Po burdach na Marszu Równości w Białymstoku policja zatrzymała 77 osób

Ustaliliśmy już 104 osoby, które brały udział w sobotnich burdach w Białymstoku. 77 z nich trafiło w ręce policjantów - powiedział w czwartek komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2019-07-26 07:44)
    A czy zostali zatrzymani dzialacze PiSu ??? Poslowie, ktorzy podsycaja nienawisc ? Jezeli nie to te zatrzymania sa tylko na pokaz ... Pierwszym z zatrzymanych powinien byc Kaczynski ...
  • ~wera
    (2019-07-26 06:47)
    Idźcie na wybory a nie manifestujcie. Tam gdzie trzeba pokażcie siłę .a oni się śmieją i pokazują słupki procentowe.. Gdzie są młodzi jawybory sięodbywają gdzie są ludzie 40/50letni .W ludziach jest moc i nie taki reżim obalono. A wy słuchacie oszczerstw że PO ukradła. To macie
  • ~W
    (2019-07-26 06:05)
    A ilu zbokow zostalo zamknietych? Przeciez jest to zaplanowany atak na Polske I Polakow kierowany przez Putina I Sorosa ze wsparciem Totalnej Targowicy.
  • ~kolarz
    (2019-07-26 05:37)
    Powoli zamkną cały Białystok, pozostaną tylko tęczowi.
  • ~J.b.
    (2019-07-26 03:38)
    Nastepna prowokacja juz przygotowana, PO bojowki z lewactwem nie maja nic do zaprpponowania tylko rozroby.Polacy nie sa glupi zeby Sie na to nabrac.To jest lekcewazenie Inteligencji Polakow przez prymitywne bezsensowne konfrontacje.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-07-26 02:02)
    Czy również został zatrzymany prezydent Białegostoku? Główny PrOwokator tego zamieszania...
  • ~chichot sarmaty
    (2019-07-26 00:32)
    Rozumiem , że teraz zostaną sporządzone listy kiboli , którzy zostaną odznaczeni za patriotyczną postawę = bandytyzm, i w nagrodę za te dokonania pojadą do Częstochowy po błogosławieństwo... Kary będą takie jak dla tych, którzy powiesili portrety europarlamentarzystów dwa lata temu, czy też takie jak dla kopiących siedzące na ulicy protestujące kobiety .... - CZYLI ŻADNE !!!!!!!!! Będzie to kolejne oszołamiające osiągnięcie obecnego wymiaru sprawiedliwości..... - Tylko pogratulować panu mgr. Zbyszkowi.
  • ~Adamos
    (2019-07-26 00:11)
    Pis rozprawia sie z konkurencja z Konfederacji
  • ~RR
    (2019-07-25 23:57)
    Ciekawe za co są zatrzymani skoro nie ma poszkodowanych.
  • ~piotr78
    (2019-07-25 23:56)
    ! ZOMO 2019, ! JARUZEL 2019, ! jedynie sluszne sady 2019 ... czyli powtorka z historiii...
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-25 23:06)
    Zemsta PiS za poparcie manifestacji przeciw 447...
  • ~feldmarszałek
    (2019-07-25 22:47)
    A prezydent nie ułaskawi? Przecież księża podziękowali tym ludziom!

Może zainteresować Cię też: