Brunon Kwiecień znaleziony martwy w celi. Śledczy mają już wyniki sekcji zwłok

| Aktualizacja:

 Brunon K., skazany za przygotowywanie zamachu terrorystycznego na Sejm, zmarł w więzieniu z przyczyn chorobowych. Sekcja zwłok mężczyzny wykazała, że przyczyną jego śmierci był krwotok wewnątrzczaszkowy podpajęczynówkowy – podała w czwartek wrocławska prokuratura.

wróć do artykułu
  • ~konsul
    (2019-08-08 23:01)
    RAZ,DWA,TRZY SAMOBOJCA BEDZIESZ TY!!!
  • ~qwerty
    (2019-08-08 15:12)
    Chwała bohaterom!
  • ~GRU
    (2019-08-08 10:14)
    O ZMARLYCH ZLE sie NIE MOWI!!! Ale gdy zyl POTRAFIL ZMONTOWAC 4-ro tonowa bombe ,pojazd itp;itd; TYLE ROBOTY WYKONAL,i NAGLE ZGLUPIAL!!! Nie POTRAFIL ZDETONOWAC!!! """"Sluzby""" GO NAKRYLY!!! Zlota w Rosji MALO na ORDERY dla ""SLUZB"""
  • ~GRU
    (2019-08-08 09:55)
    NIKT tej ZAKLAMANEJ pisowskiej BANDZIE juz w NIC nie WIERZY!!! pisuary pisza na NOWO HISTORIE POLSKI!!! Gdyby sekcje ROBILI np:w Norwegii bylaby pelna jasnosc!!! W Polsce bardzo mozliwe jest, w tym przypadku,ze """WYNIKI SEKCJI ZWLOK"" ZNANE sa juz od KILKU TYGODNI!!!
  • ~Służby specjalne vegi
    (2019-08-07 22:15)
    Ambiat ? Czy może jakiś inny wynalazek ? A może bardziej klasyczne rozwiązanie ? Wrobili chłopa a po wszystkim zamordowali.Państwo prawa... Niezależnie od tego kto rządzi...
  • ~ech
    (2019-08-07 12:06)
    Kwiecień nie został skazany za próbę zamachu na Sejm, bo próba się NIE ODBYŁA! Zatem, On został skazany za ZBRODNIOMYŚL!
  • ~Nic sie nie stalo i sie udalo...
    (2019-08-07 11:37)
    Ktorys z ministrow Donalda Tuska i prezydenta Bronka Komorowskiego nie mogl zapomniec, ze Brunon Kwiecien zagrazal zyciu zlodzieji PO i postanowil go ukatrupic. Udalo sie !
  • ~i to by było na tyle
    (2019-08-07 11:00)
    Ofiara marszałek Kopacz i sędziowskiej kasty plus siepaczy Tuska, którzy podstawili prowokatorów Kwietniowi. Mecenas reprezentujący Brunona Kwietnia twierdzi, że wyrok wydany na niedoszłego zamachowca jest daleki od sprawiedliwości. Oburzył go zwłaszcza stosunek sędzi do obrońców oskarżonego. Obrońca skazanego złożył apelację od wyroku 13 lat więzienia za przygotowywanie zamachu na Sejm. Mecenas Maciej Burda domaga się wznowienia procesu m.in. dlatego, że według niego sędzia przewodnicząca miała negatywny stosunek do obrońców Kwietnia.
  • ~sanczez
    (2019-08-06 23:15)
    Towarzyszu pułkowniku, pozwólcie zameldować. Seryjny samobójca znowu nadaje...
  • ~smród na kilometr
    (2019-08-06 22:10)
    ABW się zestrachało i "czyści" stare sprawy przed wyborami? Ta sprawa śmierdzi na kilometr szwindlem ubeków...
  • ~żeby znów nie było zapóźno ..
    (2019-08-06 22:09)
    Pamiętajcie Polacy ! Brunon Kwiecień skazany za próbę wysadzenia w powietrze budynku Sejmu nie zamierzał zrobić tego z głupoty...! On chyba już nie mógł na to wszystko patrzeć ! Na to co prezentują tzw. "politycy" - czyli tzw "elity" ! A dziś przestępcy chodzą w glorii , latają niektórzy za ciężkie nasze miliony rządowymi samolotami , a w d***ie mają suwerena czyli elektorat... I teraz APEL : MŁODZIAKI 500+ z rozwrzeszczanymi (prosto z porodówki..) latoroślami , oprócz ZAKŁÓCANIA SPOKOJU W SKLEPACH RYKIEM SWOICH NIEDOSTOSOWANYCH DO PRZEBYWANIA W TAKICH MIEJSCACH DZIECIĄTEK, bo są jeszcze za małe żeby w takich miejscach przebywać, ZASTANÓWCIE SIĘ CO BĘDZIE W POLSCE JUTRO , bo idzie KRYZYS , i zamiast ROZDAWAĆ należy OSZCZĘDZAĆ !!!!!!!! Widać , że "wasz INTERNET" pozbawił was umiejętności koniecznej REFLEKSJI... Mam nadzieję, że mój przekaz i apel jest dla was zrozumiały.... Jeśli nie mogę wam to narysować...
  • ~Iglo
    (2019-08-06 21:05)
    Ten pan to i nawet dorobił się piosenki od Kazika pt. "Bomba na parlament". Takie coś zaraz budzi teorie spiskowe..RIP
  • ~idą, idą. Dzwonią im kajdany
    (2019-08-06 20:08)
    Chwała bojownikom o naszą wolność! Cześć jego pamięci.
  • ~Qwer
    (2019-08-06 20:05)
    Kolejny komunikat dla Falenty?
  • ~Spisek PO-paprańców, "bezstronny" sąd...
    (2019-08-06 19:40)
    Ale ja się pytam: gdzie Prezydent Andrzej Duda?
  • ~ZDAJE SIE, ŻE TEN NIESZCZĘŚNIK ZOSTAŁ
    (2019-08-06 19:36)
    sprowokowany i skazany za rządów PO
  • ~Big
    (2019-08-06 19:34)
    Czy można to wszystko poważnie traktować, jeśli w oficjalnej biografii ŚP B. Kwietnia można przeczytać coś takiego: "Oskarżony o przygotowywanie w okresie od lipca do listopada 2012 r. zamachu, który miał zostać dokonany podczas posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz premiera Polski, na którym miał zostać rozpatrzony projekt budżetu[7]. Zamach miał zostać przeprowadzony przy użyciu transportera opancerzonego typu SKOT, w którym miały zostać umieszczone 4 tony materiałów wybuchowych na bazie saletry[8]. W skład utworzonej w 2012 r. organizacji terrorystycznej wchodzili Brunon Kwiecień, co najmniej trzech agentów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz jeden tajny współpracownik służb[9]. W toku śledztwa nie odnaleziono broni, o której posiadanie był oskarżony (35 sztuk), transportera opancerzonego oraz materiałów wybuchowych, które miały być użyte w zamachu[10]". Przypomnę, że chciano B.K. wrobić również (po drodze) w zabójstwo teściowej.
  • ~Anty nazi
    (2019-08-06 19:18)
    Skazany za nic na 9 lat, w wyniku prowokacji ABW. Miał wyjść pod koniec roku, to go ABW uśpilo... Panstwo dobrej nazi koszer zmiany działa... Kogo nastepnego uśpią? I jak długo ochlaje za 500+ pozwolą im mordować do woli?
  • ~sd2017
    (2019-08-06 18:50)
    Najpierw kostecki, który dużo wiedział na temat funkcjonowania agencji towarzyskich w Rzeszowie. Teraz Kwiecień, który chciał wysadzić prezesa. falenta, masz się czego bać - pis jest coraz bliżej.
  • ~sad
    (2019-08-06 18:48)
    czyżby czyścili przedpole przed jesiennymi wyborami

Może zainteresować Cię też: