Brunon Kwiecień znaleziony martwy w celi. Śledczy mają już wyniki sekcji zwłok

| Aktualizacja:

 Brunon K., skazany za przygotowywanie zamachu terrorystycznego na Sejm, zmarł w więzieniu z przyczyn chorobowych. Sekcja zwłok mężczyzny wykazała, że przyczyną jego śmierci był krwotok wewnątrzczaszkowy podpajęczynówkowy – podała w czwartek wrocławska prokuratura.

wróć do artykułu
  • ~Jaro
    (2019-08-06 17:47)
    Znów prześcieradło pod kocykiem i samobójstwo przy ślepych i głuchych współwięźniach?
  • ~Kos
    (2019-08-06 17:55)
    Prawdopodobnie B. Kwiecień był niewinny.
  • ~lelek
    (2019-08-06 17:57)
    seryjny samozbójca znowu działa?
  • ~wykidajło
    (2019-08-06 18:00)
    Barbara Blida, Andrzej Lepper i wielu innych, dziś Brunon Kwiecień...
  • ~szczurwa
    (2019-08-06 18:05)
    Rozumiem, że wzorem Ćwiąkalskiego delfin poda się do dymisji i wraz z kamarylą odejdzie z polityki.
  • ~był
    (2019-08-06 18:07)
    niewinny, podpuszczony, fałszywie oskarżony, bezzasadnie skazany i totalnie zaszczuty. Czeka nas szukanie winnych w łajdackiej ABW i "bezstronnych" sądach.
  • ~Michał Kalinowski
    (2019-08-06 18:12)
    ABW przeprowadziła prowokację i to wystarczyło do skazania. Oskarżenie było oparte wyłącznie na zeznaniach prowokatorów (funkcjonariuszy ABW). To jakieś jaja. Oni wystraszyli się, że po latach wyjdzie problem niewinności śp. Brunona Kwietnia i ktoś zapyta o tych co zeznawali i wciągnęli skazanego w pułapkę. Nie ma skazanego, to nie ma sprawy!
  • ~Kingsalami
    (2019-08-06 18:13)
    Smierdzi na odleglosc . Ziobro do dymisji. Powolac specjalna komisje. Odsunac od sprawy bandytow ze sluzb specjalnych. Teraz nie zartuje, pojde po was *******
  • ~S.
    (2019-08-06 18:21)
    Nie było szans, żeby ten człowiek wyszedł z tego żywo. Żyjemy w państwie, które śmierdzi trupem.
  • ~Spostrzegawczy
    (2019-08-06 18:23)
    Seryjny samobójca powrócił.
  • ~wielebny Ryszard
    (2019-08-06 18:29)
    Wysadzic sejm z Prezesem ? Zgroza i hekatumba.
  • ~F-1
    (2019-08-06 18:39)
    Jak bardzo koryto musiało się go bać, nawet w więzieniu ???
  • ~alfalfa
    (2019-08-06 18:44)
    Nie był skazany za próbę, tylko za przygotowywanie zamachu. Próba się nie odbyła.
  • ~sad
    (2019-08-06 18:48)
    czyżby czyścili przedpole przed jesiennymi wyborami
  • ~sd2017
    (2019-08-06 18:50)
    Najpierw kostecki, który dużo wiedział na temat funkcjonowania agencji towarzyskich w Rzeszowie. Teraz Kwiecień, który chciał wysadzić prezesa. falenta, masz się czego bać - pis jest coraz bliżej.
  • ~Anty nazi
    (2019-08-06 19:18)
    Skazany za nic na 9 lat, w wyniku prowokacji ABW. Miał wyjść pod koniec roku, to go ABW uśpilo... Panstwo dobrej nazi koszer zmiany działa... Kogo nastepnego uśpią? I jak długo ochlaje za 500+ pozwolą im mordować do woli?
  • ~Big
    (2019-08-06 19:34)
    Czy można to wszystko poważnie traktować, jeśli w oficjalnej biografii ŚP B. Kwietnia można przeczytać coś takiego: "Oskarżony o przygotowywanie w okresie od lipca do listopada 2012 r. zamachu, który miał zostać dokonany podczas posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z udziałem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz premiera Polski, na którym miał zostać rozpatrzony projekt budżetu[7]. Zamach miał zostać przeprowadzony przy użyciu transportera opancerzonego typu SKOT, w którym miały zostać umieszczone 4 tony materiałów wybuchowych na bazie saletry[8]. W skład utworzonej w 2012 r. organizacji terrorystycznej wchodzili Brunon Kwiecień, co najmniej trzech agentów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz jeden tajny współpracownik służb[9]. W toku śledztwa nie odnaleziono broni, o której posiadanie był oskarżony (35 sztuk), transportera opancerzonego oraz materiałów wybuchowych, które miały być użyte w zamachu[10]". Przypomnę, że chciano B.K. wrobić również (po drodze) w zabójstwo teściowej.
  • ~ZDAJE SIE, ŻE TEN NIESZCZĘŚNIK ZOSTAŁ
    (2019-08-06 19:36)
    sprowokowany i skazany za rządów PO
  • ~Spisek PO-paprańców, "bezstronny" sąd...
    (2019-08-06 19:40)
    Ale ja się pytam: gdzie Prezydent Andrzej Duda?
  • ~Qwer
    (2019-08-06 20:05)
    Kolejny komunikat dla Falenty?

Może zainteresować Cię też: