Po burdach na Marszu Równości w Białymstoku policja zatrzymała 77 osób

Ustaliliśmy już 104 osoby, które brały udział w sobotnich burdach w Białymstoku. 77 z nich trafiło w ręce policjantów - powiedział w czwartek komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

wróć do artykułu
  • ~feldmarszałek
    (2019-07-25 22:47)
    A prezydent nie ułaskawi? Przecież księża podziękowali tym ludziom!
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-25 23:06)
    Zemsta PiS za poparcie manifestacji przeciw 447...
  • ~piotr78
    (2019-07-25 23:56)
    ! ZOMO 2019, ! JARUZEL 2019, ! jedynie sluszne sady 2019 ... czyli powtorka z historiii...
  • ~RR
    (2019-07-25 23:57)
    Ciekawe za co są zatrzymani skoro nie ma poszkodowanych.
  • ~Adamos
    (2019-07-26 00:11)
    Pis rozprawia sie z konkurencja z Konfederacji
  • ~chichot sarmaty
    (2019-07-26 00:32)
    Rozumiem , że teraz zostaną sporządzone listy kiboli , którzy zostaną odznaczeni za patriotyczną postawę = bandytyzm, i w nagrodę za te dokonania pojadą do Częstochowy po błogosławieństwo... Kary będą takie jak dla tych, którzy powiesili portrety europarlamentarzystów dwa lata temu, czy też takie jak dla kopiących siedzące na ulicy protestujące kobiety .... - CZYLI ŻADNE !!!!!!!!! Będzie to kolejne oszołamiające osiągnięcie obecnego wymiaru sprawiedliwości..... - Tylko pogratulować panu mgr. Zbyszkowi.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-07-26 02:02)
    Czy również został zatrzymany prezydent Białegostoku? Główny PrOwokator tego zamieszania...
  • ~J.b.
    (2019-07-26 03:38)
    Nastepna prowokacja juz przygotowana, PO bojowki z lewactwem nie maja nic do zaprpponowania tylko rozroby.Polacy nie sa glupi zeby Sie na to nabrac.To jest lekcewazenie Inteligencji Polakow przez prymitywne bezsensowne konfrontacje.
  • ~kolarz
    (2019-07-26 05:37)
    Powoli zamkną cały Białystok, pozostaną tylko tęczowi.
  • ~W
    (2019-07-26 06:05)
    A ilu zbokow zostalo zamknietych? Przeciez jest to zaplanowany atak na Polske I Polakow kierowany przez Putina I Sorosa ze wsparciem Totalnej Targowicy.
  • ~wera
    (2019-07-26 06:47)
    Idźcie na wybory a nie manifestujcie. Tam gdzie trzeba pokażcie siłę .a oni się śmieją i pokazują słupki procentowe.. Gdzie są młodzi jawybory sięodbywają gdzie są ludzie 40/50letni .W ludziach jest moc i nie taki reżim obalono. A wy słuchacie oszczerstw że PO ukradła. To macie
  • ~sic.