Brudziński o Marszu Równości w Białymstoku: Nawet jeżeli ktoś nie zgadza się z protestującymi, nie ma prawa używać agresji

| Aktualizacja:

Nikt, nawet jeżeli nie zgadza się z protestującymi, nie ma jakiegokolwiek prawa do tego, żeby używać agresji wobec kogokolwiek - podkreślił b. szef MSWiA, europoseł PiS Joachim Brudziński. Wszystkie osoby, które dopuściły się złamania prawa, powinny ponieść konsekwencje - ocenił.

wróć do artykułu
  • ~Dziadziu
    (2019-07-23 17:02)
    Aaaa, teraz sie zaczyna krytyka ze strony Pisu, ciekawe , co ich nagle tak odmienilo? Wczoraj piskie jeszcze calkiem inaczej spiewali. Co tu jest grane?
  • ~Zorro
    (2019-07-23 17:12)
    To samo słyszeliśmy o troglodytach plugawiących polskie symbole narodowe faszystowskimi hasłami - i co panie Brudziński? Niech pan ma trochę wstydu i niech pan milczy.
  • ~ACTA 447 just
    (2019-07-23 18:21)
    Brudny Brudziński już dawno zdradziłeś Polskę
  • ~sic.
    (2019-07-23 18:55)
    PiS to bandytyzm ...
  • ~xsiontz
    (2019-07-23 17:17)
    nie paplaj tyle trudzinski bo cie szefcio w piSS du posle. pOsle
  • ~77
    (2019-07-23 18:54)
    LOL :)))
  • ~sic.
    (2019-07-23 18:55)
    Pis TO BANDYTYZM ...
  • ~sic.
    (2019-07-23 18:52)
    Brudzinski niech zastosuje to co púpwiedzial do swojej formacji politycznej ... osadzcie tych co z PiSu nawoluja do nienawisci i ta nienawisc sieja ...
  • ~kulka
    (2019-07-23 18:36)
    Nie wierzę że broni marszu. Czyżby przemiana. Czy teraz nie musu bać się małego człowieczka
  • ~Poldi
    (2019-07-23 19:43)
    Moze Pisy boja sie , ze nastroje w narodzie sie przechyla, moze nie kazdemu wyborcy Pisu sa takie naziolskie wybryki mile? Kto wie? Moze chca ratowac, co sie da, zeby jeszcze wybory wygac?
  • ~oj
    (2019-07-23 17:45)
    Przecież to nasi troglodyci i przez nas wyhodowani. Publicznie pogrozimy, a po cichu wypłacimy premie.
  • ~bbc
    (2019-07-23 19:36)
    bedziemy widziec to zero tolerancji
  • ~stp
    (2019-07-23 20:00)
    PiS - dzielce przestańcie pie...lić. Zacznijcie działać. Ale jak tu swoich harcowników usadzić i mieć ich po swojej stronie , oto jest pytanie?
  • ~PIS ? Kłamał+ kłamie+ będzie kłamać+
    (2019-07-23 20:13)
    ty jojo nie masz już nic do gadania - chyba, że chcesz przestać kłamać, to zacznij od takiego Oświadczenia Byłego /na szczęście/ Ministra Spraw Wewnętrznych /co to nigdy nic nie mógł/
  • ~Batko
    (2019-07-23 18:57)
    Mam PYTANIE do Premiera i Ministra.DLACZEGO Bronicie Dewiantów? Dlaczego Mniejszość NARZUCA : jakie ma być Prawo ,jakie ma Mieć poglądy Polak,w CO MA Polak Wierzyć.Czy PRAWO 99% Polaków się nie LICZY?Jestem Polakiem o poglądach Narodowych ,NIGDY nie poparłem Nacjonalistów ,lub Nazistów,ale z takim traktowaniem Polaków OTWIERA Bramę dla w/w Partii.
  • ~Alina
    (2019-07-23 17:42)
    Bardzo bym chciała aby policja równie zdecydowanie namierzała i karała ludzi ubliżających katolikom, szydzących z symboli religijnych i blokujących aktywnie legalne demonstracje. Ale wtedy jest cisza, bo milczy tvn,gw ,lewaccy celebryci i Bodnar - wtedy i policja i PiS są też poprawni politycznie,
  • ~Kkkiillll
    (2019-07-23 19:56)
    Precz ze zboczeńcami.Nie ma prawa być takich zwyrodniałych marszów . Kto wydał zezwolenie żeby obrażać polską ziemię. Skutki były widoczne. I TAK BYĆ POWINNO
  • ~Groblin NH
    (2019-07-23 21:00)
    Brudzil a frasynikowy KOD na rączkach nosić i w pupcie cmokać? Gdzie równość wobec prawa beszczeszczycieli Matki Bożej
  • ~Prawdziwy Polak
    (2019-07-24 19:26)
    Panie Brudziński jak można być tak cyniczny?

Może zainteresować Cię też: