Biskup do Rodziny Radia Maryja: Trwa atak na Kościół, na ojca dyrektora. Nadszedł czas walki

| Aktualizacja:

Atak na Kościół staje się ostatnio coraz bardziej zmasowany; nadszedł czas walki – mówił w sobotę emerytowany biskup sandomierski Edward Frankowski do uczestników XXVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Wezwał do obrony małżeństwa i rodziny oraz krytykował ideologię gender i LGBT.

wróć do artykułu
  • ~pola
    (2019-07-13 23:45)
    piekne slowa haslo pielgrzymki Radio maryja --obudzilo polakow wygloszone przez oj sw jana pawla 2 w warszawie --polacy sie zorganizowali --obecnie musza sie obudzic i nie pozwolic na zniewolenie przez Jakis bezbozny potop demoralizacji ktory atakuje kosciol katolikow .i chca pozyskac lewacko libertynskie odsuniecie rzadu i znow by rzadzili zausznica sprzedawczyki ...i by byli jak bylo nijak ..rozlozenie polski wiec tak adokwatne haslo na obecna sytuacje w polsce -- niech stapi duch swiety i odnowi oblicze tej ziemi
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-07-14 02:04)
    Nie rozumiem dlaczego Kościoła Katolickiego nie wolno atakować? Czym różni się ta organizacja od partii politycznej, stowarzyszenia lansującego jakąś ideologię itp.? Chyba tylko skalą wpływów...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~fermęt
    (2019-07-14 02:36)
    Ci zakłamani aroganci dali sobie chyba na prawdę wmówić, że wynik wyborów świadczy o jakiejś mobilizacji na rzecz Kościoła, he he... Mobilizacja była - na rzecz PiS. Gdyby PiS zaczął nagle lansować islam, wynik wyborów byłby taki sam. Ale to nie jest dobra wiadomość dla spaślaków w sutannach.
  • ~Slazak
    (2019-07-14 06:20)
    Dobranoc Polsko
  • ~xyz
    (2019-07-14 06:51)
    Kiedy on wreszcie zamilknie!! Toż to nie jest ksiądz!!!!
  • ~ministrant z katedry
    (2019-07-14 07:53)
    Proszę pana biskupa ! Jako osoba wierząca nie odczuwam żadnych ataków na kościół ,bo czy mówienie prawdy o wybrakach panów w sutannach jest mówienie czegoś złego o kościele ? Kościół to prawda ,która powinna w nim wybrzmiewać z każdego miejsca a nie kłamliwy kamuflaż choćby to co pan opowiada zebranym . Jestem na etapie nie dawania wiary w ani jedno słowo wypowiadane przez odzianych w sutannę niezależnie od koloru . Wyjątek stanowi kilku z was . Pan należy do pierwszego szeregu kłamców Kiedyś obaj staniem przed PANEM i ja nie będę uznany za oszusta i kłamcę ,kto z nas nim będzie .?
  • ~matka boska pabianicka
    (2019-07-14 08:13)
    tłusty Z B O K
  • ~Abp. Paetz z Poznania
    (2019-07-14 08:36)
    Edek Frankowski jest w porzo. Sprawdziłem osobiście.
  • ~buc
    (2019-07-14 08:50)
    nazywanie kk mafia jest niewlasciwe.nawet mafia ma swoj kodeks honorowy.jakie to bylo wielkie wyznanie winy,byla tez mea culpa,bylo postanowienie poprawy i kary.czerwiec mial byc miesiacem rozliczenia winnych.mamy polowe lipca i co,jajco.jesli tak maja wygladac warunki dobrej spowiedzi to panie frankowski cos tu nie tak.wolno skrytykowac lub nie?kler ma prawo do posiadania aut,muszato byc w wikszosci te z najwyzszej polki?pan Jezus mogl miec pelnokrwistego araba,wybral osiolka,nie wiadomo czy Pan JEZUS mieszkal w rezydencjach przypominajace palace,gdzie sie pojawil to rozdawal a nie bral .to nie atak na kosciol a na rozpasanych funkcjonariuszach kosciola.mea culpa ale bic sie w wlasne piersi.czesc i chwala tej czesci kleru ,ktora stara sie wypelniac ewangelie a tych jest jeszcze duzo.
  • ~Demaskator
    (2019-07-14 09:04)
    A Bóg mówił aby nadstawiać drugi policzek. Widac że religia sobie a wierzący sobie. I nawet kapłani..
  • ~obys chl
    (2019-07-14 09:15)
    ze to ******* jeszcze ziemia nosi
  • ~AZ63
    (2019-07-14 09:18)
    Przecież faceci w czarnych sukienkach najlepiej promują "ideologię gender"!
  • ~Sokular
    (2019-07-14 09:25)
    Ojcze - żadna w historii telewizja tak ofensywnie was nie broniła i nie wspierała jak obecna,co jeszcze Państwo ma czynić dla Was ..........na granicy prawa???????????????nic nie otrzymując w zamian??????????????????
  • ~kajot
    (2019-07-14 09:26)
    KK mentalnie wciąż jest w czarnej du-dzie średniowiecza. Może to i lepiej.
  • ~Hej!
    (2019-07-14 10:47)
    Rydzyk (to nie twoje nazwisko) na początek udowodnij, że miałeś święcenia!
  • ~LEMING PRZESTRASZONY
    (2019-07-14 11:11)
    No to POdpalmy te wszystkie gendery i ich klony zanim one nas nie podpala.
  • ~leon kit
    (2019-07-14 11:28)
    Te rycerze kościoła to tylko o jednym.Normalny człowiek nigdy nie słyszał o jakimś gender czy lgbt a oni non stop.
  • ~Edi
    (2019-07-14 11:40)
    Już swoje ukradliście, katolickie psie syny, a jeszcze wam mało.
  • ~Nie Ma Wstydu Za Grosz
    (2019-07-14 11:53)
    Nie Mój Ojciec Nie Ma Wstydu Za Grosz. Za ciężkie miliony też nie ma wstydu. Ale te miliony kosi, nie gardząc nawet wdowim groszem. Nic dziwnego, że wygaduje te farmazony
  • ~hist
    (2019-07-14 12:00)
    Nie rozumiem go, do jakiej walki (przemocy) on wzywa katolików których obowiązkiem jest modlić się i pracować. Jak oni chodzą z krzyżami po mieście w to dobre a jak inni z tęczą to źle, a gdzie miłość bliźniego?. Dlaczego hierarchowie kościoła tak głośno krzyczą jak wierni pokazują im ich grzechy nieczystości i niszczenie kościoła.

Może zainteresować Cię też: