"Obywatele ze Szwecji szukają w Polsce spokoju i normalności". Mazurek karci szwedzkiego ministra

| Aktualizacja:

Szwedzki minister sprawiedliwości swoją arogancją nie wymaże faktów – odpowiada Morganowi Johanssonowi Beata Mazurek. Wcześniej polityk oświadczył, że europosłanka PiS powinna skoncentrować się na problemie polskich gangów złodziei, zamiast potępiać szwedzki multikulturalizm.

wróć do artykułu
  • ~Heniuk
    (2019-08-11 07:33)
    Faszystowski komentarz pani Mazurek i absolutnie niedyplomatyczny! No ale za przyzwoleniem PREZESA PIERWSZEGO WIELKIEGO kazdy piski mowi i pisze co ich chora glowa wyprodukuje. Dypom a t o l y ! Rybke g n i j e od glowy!
  • ~Facet🎩
    (2019-08-11 07:28)
    Na tym zdjeciu to ona siedzi jak Sharon Stone w " Basic instincts" . A nogi juz rozkraczyla, czy jest jeszcze przed.? To niech przedtem powie, to odwroce glowe!
  • ~ju
    (2019-08-10 20:44)
    Oj pani Mazurek, w co ty sie zaczynasz wtracac. Jacy Szwedzi?
  • ~ A dość
    (2019-08-10 18:24)
    Płaczę się chce na te komentarze,taki ******* i dalej gra muzyka,mnie się chce ponadto płakać,ze nie wyemigrowalam.
  • ~dobekmg
    (2019-08-10 15:57)
    No i dorwało się "to" do europejskiego koryta!! I zamiast cicho "żreć" se wymyśliła, że coś powie!! No i dostała porządnie po tym durnym łbie!! No i poszło w świat, że durna!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Interesujące
    (2019-08-10 14:30)
    Przecież jeśli "do Szwecji wyemigrowało ponad 8 tys. Polaków. To trzy razy więcej niż całkowita liczba Szwedów, którzy mieszkają w Polsce", to znaczy, że przy populacji Szwecji (10 mln) odsetek Szwedów w Polsce byłby większy aniżeli Polaków w Szwecji. Inna sprawa, że Polacy emigrują do Szwecji sezonowo-zarobkowo w celu dorobienia, a nie w celu stałego osiedlenia się, czego nie można powiedzieć o Szwedach...
  • ~NOR
    (2019-08-10 14:24)
    Kilkadziesiat tzw. " no go zones " w szwecji ! Pojedz tam jeden z drugim co tak krytykuje p. Mazurek i spruboj im powiedziec cos o LGBT i smiac sie z ich boga , tak jak to sie dzieje w Polsce . Jak bedziesz mial szczescie to uciekniesz z sinym i spochnietym lbem , jesli nie to ci zalatwia trumne .
  • ~Anka
    (2019-08-10 13:44)
    Bardzo dobrze mu powiedziała!
  • ~joanna
    (2019-08-10 13:40)
    a pani mazurek mowi o emigrantach a samo wepchnela sie do unijnego koryta
  • ~trans mazurek
    (2019-08-10 13:09)
    pierogi dla "wuc-a" lepić tępizno chodząca a nie farmazonić w "parlamentach"!!!!!!
  • ~Hehehehehe...
    (2019-08-10 13:07)
    Ciekawe czy pan Mazurek goli jaja???
  • ~echo migracyjne
    (2019-08-10 11:42)
    Szwedki uciekaja do Polski przed arabskimi gwalcicielami, ktorych na Szwecje naslala Angela Merkel.
  • ~koszałek
    (2019-08-10 10:51)
    Po wypedzeniu Szwedów z Polski po "potopie" to jest drugie historyczne zwycięstwo europosełki Mazurek nad Szwedami.
  • ~Norbert
    (2019-08-10 10:33)
    Głupia babo;Polska przy Szwecji to szambo Poskomunistyczna Republika Kolesi
  • ~polin
    (2019-08-10 10:05)
    To prawda SZWECJI już nie ma dlatego wróciłem z tego islamskiego wytworu do kraju.
  • ~alikotprezesa
    (2019-08-10 09:04)
    Jak wygląda , tak mówi. Wszystko w temacie.
  • ~Wisła
    (2019-08-10 08:39)
    ktoś serio zna takich Szwedów o których przeczytała w internetach pani Mazurek?
  • ~Wifi
    (2019-08-10 08:37)
    czy ta pani może już przestać opowiadać głupoty i sprawdzi chociaż trochę statystyk? bo może się zdziwić jak do rzeczonej Szwecji pojedzie o ile ją wpuszczą....wiochę robią wszędzie ci ludzie z pisu... a potem kombinują jak dorobić 200 euro na tanim hotelu albo śpią jak znany obatel w aucie na parkingu
  • ~ Ja
    (2019-08-10 08:09)
    Odezwała się „mondra” !
  • ~2345
    (2019-08-10 07:58)
    Panie Johanson z uwagi na mój szacunek do pana i Szwecji bardzo proszę nie poniżać sie do polemiki z tym co biologicznie przypomina kobietę.

Może zainteresować Cię też: