"Częstochowa tęczy nie chowa". Marsz Równości pod Jasną Górą

W niedzielę 16 czerwca w Częstochowie odbędzie się kilkanaście zgromadzeń publicznych – wynika ze zgłoszeń, jakie wpłynęły do urzędu miasta. W tym dniu w mieście zaplanowano Marsz Równości i – w różnych lokalizacjach – zgromadzenia m.in. środowisk konserwatywnych.

wróć do artykułu
  • ~koniec_kropka
    (2019-06-03 19:11)
    Tak jest. Jest miejsce dla wszystkich.
  • ~legendarny Władek
    (2019-06-03 19:34)
    Lewactwo jest ohydne
  • ~kar
    (2019-06-03 19:35)
    Transseksualiści muszą prowokować nawet na Jasnej Górze. Koniecznie chcą manifestować i narzucać innym swoje obleśne zwyczaje, stroje, wartości.
  • ~Ivo
    (2019-06-03 19:55)
    Miło patrzeć na tych żałosnych gamoni, którzy potrafią tylko szczekać w internecie. Ja wezmę udział w marszu i znowu zalejemy centrum miasta tęczą :D a wasi "bojownicy" po podstawówce będą walczyć tak dzielnie, że dostaną mandaty za przeklinanie :D
  • ~gość
    (2019-06-03 20:07)
    Stop wynaturzeniom . Żal ludzi którzy mylą układ rozrodczy z trawiennym.
  • ~texas
    (2019-06-03 20:12)
    Podobała mi się akcja M. Suskiego na TT. Konkretnie i z jajem !!!
  • ~ot co
    (2019-06-03 20:22)
    Disgusting.
  • ~Matka
    (2019-06-03 20:23)
    Ja proponowałabym zignorować ten marsz. Chcą maszerować niech maszerują. Znajdą się na ostatniej stronie wydarzeń. Przeszli i nic!!! Zainterweniujecie będą na pierwszej (biedni pokrzywdzeni) czyli działacie na ich korzyść. Nie zareagujecie a zrobią z siebie pośmiewisko. Tolerancja oznacza cierpliwość i wyrozumiałość dla odmienności. Jest poszanowaniem cudzych uczuć, poglądów, upodobań, wierzeń, obyczajów i postępowania choćby były całkowicie odmienne od własnych, albo zupełnie z nimi sprzeczne. A nie przyklaskiwaniem im. Okaże się, że to oni są nietolerancyjni.
  • ~Layla
    (2019-06-03 20:35)
    Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na marsz równości w Częstochowie. Będzie miło, spokojnie oraz kolorowo :)
  • ~Kobieta
    (2019-06-04 07:31)
    Mogą brunatni, mogą i tęczowi. brawo.
  • ~Zabuzanin
    (2019-06-04 12:12)
    Pytanie w czym sa ci ludzie nierowni innym obywatelom ?.Dlaczego obnosza sie ze swoimi defektami seksualnymi ?,przeciez czlowiek rodzi sie w dwoch fizycznych formach,mezczyzny i kobiety.Homoseksualizm i jego podobne formy nie sa choroba,nie ma naukowych,moralnych uzasadnien,co to jest zatem ?,grzech, wynaturzenie !.Manifestowanie tego w przestrzeni publicznej ma okreslony cel !,popularyzacje tej degradacji seksualnej !.
  • ~..
    (2019-06-08 02:16)
    Zoo za darmo
  • ~żart
    (2019-06-08 16:35)
    Co Oni mają z tymi "marszami i paradami" RÓWNOŚĆI. Wróbelek (kartofelek) nas.ał im na głowki. Lubię marsze np. André Rieu - "Radetzky march" i parady wojskowe w takt piosenki "Warszawianka"1831 fr. La Varsovienne. Nauczyć Ich kroku "defiladowego" i niechaj maszerują i paradują (parodiują).
  • ~Martyna
    (2019-06-09 17:21)
    Dlaczego prezydent miasta na to pozwala??

Może zainteresować Cię też: