Biskup do Rodziny Radia Maryja: Trwa atak na Kościół, na ojca dyrektora. Nadszedł czas walki

| Aktualizacja:

Atak na Kościół staje się ostatnio coraz bardziej zmasowany; nadszedł czas walki – mówił w sobotę emerytowany biskup sandomierski Edward Frankowski do uczestników XXVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Wezwał do obrony małżeństwa i rodziny oraz krytykował ideologię gender i LGBT.

wróć do artykułu
  • ~TOTALNIE
    (2019-10-30 08:13)
    tak trzeba walczyć z Hoserami Głodziami i Rydzykami
  • ~LCF
    (2019-07-27 10:21)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~juri
    (2019-07-24 08:48)
    Rydzyka powinni zamknąć to psychopata i osoba która umie grać na ludzkich uczuciach szczególnie emerytów.
  • ~Bandyta
    (2019-07-23 14:04)
    Cytat:"nadszedł czas walki" - a może by tak do wojska ten biskup poszedł. Pomylił zawody.
  • ~prost
    (2019-07-22 17:21)
    co ten biskup taki aktywny? przecież jest na emeryturze!
  • ~Zenek z Opola
    (2019-07-18 06:36)
    Las Moheros Beretes - Wiara, Zwycięstwo, Posłuszeństwo, Hipokryzja
  • ~aurora
    (2019-07-17 22:38)
    za 5 zł mogę obiecać życie wieczne, za 10 obiecuję jeszcze pełno dziewic.
  • ~hans
    (2019-07-17 22:35)
    uwaga, czarne sukienki atakują
  • ~Zks
    (2019-07-17 16:51)
    Od wieków a konkretnie od czasów kontreformację Watykan zrobił z tego kraju jeden wielki skansen średniowieczny, czyniąc po dziś dzień z Polski państwo kościelne. Dlatego różne Skargi i Rydzyki niezależnie od epoki utrzymują bezkarnie lud ciemny w wiecznym stanie totalnego zabobonu.
  • ~Czech Czech
    (2019-07-16 14:52)
    Religia to rzeczywiscie opium dla ludu ciemnego. A polski lud ciemny , oj ciemny, najciemniejszy w Europie!
  • ~Poldi
    (2019-07-16 14:50)
    To ja wole byc znajda , sierota , niz miec takiego ojca. Takiego ojca olewam! Szczam na takiego ojca!
  • ~Pradziad
    (2019-07-16 14:43)
    Atak na ojca dyrechtora? To w kosciele polskim tez juz takie hierarchie jak w zyciu cywilnym ? Dyrechtor, ojciec dyrechtor. Dyrechtor, a jakiej furmy? Banksterow? . No , jasne, to firma banksterow,a najwieszym jest ojciec dyrechtor! On wie najlepiej jak wyludzic pieniadze ludziom naiwnym. Bankierzy to tez tylko zlodzieje , przelewaja pieniadze. A przelew to tak wyglada, ze jednemu sie zabiera, zeby dac drugiemu . A ojciec dyrechtor zabiera innym, teby do wlasnej kabzy wlozyc. No sredniowiecze, qu... wa, w Polsce jeszcze sredniowiecze! Ludzie , obudzcie sie z tej katolickiej spiaczki !
  • ~dalej tak trzymac
    (2019-07-15 20:45)
    Bezgraniczne oddanie hierarchom to tylko w Polsce, gdzie indziej ludzie nauczyli sie juz myslec. Jak powiedzial sam prymas w Polsce ludzie nie pojmuja ze ludzie Kosciola to tylko grzeszne istoty a nie jacys swieci. A wiec brawo wierni dalej tak trzymac, wasze zachowanie tak czy tak nie ma przyszlosci i kiedys ta banka mydlana peknie i to z hukiem..
  • ~wieszczyca
    (2019-07-15 17:48)
    Totalitarny neomarksizm , szczególnie ten z zachodniej Europy, należy zwalczać jak zarazę.
  • ~Adata
    (2019-07-15 13:58)
    Wywalić wszystkich lewackich zboków z Polski do zachodniej Europy.
  • ~Do piernika torunskiego
    (2019-07-15 12:26)
    Przepisywanie cytatow z Biblii jest przez cenzure koscielnorzadowa skutecznie usuwane !.Kosciol katolicki juz zapomnial ,ze w chwili swego powstania pomiedzy Kosciol, a katolicki zniknal przymiotnik rzymsko ?.Za gloszenie tresci zakazanych znajdujacych sie w Biblii, przez ponad trzy wieki zginelo 8 milionow protestantow.Ich wina bylo to,ze odwazyli sie oni moca Slowa Bozego obnazac oszustwa religijne Krk.Dzisiaj czlowiek przebieraniec trunski udaje owieczke,proponuje mu aby w swoich mediach uzasadnil istnienie zakonow meskich i zenskich,celibat,okult tzw swietych,obrazy w tym ten na Jasnej Gorze !.Ciekawe ,ze cala Biblia mowi ,ze pierwszym czlowiekiem byl mezczyzna Adam,to skad sie wziela matka Boga ?.
  • ~hierarchowie kompromituja sie
    (2019-07-14 23:17)
    Przeciez to czyste nawolywanie do nienawisci do innych. To wmawianie jakiejs wojny z Kosciolem a nie z glupota hierarchow. To straszenie zgorszeniem szerzacym sie w szkolach. Chce hierarchom przypomniec, ze mamy 21 wiek i ludzie sa madrzejsi niz kiedys. Wstyd to kompromitacja Kosciola.
  • ~W.Borsa
    (2019-07-14 21:36)
    Gdyby OSZUSTWO ścigane było z MOCY PRAWA, to wszystkie oszukańcze organizacje, partie, sekty, religie i ich „kapłani” straciliby dalszą RACJĘ BYTU?
  • ~antypisiak
    (2019-07-14 17:37)
    Fajny jest ksiadz ktory zada tylko pieniedzy,moze babcie zrozumieja jak rydzyk robi je w konia.Zastanawia jedno jak kosciol pozwala by taki czlowiek robil z wyznawcow wiary katolickiej baranow.
  • ~Krystyna
    (2019-07-14 12:22)
    Poczytajcie sobie o molestowaniu seksualnym,które ma miejsce w Parlamencie Europejskim.

Może zainteresować Cię też: