Czeczeni i pseudokibice szykowali się na "ustawkę". RMF: Chodziło o wpływy z nielegalnego handlu

| Aktualizacja:

Ponad 20 osób zostało w poniedziałek rano zatrzymanych przed centrum handlowym M1 w Krakowie - poinformowała PAP małopolska policja. W akcji wzięło udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy; służby na razie nie udzielają szczegółowych informacji na ten temat.

wróć do artykułu
 • ~JOLA I PRZEMEK Z DZIEĆMI
  (2019-08-08 17:57)
  Byliśmy dziś z dziećmi na placu w Bieńczycach bo w tamtym tygodniu to strach było wejść,na zakupy po cały plac obstawiony czeczenami z bronią, na każdym rogu.Myśleliśmy,żejuż jest bezpiecznie .A,tu nagle wyrośli jak grzyby po deszczu i latali po placu więc my do samochodu styłu za pzzeria Palermo a tu ich chmara i stach znowu ogarnął.Policja powinna tam postawić patrole dzienne bo strach ,aż przeraża iść na plac Bieńczycki.Żeby Polak bał się u siebie to woła o pomste do PISU
 • ~Krótko i zwięźle
  (2019-08-06 17:53)
  Czeczenów odstawić do Königsberga. Od razu im zmiękną rury.
 • ~Fgh
  (2019-08-05 22:45)
  Teraz jest ostatnia chwila żeby pogonić to azjatyckie dziadostwo, bo będzie jak w niemczecg
 • ~były1414
  (2019-08-05 15:32)
  Czas najwyższy zainteresować się przebywającymi u nas obcokrajowcami. Policja nawet ich nie legitymuje chociaż jest podstawa faktyczna, wygląd wskazujący na obcokrajowca który może nielegalnie przebywać na terenie RP. No ale przełożeni nie polecają takich działań a jak się takie grupy przestępcze zagnieżdzą to drugie pokolenie dostanie obywatelstwo i nie wygonisz.