Abp Jędraszewski mówi o "tęczowej zarazie". Prezydent: Powiedział to z punktu widzenia filozofa

| Aktualizacja:

Abp Marek Jędraszewski ma ogromny szacunek do człowieka, chyba nikt w to nie wątpi - powiedział prezydent Andrzej Duda. W jego ocenie metropolita krakowski - jako filozof - mówił w czwartek "o pewnym ideologicznym starciu". To komentarz do słów duchownego o "tęczowej zarazie".

wróć do artykułu
  • ~Pani M.
    (2019-08-05 09:29)
    Bardzo to wszystko po chrzescijansku brzmi...
  • ~Pół-panek
    (2019-08-05 08:30)
    Arcybiskup powiedział PRAWDĘ. a 90% Narodu się z Arcybiskupem ZGADZA. Prezydencje BRAWO za ODWAGĘ mówienia Prawdy. DEWIANCI MUSZĄ Zniknąć z ulic Polskich Miast.
  • ~Obywatel
    (2019-08-05 08:27)
    Jędraszewski zapomniał o czarnej zarazie, ale to możne ze wzgledu na wiek, nie wszystko już musi pamiętać i korzysta z tego przywileju.
  • ~buc
    (2019-08-04 15:45)
    czy zo ten sam jedraszek ,ktory bronil peatza zamiast molestowanych klerykow.fuj,fuj purpurowo zarazo.dudus zamilcz ,wstydu oszczesc.taki ilozof jak prawnik albo taki prawnik jakfilozof.u dudusia i tak wszystko jedno.
  • ~Starszy
    (2019-08-04 07:11)
    CZerwona ZARAZA po II wojnie swiatowej dala nam mozliwosc darmowych nauk studiow obozow harcerskich koloni mleka i obiadow w szkolach . Swietlice dla uczniow gdzie rodzice pracowali . Byly gabinety lekarskie i dentystyczne w szkolach .Zaraza odbudowywala powojenne miasta i miasteczka to Zaraza od 1960 lat budowala domy z WIELKIEJ PLYTY stojace do dzisiaj. CO nam dala SPEDALONA ZBRODNICZA CZARNA ZARAZA z calym Polskim EPISKOPATEM????
  • ~ PO - kaput
    (2019-08-04 06:51)
    To całe LGBT..zdechnie šmiercią naturalną..a na jego miejsce przyjdzie " nowa moda"...w każdej ePOce są świry !
  • ~Eryk
    (2019-08-03 19:57)
    Brawo 👏 dla Pana prezydenta
  • ~RW
    (2019-08-03 15:39)
    Takie ******************* jest polskim "prezydentem". TFU, pluję na ciebie notariuszu.
  • ~Arcybiskup Paetz
    (2019-08-03 13:48)
    Jędraszewki, ty już masz chyba sklerozę na starość! To co, to już nie pamiętasz naszych : bara, bara?
  • ~Nawigator
    (2019-08-03 11:44)
    duda, srodku od kapusty, PAN JERZY URBAN BYL 100 krotnie LEPSZYM RZECZNIKIEM!!! ty NIE POTRAFISZ NIC!!!
  • ~A nam sie marzyla demokracja ?.
    (2019-08-03 11:39)
    Dalej tak samo,T.Kosciuszko i jego powstanie upadlo z powodow tych samych,ktorych obawia sie PiS.Najwiekszym wrogiem jest tu w tym przypadku dalej Biblia,ktorej ujawnienie tresci,to kompletny upadek sprzymierzenca PiS - u.Slowo Boze jest w sprzecznosci z doktrynami i dogmatami Kk,a juz nie wspominam o okultyzmie ,zabronionym przez Biblie w drugim przykazaniu Bozym Wj 20,4 - 6 i Pwt 5,8 - 10.Patrzac na to, co dzieje sie w kraju zastanawiam sie nad roznica w tandemie panstwo Kk ?.
  • ~konsul
    (2019-08-03 11:33)
    To znaczy ,ze "filozof"po LUDZKU nie MYSLI!!! ??? Po jakiemu ty """""prawniku"""" myslales mowiac te ID-IOTYZMY!!!??? Jakie UCZELNIE konczy KOMINIARZ,ze lapiemy sie za guzik na SZCZESCIE??? Abp Jedraszewski urodzil sie CZLOWIEKIEM a teraz SZCZESCIE LUDZI jest mu OBCE!!! NAUKA go ZNISZCZYLA!!!???
  • ~Michal Aniol
    (2019-08-03 11:31)
    Prezydent jako prawnik z zawodu powinien sie zastanowic nad praworzadnoscia w kraju.Demokracja ,to nie jest automatyczne przyzwolenie na wprowadzanie wbrew wiekszosci i to olbrzymiej,tego co w Biblii jest zabronione moca Slowa Bozego.Sprawa tych ludzi zwiazanych z LGBT, od kilku miesiecy naglasniana jest przez media jakoby, to byla priorytytowa rzecz w panstwie,W Polsce w okresie PRL - u,ten margines ludzki nie wychylal glowy z matecznikow ,a dzisiaj w mediach ludzie ci maja wiecej do gadania niz chrzescijanie,ktorym nawet na forach publicznych zamyka sie mozliwosc cytowania tresci zawartych w Biblii.Komu tak przeszkadzaja prawdy biblijne,chrzescijanstwo ma swoj niepodwazalny fundament wiary oparty o tresc Biblii.W USA na Biblie skladaja przysiege wszyscy prezydenci,Wl.Putin podnosi w obronie wartosci biblijnych glos na forum miedzynarodowym,to pytam ,kto nam narzuca formy zycia niezgodne z natura innaczej z wola Boza.W tym przypadku katolicki arcybiskup powinien zajac sie swoja owczarnia w habitach,dobrze by bylo aby wskazal on w Biblii miejsce o celibacie,posrednictwie przed Bogiem innych postaci od Pana Jezusa Chrystusa.Biblia autorytatywnie zabrania czczenia obrazow figur,zwracania sie do ludzi umarlych,co na to Episkopat w ktorym tez jest teczowo,tylko za parawanem !.Amen !.
  • ~Zyta
    (2019-08-03 11:19)
    Abp Jędraszewski ma mentalność tych co w średniowieczu podpalali stosy i nie należy do tych co mają szacunek do człowieka.On chyba w młodości, z obowiązku, przeczytał Pismo Św i o Nim zapomniał.
  • ~kresowiak
    (2019-08-03 11:12)
    Niech pan prezydent Duda mówi za siebie chwaląc abp Jędraszewskiego i niech nie twierdzi, że w odniesieniu do tego biskupa ,,,nikt nie wątpi w jego ogromny szacunek do człowieka".Ja bardzo wątpię!!
  • ~jws
    (2019-08-03 11:00)
    Pan Jędraszewski oderwany został od pługa za pomocą granatu by mógł nosić sukienkę..Tacy biskupi jak Jędraszewski czy Głódź i paru im podobnych,oraz T.Rydzyk odpychają ludzi od kościoła.Są zaprzeczeniem idei Chrystusa.
  • ~dobekmg
    (2019-08-03 09:55)
    Reprezentuje Pan nas wszystkich a w rzeczywistości stoi Pan po tej ponurej, brunatnej stronie!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-03 09:39)
    Jedynym, skutecznym lekiem na „czarną ZDEMORALIZOWANĄ zarazę” jest całkowita OBOJĘTNOŚĆ, a agresywne ich wrzaski wystarczy WYKPIĆ!!!
  • ~mkk
    (2019-08-03 09:36)
    Prez. Duda jest służalczym fagasem o lokajskim kręgosłupie. Powiedziałem to z punktu widzenia filozofa, jakby co!
  • ~Anna
    (2019-08-03 09:07)
    Pomocnik Paetza uczy ludzi moralności. Paradne!