W Polsce narasta agresja. Psycholog: Trzeba się zastanowić, czego ona jest wyrazem

Pobity, bo zwrócił uwagę kierowcy. Uderzona, bo poprosiła o ciszę. Opluci, bo się nie podobali. Zwyzywani, bo nie mieli racji. Agresja narasta. A może nam się tylko tak wydaje?

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2019-08-12 15:22)
    agresja bezposrednio wynika z dzielenia spoleczenstwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jarek od ponad 20 lat szczuje Polakow przeciwko sobie !!!!!!!!!!!!! stosunek Polakow do pracy i pracodawcow jest uksztaltowany przez Jareczkowe nazywanie przedsiebiorcow zlodziejami, krwiopijcami !!! wmawianie swojemu elektoratowi ze sa "lepsi", co nie potwierdza sie w konfrontacji z rzeczywistoscia rownierz powoduje narastanie agresji !!!!!! klechy zamiast milosci i Jezusa namawiaja do walki i blogoslawia za agresje !!!!!!!!!
  • ~Andrew66
    (2019-08-11 19:12)
    2Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~78zuijkl,
    (2019-08-11 14:16)
    Nie uwierzycie- historia staje na glowie. Poswiadcza te teze artykul w gazetce przeznaczonej dla wysiedlonych i tzw. Aussiedler napisany pod patronatem CDU i OMV z Berlina. Pod obrazkiem przedstawiajacym wygnancow w rosyjskiej zamieci i pod wskazujacym paluchem opatulonego w kozuch i walonki chyba Kozaka, idzie marsz pasiastych, takich jak znamy z Ausschwitz- opis ile ludzi zaliczano do wygnancow w 1939, 1989 i mozna sie domyslac, pewnie i teraz, po 30 latach. A wiec w calym ZSRR bylo 1,4 mln, a 50 lat potem to juz 2 mln. Czyli na dzien dzisiejszy to jakies 3 mln koni trojanskich, na ktorych mozna w kazdej chwili liczyc.......oczywiscie nie liczac krajow calego swiata, gdzie ta mniejszosc jest i aktualnie aktywnie sie udziela.........Chocby jak w Gdansku.
  • ~ideologia GENDER atakuje
    (2019-08-11 10:58)
    wiec narasta agresja
  • ~sos
    (2019-08-11 08:54)
    ...żeby wyciszyć potrzebna jest likwidacja takich witryn jak der dziennik od szkopa wydawcy w Polsce ....które judzą i szczują....
  • ~xyz
    (2019-08-11 08:38)
    to są pierwsze oznaki destabilizacji w polsce za dziesieć lat wejdziemy w etap destrukcji taki jest cel starszych braci , spoleczeństwo wytrzebione z szarych komorek
  • ~Werdykt
    (2019-08-11 05:19)
    Wychodzi biskup , czy ksiadz na ambone i wrzeszczy , obraza ludzi , a ten ciemny lud w kosciele slucha i nasladuje, no bo sobie mysli, ze z ambony to tylko swiete slowa , nasladowac trzeba. Wejdzie PREZES WIELKI PIERWSZY na mownice w sejmie i wrzeszczy i obraza ludzi, a ciemny lud mysli, ze tak trzeba, tzn. innych obrazac! Jak te autorytety moga sie zachowywac jak s w o l o c z , to dlaczego ciemny lud nie moze?
  • ~forumowiczka
    (2019-08-11 00:32)
    Jest skutkiem Mohersko-klerykalnych rządów i wieśniaczo-kościelnych metod wychowawczych czyli zakłamania i zabobonów.
  • ~jarek
    (2019-08-10 20:31)
    To zjawisko się nasila od chwili, gdy pewien karzeł fizyczny i umysłowy wlazł na drabinkę i miał czelność PUBLICZNIE podzielić Polaków na "sorty". Do tej pory nie poniósł za to KARY, i tym ośmielił swoich zwolenników do systematycznej mowy nienawiści!
  • ~Raffg
    (2019-08-10 20:02)
    Za duzo lgbt
  • ~otk
    (2019-08-10 18:48)
    po prostu jest przyzwolenie na agresję więc narasta. A wszystko zaczyna się od napuszczania jednych na drugich, wskazywania palcem, agresji słownej i potem fizycznej. Działanie systemu można prześledzić na przykładzie Niemiec po 1930. Wszystko mamy podane na talerzu
  • ~ Przemo
    (2019-08-10 18:00)
    Wiecej takich ludzi jak owsiak co organizujom koncerty z narkotykami i podpuszczajom mlodziez
  • ~Jagna
    (2019-08-10 15:14)
    Przyjechałam do W-wy, co światła to hamowanie. A moze to jest przyczyna smogu i warto p Trzaskowskiu POwiedziec że wystarczy tylko ulepszyć inżynierię ruchu w stolicy i będzie Ok
  • ~Sonik
    (2019-08-10 15:08)
    Jak czytam te głupoty to rzeczywiście agresja we mnie narasta
  • ~Karakum
    (2019-08-10 13:44)
    Nitrasiakow i Szczerbakow sterowanym przez Schietynow i Tuskusow są tego POwody POkazali to i teraz w SEJMIE
  • ~cynizm
    (2019-08-10 11:41)
    Nachalne promowanie agresji w mediach, grach komputerowych itd. Wszystkie wiadomości MUSZĄ pokazywać agresję. We wszystkich serialach, filmach jest brutalna agresja, wulgarny język. Szczególnie w policyjnych (promowanie i usprawiedliwianie brutalności służb). Mowa nienawiści polityków hierarchów.
  • ~skutek i przyczyna
    (2019-08-10 11:39)
    Ta POlska agresja jest wynikiem POlskiej niemocy POlitycznej, bo Polska jest kolonia Angeli Merkel.
  • ~Mark Twain
    (2019-08-10 09:40)
    Patrioci nie mogą ścierpieć, że "Polska w ruinie"!
  • ~cuda
    (2019-08-10 08:15)
    Dzięki LGBT , tęcz-owa zar-aza prowokuje .
  • ~Babunia
    (2019-08-10 06:03)
    Ludzie zawsze byli tacy i inni, lagodni i agresywni, tylko , ze ci agresywni nie okazywali tego jak teraz, bo mieli hamulce. Teraz najgorszy przyklad idzie z gory, bo jak prominencja rzadowa pokazuje agresje na kazdym kroku, to co sie dziwic " maluczkiemu" . Przyklad idzie z gory, czy zly, czy dobry . Np widzialam czesto bardzo agresywne zachowania w sejmie i w internecie , poslanki Pawlowicz. Ona inne poslanki popychala, ona sie bardzo niemilo wyraza i to bezkarnie. Tez inni poslowie i czlonkowie rzadu. Czyli " maluczki " sobie mysli: jakk oni moga, to ja tez , no nie, demokracja! No i co gorsze nasz moralny autorytet KK, z ambony bardzo agresywnie i absolutnie niestosownie !

Może zainteresować Cię też: