"W Polsce dzieci wychowują pary jednopłciowe: mama i babcia". Wywiad z marszu w Białymstoku hitem sieci [WIDEO]

Nie milkną echa sobotniego Marszu Równości w Białymstoku, podczas którego policja musiała bronić uczestników przed atakami pseudokibiców. Hitem internetu stał się wywiad, którego udzieliła młoda chrześcijanka Mediom Narodowym.

wróć do artykułu
  • ~Sienkiewicz
    (2019-07-23 18:32)
    Szacunek wobec tej Pani. Pozdrawiam.
  • ~Wojciech Chajec
    (2019-07-23 15:32)
    Czyli dzieci wychowują dorosłych?
  • ~09876
    (2019-07-22 23:20)
    Pięknie zgasiła gościa.
  • ~konsul
    (2019-07-22 21:56)
    Co to znaczy ,ze WYCHOWUJE mama z babka? To co? konus NIE MIAL PRZODKOW???
  • ~NOR
    (2019-07-22 15:02)
    Takie parady sodomy maja swoje centrum dowodzenia i swoich pulkownikow i tych co to finansuja , trzeba ich znalezc i pokazac ludziom kim sa te typy .Gonienie sie po ulucach z nawiedzonymi seksualnie nie ma sensu . Trzeba znalezc i centrum dodwodzenia i tam pojechac .
  • ~Ireneusz
    (2019-07-22 13:46)
    Owszem wszystko ma swoje granice, ale taka nietolerancja to przejaw jakieś formy zła, skutek nie panowania nad emocjami. Gdzie podziewa się wtedy kodeks cywilny i rodzaj równości, o którą zabiegał nawet jeden z najwybitniejszych strategów jakim był Napoleon Bonaparte ? Zaprawdę czasami murzyn pod tym względem wyprzedza nas cywilizacyjnie. Przecież paradna i porządna orkiestra wojskowa ma i umie kulturalnie prezentować swoistą orientację. Współczesny problem akceptacji to jest konflikt dwóch stron medalu jakiego trzeba cały czas się uczyć, który należy poznać zrozumieć.
  • ~bacia
    (2019-07-22 11:18)
    kolejny sukces medialny niemieckiego portalu jedna wypowiedż stanowi rzetelną ocenę całości wydarzeń w Białym stoku taka mała mani pu lacja
  • ~Laszlo
    (2019-07-22 10:11)
    A że molestujący księża byli w większości homoseksualistami to już nie są LGBT? Bo księża to nie ludzie, tylko kosmici?
  • ~--------ziutek
    (2019-07-22 08:42)
    Dostałem "lancuch". Mam odprawić Zdrowaski i wysłać tekst do 10 osób. Jeśli to dla kogoś normalne proszę o nr komorki to mu wyślę! !!
  • ~Jacek
    (2019-07-22 08:36)
    Bardzo pasujący do kontekstu i poprawny wywiad, ale jest jedna uwaga, wspomniane przez dziewczynę pary jednopłciowe nie uprawiają seksu i nie okazują sobie uczuć z podtekstem erotycznym, to chyba zasadnicza różnica między matką i córką a dwiema kobietami, czy dwoma mężczyznami, myślę, że to taka typowa dla tego środowiska manipulacja faktami - byle trochę pasowało... Nie przeszkadzają mi homoseksualiści, tak dla jasności, ale przeszkadza mi ich wtrącanie się do mojego i moich dzieci życia.
  • ~Abs
    (2019-07-22 08:30)
    Tylko ten cały ******* Gaweł powinien siedzieć. Został skazany za machlojki i ********* do Norwegii przed wymiarem sprwwiedliwosci.
  • ~Razem
    (2019-07-22 08:07)
    A ja to robię z żoną w poniedziałki. Z sąsiadem we wtorki. Z dwiema koleżankami w środy. W czwartki robimy to z kolegami po pracy. W piątki z sąsiadką w zielonej sukience bo to mnie podnieca. W soboty się onanizuję a w niedzielę maszeruję. Szukam podobnych którzy chcieliby ze mną zwiedzać Polskie miasta.
  • ~Geniiitaliusz
    (2019-07-22 07:04)
    Czy według tej kobiety mama i babcia to PARA JEDNOPŁCIOWA ?
  • ~smutek
    (2019-07-22 00:19)
    Na zdjęciu dużo zbałamuconej dzieciarni...
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2019-07-21 21:56)
    PO spotkaniu z Biedroniem mi się sp.er.ma z buzi ulewa. Kochani, co jam teraz zrobić?
  • ~Moje niedoczekanie - ku zgubie Polski
    (2019-07-21 20:12)
    Ma marzenie : Polska wolna od : LGBT, PiSowców, kleru R-K, ONRowców, mus-limów, pcheł, komarów i pospolitej polskiej durno-paranoi.
  • ~dzyndzelstern
    (2019-07-21 19:53)
    czy babcia z mama tez wspolzyja ze soba ?
  • ~Z Londynu
    (2019-07-21 19:49)
    Fama sie niesie. Znowu w zachodnich mediach, ze polscy chuligani obrzucaja kamieniami demonstrujscych. No i ze rzad nie reaguje, no Statement !
  • ~W.Borsa
    (2019-07-21 19:36)
    Te „nasze” „chrześcijańskie wartości”, WRAZ z ich krzewicielami, to bardzo rozsądni ale złośliwi, oddaliby je swoim największym wrogom i jeszcze by im dopłacili, aby już nigdy nie powrócili.
  • ~Pobożna
    (2019-07-21 19:28)
    Wg statystyk co trzecie dziecko w Polsce wychowuje się bez ojca, więc mama z babcią jednak... Obie osoby tej samej płci! Żeby przynajmniej były parą... A panią w zielonej sukience niełatwo zbić z pantałyku! Brawo!

Może zainteresować Cię też: