Podleśna od tęczowej Matki Boskiej prowokuje w sądzie. "Poznałam Boga. Ona jest czarna"

Za niezasadne, ale legalne Sąd Rejonowy w Płocku uznał zatrzymanie w maju przez policję Elżbiety Podleśnej w związku z dochodzeniem w sprawie profanacji wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej i przedstawieniem kobiecie zarzutu obrazy uczuć religijnych.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-07-09 15:04)
    sądząc po wyglądzie to wyrok już zapadł, na syfilis umiera się długo, bardzo długo a ona jest tak w połowie drogi
  • ~Dark in Poland
    (2019-07-09 15:06)
    PiS to jest prawdziwe kulturowe barbaństwo ... :)
  • ~Treściwy
    (2019-07-09 15:09)
    Co to za dur/ny wyrok?
  • ~usz_misiatek
    (2019-07-09 15:15)
    Nieszczęśliwi ludzie.
  • ~Panthera - rzymski Legionista
    (2019-07-09 15:23)
    Miriam wcale nie byla czarna, byla biala. I met her jak byla jeszcze sweet sixteen,Ladna i zgrabna byla and I got her pregnant. Bogini tez Miriam nigdy nie byla. Pani Elzbieta Lesna przesadza !
  • ~czas
    (2019-07-09 15:29)
    Zaistniała w przestrzeni publicznej---czy o to jej chodziło?
  • ~LEW .S.
    (2019-07-09 15:30)
    NIESPEŁNIONA BABA ma swoje pięć minut a co później CZTERY ŚCIANY na STAROŚĆ i SAMOTNOŚĆ on o tym wie TYLKO WSPÓŁCZUĆ
  • ~matka boska otwocka
    (2019-07-09 15:37)
    rozsądny sąd, rozsądny wyrok, pisowskim stolcom w głowie się to nie mieści
  • ~77
    (2019-07-09 15:41)
    Nie ma zadni boga, kiedy Polacy doroslejece ha?
  • ~Ziuta
    (2019-07-09 15:56)
    Mocno trzasnieta oblesna baba
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-07-09 16:02)
    Nie gądzić, nie habedzić, naprzód. Mój kolega doc. Antoni K w czasie badań naukowych w naszych pięknych górach odbył stosunek płciowy z owcą ps. Łowiecka, hej!
  • ~Mateusz
    (2019-07-09 16:03)
    Podobno nie depiluje się pod pachami
  • ~pola
    (2019-07-09 16:08)
    szatan szuka --swoich sluzelcow by uderzac na swietosc ..-z bogiem sie nie wygra ----mysli ze jest bochaterem ---moze sie odwrotnie skonczyc atak na matke boza
  • ~krystek
    (2019-07-09 16:26)
    tak wyglada kobieta ktora nie ma zdrowego rozumu sama z siebie robi posmiewisko a pozniej lament jak wladze sie zainteresuja to sa ludzie zdegenerowani brak kultury unich widac na codzien ale tu zapozno na rozum tak maja te krzykacze wszystko im wolno to jest poprostu wynaturzenie tej kobiety slawy tym nie zdobyla lecz potempienietak koncza artystki ze spalonego teatru
  • ~wioletttta
    (2019-07-09 16:39)
    co za ohydna maciora jest na tym zdjęciu ? , czy to jakiś tucznik , czy może jak w tytule POdleśna czyli niby kobieta - STRASZNE !
  • ~krystynazmłyna
    (2019-07-09 16:42)
    dlaczego te osoby kobietopodobne mają tak skrajne poglądy ? ,i są tak odrażające ,np. Lampert ,Lubnauer , Podleśna , itd. one są po prostu straszne , ich aparycja i zachowanie jest wstrętne i obrzydliwe !
  • ~zin
    (2019-07-09 17:08)
    Polska pod rzadami PISu zmierza ku Iranowi no coz to skutki ciemnoty katolickiej i koltunow tej religi
  • ~zin
    (2019-07-09 17:15)
    polskie prawo broni balwochwalstwo Biblia precyzuje te czynosc odawania holdow
  • ~Przecz z ZZ
    (2019-07-09 17:25)
    Jednym słowem ZZ (Zmiana Zła) może sobie zatrzymywać i szykanować kogo chce - niezasadnie, ale legalnie... Jak za komuny.
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2019-07-09 17:27)
    Powinni ją dożywotnio w psychiatryku zamknąć.