Polski nurek utonął we Włoszech podczas próby bicia rekordu. Nazywany był "Stalowym Człowiekiem"

| Aktualizacja:

Polski nurek głębinowy Sebastian Marczewski ze Stalowej Woli zginął w sobotę w jeziorze Garda we Włoszech podczas próby bicia rekordu świata w zejściu na głębokość 333 metrów - potwierdził w niedzielę na Twitterze Sztab Generalny Wojska Polskiego.

wróć do artykułu
  • ~3538
    (2019-07-26 20:15)
    To był wspaniały człowiek i najlepszy żołnierz jakiego poznałem w swoim życiu na zawsze pozostanie w naszej pamięci wzór do naśladowania każdy wskoczył by za niego w ogień tobie chwała i cześć Sebastian
  • ~Cv
    (2019-07-08 22:07)
    Nurkowania może się do czegoś jednak przydać, ale wlażenie po lodowej górze to dopiero głupota
  • ~gwoli wyjaśnienia
    (2019-07-08 21:28)
    ginie się na wojnie, w walce Tu tylko się utopił lub zresetował mózg ciśnieniem oraz gazami znacznie odbiegajacymi od normalnych dla przeciętnego człowieka.
  • ~Krystyna. z. agencji.
    (2019-07-08 21:18)
    Równie dobrze by mógł bić rekord w badaniu wytrzymałości głowy włożonej pod walec drogowy. Taniej by było. A jakie korzyści z prób wytrzymałościowych dla konstruktorów maszyny.
  • ~Hiro-kito
    (2019-07-08 21:04)
    Igranie z granicznymi możliwościami człowieka jest głupotą. Nikomu to nie jest potrzebne, za wyjątkiem tych na górze drzewa małp. On ryzykował nazywając to pasją, oni czekali na efekty z gotowym do pracy reporterem, fotografem, by móc się pokazać społeczeństwu. Już takim kamikadze był Popiełuszko.
  • ~Życzliwy
    (2019-07-08 18:02)
    Przeciętny człowiek zje w źyciu 5 ton chleba, tonę mięsa i r+p Ludzie, szanujcie czyjaś pasję i odwagę !
  • ~Wielka szkoda :((
    (2019-07-08 17:54)
    Jeden z bardzo nielicznych polskich orłów, wyrazy podziwu dla niego i współczucie dla rodziny
  • ~sedo
    (2019-07-08 11:49)
    Big Blue... r.i.p.
  • ~równie dobrze można połykać gwoździe
    (2019-07-08 10:39)
    Bicie rekordów w nurkowaniu jest tak samo przydatne ludzkości co liczenie chmur na niebie. Powiedzcie szczerze - co wartościowego jest w marnotrawieniu czasu i energii na takie przedsięwzięcia ? Czy dają one jakąś wymierną korzyść poza tą, że potwierdzają teorię ewolucji Darwina ? Selekcja naturalna to fakt i mam nadzieję, że ten samobójca nie przekazał swoich genów przyszłemu pokoleniu.
  • ~Misio.,,,,,....,,,,,,,,,,,,....
    (2019-07-07 23:55)
    To co myślę o piskich wojskowych się potwierdza . Kaprale , plutonowi oraz młodsi chorążowie , to raczej mają przeciętną inteligencje, aby nie powiedzieć ,że to d e b i l e . Dopiero oficerowie są myślący. Trzeba przyznać ,że Polska ma raczej dobrych oficerów. Jak można pchać się na taką głębokość?
  • ~Wlad
    (2019-07-07 21:33)
    Stal jest ciężka...
  • ~roztropność
    (2019-07-07 19:09)
    Szkoda człowieka . RIP. Czy to nie jest czasem zbytnie prowokowanie natury te wszystkie rekordy, nie wiadomo komu i po co?

Może zainteresować Cię też: