Skazany ksiądz z Tylawy regularnie odmawia różaniec w Radiu Maryja

| Aktualizacja:

Skazany za molestowanie sześciu dziewczynek ksiądz z Tylawy wciąż odprawia msze i regularnie odmawia różaniec w Radiu Maryja - donosi stacja TVN24.

wróć do artykułu
  • ~ministrant
    (2019-05-22 09:10)
    Moralność kościoła, Rydzyka i PIS który ich wspiera.
  • ~Alik
    (2019-05-22 09:04)
    Każdy komentarz jest tu zbędny. Biedny naród, który ma takich pasterzy.
  • ~Burack
    (2019-05-22 09:06)
    Czy moherowe dziewczynki z Radia Maryja są bezpieczne?
  • ~Babunia
    (2019-05-22 09:41)
    Jak widze te swieto j e b l i w e mor dy Rydzyka i Kaczynskiego to rzygam dalej niz widze!
  • ~Z PISU
    (2019-05-22 09:03)
    SZOK
  • ~Ed
    (2019-05-22 09:19)
    Dla kościoła nie jest ważne jak postępuje ksiądz czy wierny, ważne jest tylko co mówi. A że czyny nie pokrywają się z tym co mówi nie jest istotne.
  • ~Tez ze Slaska
    (2019-05-22 09:44)
    Raczka ( pis ) raczke ( KK) myje, d u p ci a (pis) d u p c i e ( kk) kryje!
  • ~Mark Twain
    (2019-05-22 09:09)
    Widocznie "odmawianie różańca" w Radiu Maryja jest dla niego formą pokuty. Karę pozbawienia wolności -jak mi się zdaje- odbył.
  • ~Ministrant
    (2019-05-22 09:22)
    Niech odmwia.Pytanie czy takie modly sa wysluchane w Niebiesiech ?Mozna go wyslac do Tylawy bedzie mial robote deprawacyjna - urodzily sie szescioraczki- Ile ciumkania a i Piotrowicz bedzie dowodzil ,ze ciumkanie starego chopa to sam swietosc i przyjemnosc.
  • ~ze Śląskiego Miasta
    (2019-05-22 09:27)
    Pierwszym Świętym był "łotr" z krzyża, który wiele złego zrobił w swoim Życiu,ale w chwili śmierci żałował i nawet nie miał możliwości wynagrodzić krzywd. Nawracajcie się redaktorzy z TVN24, "Buzkowie," "Olbrychtowie" i wszyscy POOgubieni, żałujcie i wierzcie w Ewangelię
  • ~Stanisława z Grochowa
    (2019-05-22 10:29)
    plotki i pomuwienia!powtarzam!!! plotki i pomuwienia!
  • ~cwany wacek organista
    (2019-05-22 11:02)
    Miłosierdzie Wszechmocnego jest nie zbadane.
  • ~Vikary
    (2019-05-22 15:42)
    Np prosze , jaki pobozny! On tez przed i po ma s tur ba cji tez odmawia zdrowaski, przed dwie z prosba, zeby dlugo nie trwalo, a po , 3 , ze sie jednak udalo.No!
  • ~Norbert
    (2019-05-22 11:17)
    Kto chodzi do kościoła szkodzi Polsce
  • ~ wiśta wiooo!!!
    (2019-05-22 11:30)
    Patrząc na te komentarze stwierdzam, że niestety biedny jest naród który ma tylu "inteligentnych inaczej" obywateli... Ale cóż, jakich mamy inteligentnych nauczycieli widzieliśmy i słyszeli na YouTube podczas strajku, takie mamy rozeznanie w życiu...
  • ~różaniec verboten
    (2019-05-22 11:22)
    Zabronić mu odmawiania Różańca.
  • ~A.Utor
    (2019-05-22 11:59)
    Na stronie Avaaz jest "Apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka". Znajdźcie go, podpiszcie i powiedzcie o nim znajomym
  • ~gorszy sort
    (2019-05-22 17:15)
    Przypominam, że w Pana Boga wierzą jeszcze klerycy, księża już NIE! A dlaczego? Bo się Go nie boją i popełniają świętokradztwa - jedno po drugim.
  • ~kręciołek
    (2019-05-22 11:30)
    w dzióba to ty powinieneś dostać i to tak żeby zęby wypadły
  • ~Batko
    (2019-05-22 12:57)
    Ci tzw,,reporterzy" to ATEISTYCZNE NIEUKI. Czy to Apel Jasnogórski ( Tel.Trwam) ,czy modlitwa Różańcowa ( jest prowadzona za każdym razem przez INNEGO KAPŁANA .Byle tylko opluć,obrzucić Błotem. Banda Lewacko-Ateistycznych Bucy.

Może zainteresować Cię też: