Skazany ksiądz z Tylawy regularnie odmawia różaniec w Radiu Maryja

| Aktualizacja:

Skazany za molestowanie sześciu dziewczynek ksiądz z Tylawy wciąż odprawia msze i regularnie odmawia różaniec w Radiu Maryja - donosi stacja TVN24.

wróć do artykułu
  • ~dziadyga 1944
    (2019-05-25 13:21)
    Obłuda KK sięga ich nieba a nawet je przewyższa - amen
  • ~z Polakowa..
    (2019-05-24 16:32)
    Zaobserwowano, że wielu dzieciom molestowanym przez księży katolickich poprawiły się wyniki w szkole, coraz rzadziej mają zatwardzenia, stali się bardziej posłuszni i grzeczni. A ofiarom kiboli narodowych poprawiła się ogólna kondycja, płuca i serce maję lepszą wydolność. Średnia na 60 metrów to 6.7 sekundy.
  • ~Nie mów nikomu ....
    (2019-05-23 15:12)
    Jezus umarł za nas na krzyżu , poświęcił się za nas za nasze grzechy i za takiego księdza nawet po co skoro on go tylko szkaluje i depta poświęcenie jakie przejął !!! Jak chciał se dobrze zrobić mógł nie iść na kapłaństwo bo tylko zdeptał co święte!!!
  • ~ilona
    (2019-05-23 10:47)
    PRAWO RYDZYKOWO KACZOROWE ALE JAJA
  • ~ciumka
    (2019-05-23 09:56)
    Nie bierze kasy tylko chce za to ciumka.
  • ~wera
    (2019-05-23 05:22)
    Jeszcze świętym powinien zostac przecież dewotki modlą się z nim i powinny zbierac podpisy i do papieza wysłac
  • ~gorszy sort
    (2019-05-22 17:15)
    Przypominam, że w Pana Boga wierzą jeszcze klerycy, księża już NIE! A dlaczego? Bo się Go nie boją i popełniają świętokradztwa - jedno po drugim.
  • ~Vikary
    (2019-05-22 15:42)
    Np prosze , jaki pobozny! On tez przed i po ma s tur ba cji tez odmawia zdrowaski, przed dwie z prosba, zeby dlugo nie trwalo, a po , 3 , ze sie jednak udalo.No!
  • ~Batko
    (2019-05-22 12:57)
    Ci tzw,,reporterzy" to ATEISTYCZNE NIEUKI. Czy to Apel Jasnogórski ( Tel.Trwam) ,czy modlitwa Różańcowa ( jest prowadzona za każdym razem przez INNEGO KAPŁANA .Byle tylko opluć,obrzucić Błotem. Banda Lewacko-Ateistycznych Bucy.
  • ~A.Utor
    (2019-05-22 11:59)
    Na stronie Avaaz jest "Apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka". Znajdźcie go, podpiszcie i powiedzcie o nim znajomym
  • ~ wiśta wiooo!!!
    (2019-05-22 11:30)
    Patrząc na te komentarze stwierdzam, że niestety biedny jest naród który ma tylu "inteligentnych inaczej" obywateli... Ale cóż, jakich mamy inteligentnych nauczycieli widzieliśmy i słyszeli na YouTube podczas strajku, takie mamy rozeznanie w życiu...
  • ~kręciołek
    (2019-05-22 11:30)
    w dzióba to ty powinieneś dostać i to tak żeby zęby wypadły
  • ~różaniec verboten
    (2019-05-22 11:22)
    Zabronić mu odmawiania Różańca.
  • ~Norbert
    (2019-05-22 11:17)
    Kto chodzi do kościoła szkodzi Polsce
  • ~cwany wacek organista
    (2019-05-22 11:02)
    Miłosierdzie Wszechmocnego jest nie zbadane.
  • ~Stanisława z Grochowa
    (2019-05-22 10:29)
    plotki i pomuwienia!powtarzam!!! plotki i pomuwienia!
  • ~md
    (2019-05-22 10:09)
    I na tym polegało to straszliwe molestowanie? Na braniu na kolana, ściskaniu i trzęsieniu się? Zaiste potworne!
  • ~Tez ze Slaska
    (2019-05-22 09:44)
    Raczka ( pis ) raczke ( KK) myje, d u p ci a (pis) d u p c i e ( kk) kryje!
  • ~Babunia
    (2019-05-22 09:41)
    Jak widze te swieto j e b l i w e mor dy Rydzyka i Kaczynskiego to rzygam dalej niz widze!
  • ~ze Śląskiego Miasta
    (2019-05-22 09:27)
    Pierwszym Świętym był "łotr" z krzyża, który wiele złego zrobił w swoim Życiu,ale w chwili śmierci żałował i nawet nie miał możliwości wynagrodzić krzywd. Nawracajcie się redaktorzy z TVN24, "Buzkowie," "Olbrychtowie" i wszyscy POOgubieni, żałujcie i wierzcie w Ewangelię

Może zainteresować Cię też: