Były wiceminister środowiska usłyszał zarzuty korupcyjne

| Aktualizacja:

Zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej i osobistej w związku z pełnieniem funkcji publicznej usłyszał wiceminister środowiska w latach 2014-15 Janusz O. – poinformowała w piątek Prokuratura Krajowa.

wróć do artykułu
  • ~Zks
    (2019-08-01 08:44)
    Kto przy zdrowych zmysłach uwierzy pisowskim służbom i prokuraturze w sprawach ludzi z opozycji. Polska za dojnej zmiany przestała być demokratycznym państwem prawa. Dziś Kaczyński z zero mogą zamknąć każdego kto się narazi dojnej zmianie.
  • ~rusin
    (2019-08-01 08:51)
    Najbliższe miejsce zamieszkania "działaczy" PO to ZK Białołeka
  • ~asia
    (2019-08-01 08:53)
    Wyłapać cała platformę złodziei! Bez warunkowo! Tam kradli wszyscy i wszystko! Rozliczyć mafię i ojca chrzestnego Donalda Corleone T.
  • ~T LIS
    (2019-08-01 08:55)
    Wyrywać jak chwasty tych POwskich zwyrodnialców!!!
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-01 08:55)
    Kolejny złodziej z PO złapany przez agentów CBA. Już wiemy dlaczego Schetyna chce likwidacji tej służby! Na szczęście dla Polski, PO nigdy już nie wygra wyborów w Polsce!!!
  • ~Mok
    (2019-08-01 09:12)
    Ale się pis trolle uaktywniły. Plują, szczują, kłamią i pomawiają. Czyli robią to co potrafią najlepiej. Oczywiście przy okazji tak jak za komuny demonstrują oburzenie mas pracujących na kułakow i wyzyskiwaczy, których dziś za dojnej zmiany nazywa się działaczy po. Wróci wolna demokratyczna Polska i prawdziwe państwo prawa to pis trolle rozliczy się waszych mocodawcow.
  • ~zin
    (2019-08-01 09:18)
    No coz zblizaja sie wybory takich zatrzyman bedzie wiecej CBA i prokuratura jest upolityczniona i jest na uslugach rzadzacych Gdzie sa te wyroki tych niby zlodzieji mijaja juz cztery lata Tak zachowuja sie organy sledzcze w kazdym rezimie
  • ~Andy
    (2019-08-02 09:21)
    Zbliżają się wybory, igrzyska dla ciemnego ludu czas zacząć.
  • ~Obserber
    (2019-08-02 13:25)
    Czytajcie ze zrozumieniem. Kiedy był wiceministrem, a którego okresu dotyczy zatrzymanie.

Może zainteresować Cię też: