Myśliwce MiG-29 mogą już nie wrócić do służby. Same F-16 nie obronią polskiego nieba

| Aktualizacja:

Realny staje się scenariusz, w którym uziemione od pięciu miesięcy samoloty bojowe MiG-29 nie wrócą już do służby w Wojsku Polskim. W gotowości bojowej jest zaledwie 20 proc. z 48 amerykańskich myśliwców F-16, jakimi dysponujemy

wróć do artykułu
  • ~Polak
    (2019-08-06 07:15)
    To nieźle załatwili naszą armię! Putin zadowolony!
  • ~Gucio papucio
    (2019-08-06 07:16)
    Dobryj Dzien. Bankuf pilnujta wpierwy, a nieba potem.
  • ~filutek prof.
    (2019-08-06 07:31)
    Q.......a ! tak sobie myślę ,Pan prezydent Putin na sama myśl o naszej potędze drży ze śmiechu ,T-34 do malowania i do zdjęcia z pomników ,T-54 IT-72 do służby w pokazach potęgi . Coś mi się wydaję ,że kolana prezesa zostały oszukane ,że z nich powstał ?
  • ~Ftajemniczony
    (2019-08-06 07:35)
    W sam raz na defilade
  • ~Qukiz
    (2019-08-06 07:39)
    Nasz wspolpracownik Putina - Macierewicz wiedzial co robi.
  • ~dzyndzelstern
    (2019-08-06 07:40)
    .urwa i my jestesmy 20 lat w NATO co na to nasze braty amerykany i wielki bialy ojciec w waszyngtonie
  • ~polski katolik
    (2019-08-06 07:40)
    Anioly tez maja skrzydla i obronia polskie niebo. Pan Buk czuwa nad Polska !
  • ~hey
    (2019-08-06 07:44)
    Historia lubi się powtarzać . Podobnie jak przed II wojną światową chwalimy się sojusznikami .
  • ~Antyprawak
    (2019-08-06 07:46)
    Armia PiS w ruinie.
  • ~Antoni Mać
    (2019-08-06 07:58)
    Dla rydzyka są regularnie pieniądze,będzie du ruskich krzyżem wymachiwał,a samoloty na ziemi bez części,bo nie ma pieniędzy.
  • ~kos
    (2019-08-06 08:00)
    Przydałoby się trochę ponadymać na 15 sierpnia , żeby wykazać dumę narodowa i wzmóc PIC w państwie PiS. Grupa ma idealnych aktorów.
  • ~Same plusy
    (2019-08-06 08:00)
    Gdzie te F16 wylatały swój czas? w jakich warunkach bojowych? w Izraelu?
  • ~Sokular
    (2019-08-06 08:00)
    DLATEGO dla bezpieczeństwa Państwa wstrzymajcie się od takich newsów........................
  • ~kręciołek
    (2019-08-06 08:02)
    co tam minister każe odmalować tak jak czołgi za kilka miliardów i będzie git
  • ~Rajmuond Balbina
    (2019-08-06 08:07)
    Absolutnie tę sektę postkomunistyczną i dalej komunistyczną trzeba od władzy odsunąć jak najszybciej,rozbroili Polszę "patrioci" proradzieccy radzieccy,a nie polscy.
  • ~J. Besser
    (2019-08-06 08:09)
    Jak dlugo Polska nie wyplaci restytucji ( odszkodowan lub zwrotu posiadlosci ) ofiarom Holokaustu lub ich rodzinom, tak dlugo nie bedzie czesci zamiennych do F 16. O dostawach mysliwcow F 35 Polska tez moze zapomniec !
  • ~cud nad wisla
    (2019-08-06 08:14)
    wot, rozaniec i kropidlo
  • ~Wojskowy
    (2019-08-06 08:19)
    Zaraz po drugiej wojnie polski Kościół ostrzegał Stalina, że on nie zna siły wiary religii,a Stalin zapytał ironicznie ile Papież ma dywizji?, czyli wiarą można wygrać tylko przy pomocy dywizji wojskowych,sam Chrystus powiedział,módl się i pracuj,(a nie tylko módl się) w Polsce miliardy idą na wiarę,a na armię nie ma pieniędzy, na ironię losu robią tak postkomuniści, którzy nie wierzą w Boga, czyli celowo tak robią?
  • ~Idziem na pasku
    (2019-08-06 08:25)
    A wystarczyło kupić Rafale...
  • ~Marek cwain
    (2019-08-06 08:31)
    A Kuchciski z rodzinką wszystkie już oblatal? Ciekawe ile takich maszyn zostało przepitych, przejedzonych przez naszych polityków wszystkich opcji plus "datki" dla papy Rydzyka, Da radę ktoś policzyć?

Może zainteresować Cię też: