"W Polsce dzieci wychowują pary jednopłciowe: mama i babcia". Wywiad z marszu w Białymstoku hitem sieci [WIDEO]

Nie milkną echa sobotniego Marszu Równości w Białymstoku, podczas którego policja musiała bronić uczestników przed atakami pseudokibiców. Hitem internetu stał się wywiad, którego udzieliła młoda chrześcijanka Mediom Narodowym.

wróć do artykułu
  • ~nomenomen
    (2019-07-21 16:31)
    niezły tekst, Babka całkiem rozgarnięta, w sumie ma rację.
  • ~Norma
    (2019-07-21 16:32)
    Ale porownanie.Matki i babki wychowywaly dzieci od niepamietnych czasow.To sa prawa natury,biologi i historii stosunkow miedzyludzkich.Co do tego maja homoseksualisci????? Ta pani w zielonej sukience powinna przylaczyc sie do pochodu lgbt bo reprezentuje ich glupie poglady i wartosci.
  • ~GABOR
    (2019-07-21 16:35)
    Ciekawe ile tych molestowanych przez księży osób spotkała i gdzie.
  • ~pipa
    (2019-07-21 16:42)
    gonić zboki
  • ~iustus
    (2019-07-21 16:42)
    Tzw. "chrzescijanka" zapomniala zauwazyc, ze 95% molestujacych ksiezy to tez byli homoseksualaisci
  • ~fakirka
    (2019-07-21 16:47)
    matka i babcia to para jednopłciowa ... tacy ludzie naprawdę chodzą po Ziemi.. Panie Boże zlituj się na jej stanem umysłowym
  • ~zks
    (2019-07-21 16:48)
    Zatkało kakao gostkowi z narodowych pipsowskich mediów..Swoją droga , dlaczego każdy naziol musi być nierozgarnięty.. Co oni wybierają się do pisu wg najniższego IQ
  • ~no nie dowiary
    (2019-07-21 16:53)
    I POmyleni myślą że babka z matką się POpychaja?
  • ~abcd
    (2019-07-21 16:54)
    Dlaczego doszło do niepokojów? Policja usiłuje szukać winnych, ale obrała zły kierunek poszukiwań. Przecież nie może być tak, że sprzeciw społeczeństwa wobec homopropagandy jest totalnie ignorowany od 30 lat. Co ma zrobić społeczeństwo, którego głosu jego przedstawiciele w Sejmie i Senacie nie chcą zauważyć? To w Sejmie i Senacie należy szukać winnych niepokojów w Białymstoku. To efekt całkowitego lekceważenia głosu społeczeństwa.
  • ~niezla orka
    (2019-07-21 16:55)
    Hehe, gościu zaorany:)
  • ~abcd
    (2019-07-21 16:56)
    Nie wierz w lewackie bzdurzenie o uciśnionych. Nie ma wątpliwości po której stronie byłby Jezus: "Ale jeśli ktoś byłby przyczyną upadku jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, lepiej byłoby dla niego, aby mu zawieszono kamień młyński na szyi i utopiono w głębinie morskiej. Biada światu, który stwarza okazje do upadku. Wprawdzie muszą pojawiać się przyczyny zwątpienia, ale biada człowiekowi, który innych doprowadza do upadku." Mt 18:6-7
  • ~Skibidibi
    (2019-07-21 16:58)
    Nie pseudokibiców tylko faszystów. To jakiś neologizm jest? Dziennikarz mówi prawdę. Wczoraj nie było meczu w tym wschodnim mieście. A tradycje faszystowskie tam są przebogate.
  • ~Noel 77
    (2019-07-21 16:58)
    Rafał Gaweł, to ten kryminalista który uciekł do Norwegi.
  • ~wyborca223
    (2019-07-21 16:59)
    Moje dzieci wychowuje ja i moja żona. Niech Ci cholernie zboczency nieprzinaczaja rzeczywistosci
  • ~KRYSTEK
    (2019-07-21 17:08)
    DLACZEGO JEST PRZTACZANY KOSCIOL A NIE OSOBY KTORE DOPUSCILY SIE TEGO CZYNU TA PANI TO TYLKO WIDAC ZE KTOS COS POWIEDZIAL I UZYWA BEZ ARGUMENTOW TYCH SLOW CHCIALA ZABLYSNAC ZE WIE PO CO SA TE MAESZE ALE TE OSOBY PONIZAJA SIE WOBEC SPOLECZENSTWA ICH EGO JEST CZARNA MASKA NIECH PRZESTANA SIE AFIRMOWAC I NARZUCAC TO JEST JUZ UNICH OBIAW CHOROBY MANIAKALNEJ
  • ~zin
    (2019-07-21 17:22)
    czy te kibicowskie balwany razem z kosciolem musza wrescie zrozumiec ze jesli prawo pzwala im urzadzac pochody to nie wolno ich atakowac
  • ~BZDURY
    (2019-07-21 17:40)
    Nic dziwnego, że ta krzykliwa propaganda (albo jakaś dziwna moda) lgbt wywołuje wkurzenie. Zboków mogę tolerować, póki sami się sobą zajmują, ale na miłość boską nie każcie mi być pod ich dyktatem. Propagowanie tego szaleństwa przekroczyło już granice przyzwoitości. A ponadto - kto "uciska" tych biedaków? Wszędzie ich pełno - w telewizji, na uczelniach w sztuce a nawet w polityce i wszędzie wiedzie im się nieźle. Więc o co właściwie im chodzi? Świat ma się zmienić według ich zachcianek?
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-21 18:19)
    Czy ta pani sugerowała ze w Polsce powszechne jest kazirodztwo lesbijskie? O ile wiem kazirodztwo jednak jest penalizowane.
  • ~Pobożna
    (2019-07-21 19:28)
    Wg statystyk co trzecie dziecko w Polsce wychowuje się bez ojca, więc mama z babcią jednak... Obie osoby tej samej płci! Żeby przynajmniej były parą... A panią w zielonej sukience niełatwo zbić z pantałyku! Brawo!
  • ~W.Borsa
    (2019-07-21 19:36)
    Te „nasze” „chrześcijańskie wartości”, WRAZ z ich krzewicielami, to bardzo rozsądni ale złośliwi, oddaliby je swoim największym wrogom i jeszcze by im dopłacili, aby już nigdy nie powrócili.

Może zainteresować Cię też: