"Obywatele ze Szwecji szukają w Polsce spokoju i normalności". Mazurek karci szwedzkiego ministra

| Aktualizacja:

Szwedzki minister sprawiedliwości swoją arogancją nie wymaże faktów – odpowiada Morganowi Johanssonowi Beata Mazurek. Wcześniej polityk oświadczył, że europosłanka PiS powinna skoncentrować się na problemie polskich gangów złodziei, zamiast potępiać szwedzki multikulturalizm.

wróć do artykułu
  • ~mak
    (2019-08-09 12:51)
    Pani Mazurek nie odroznia anegdoty od statystki. I tylko Polski zal.
  • ~Ed
    (2019-08-09 12:51)
    Teraz tez wyjezdzaja do Szwecji,jakos migranci im nie przeszkadzaja. Jezdza tez na zarobek,pani Mazurek prosze porownac zarobek w Polsce i Szwecji i nie p......... .
  • ~ziuk
    (2019-08-09 13:00)
    A kaczki to niby udolne? Brać kredyty, drukować i rozdawać pieniądze umie na krótką metę każdy głupi. Jednak za rogiem czeka wysoka inflacja i zapaść demograficzna. W końcowym rozrachunku, czy to za rok czy za 10 lat nie będzie co z tego kraju zbierać.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-08-09 13:05)
    a ja myslalem ze Mazurek jest cwana i sie dostosuje do poziomu obowiazujacego w Brukseli. Ale jedak nie.... bedzie po staremu. Tylko czemu sie Szwedow uczepila ? Moze Potop ostatnio ogladala ? Chyba Niemiaszki to nasz wrog nr 1 ?
  • ~żul
    (2019-08-09 13:30)
    Gdyby głupota miała skrzydła to europosłanka byłaby WRONą.
  • ~a-go
    (2019-08-09 13:29)
    Brak tandemu z Terleckim niczego nie zmienił. Może kobiecina zrozumie, że poza dojną Polską takie bzdury do nikogo nie trafiają. Obywatele Szwecji, jeśli nie należą do grupy wysoko kwalifikowanych specjalistów, to szukają w Polsce nie spokoju, a alkoholu, bo tylko z tym tam jest problem. Zapraszam na prom.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-09 13:43)
    Pani Mazurek trafiona zatopiona... Pisowskim załgańcom warto przypomnieć, że do Szwecji uciekło z Polski już 85 TYSIĘCY POLAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~zin
    (2019-08-09 13:36)
    co moznapowiedziec o tym glupim babsku ze kultura nie grzeszy
  • ~---------ziutek
    (2019-08-09 13:24)
    Interesuje mnie, co kradna Szwedzi uciekający ze swojego kraju do Polski i czy moga korzystac z polskiego socjalu? Otrzymuja 500+ na swoje dzieci ???
  • ~---------ziutek
    (2019-08-09 13:09)
    re: Ed.... No wlasnie, migranci im nie przeszkadzaja, a na dodatek maja w kraju " dobra zmiane" i dalej wyjezdzaja!
  • ~sic.
    (2019-08-09 14:34)
    Pisowska sz......ta , bez kompetencji .
  • ~nina
    (2019-08-09 14:48)
    Prymitywna prostaczka,myslala ze w Europie tez bedzie mowic bzdury i elektorat bedzie jej sluchac,tam sa inne standardy. Gdzie pojada gwaizdy PiSu tam narobia wstydu.
  • ~sic.
    (2019-08-09 17:23)
    Nie to zemsta PiSu za potop szwedzki i Karola Gustawa ... kretynka nier polityk ... niech idzie do Janowa tam jej miejsce ...
  • ~agent tomek
    (2019-08-09 14:14)
    Biedny Szwed nic nie wiedząc o intelektualnych wyżynach umysłu przedszkolanki Mazurek , próbuje z nią polemizować choć to doprawdy nie ma najmniejszego sensu. Równie owocne wydaje się rozmowa z latarniowym słupem, choć ów prawdopodobnie przewyższa ją i inteligencją i seksapilem.
  • ~Ucz się ucz PiSowcu
    (2019-08-09 13:33)
    Tak trzeba zakładać słuchawki jak się nie zna żadnego języka, matoły z PiS
  • ~Bingo
    (2019-08-09 13:46)
    I już Pisowcy kłóca się w Parlamencie Europejskim. Po prostu żenada.
  • ~Wera
    (2019-08-09 15:38)
    Przyjedź kobieto do krajów skandynawskich i zobacz jak szanują młodych lekarzy polskich jaką stawkę godzinną im dają i mieszkanie uczą specjalizacji i widać szacunek ordynatora do zwykłego stażysty to jest kultura i można żyć w tych krajach .nie ma chamstwa oczernień. Dostała pani nauczkę jak ma się pani zachować do ludzi kultury. I pracy. Pani tylko przynosi nam Polakom wstyd jak otworzy swoją gębę.
  • ~JU
    (2019-08-09 13:53)
    przyjedz babo do Szwecji i zobacz jak rodacy naciagaja system socjalny. No i czym sie zajmuja. . A ta emigracja to powrot polskich nieudacznikow do kraju (czesto ze szwedzka emerytura)
  • ~amira
    (2019-08-09 13:59)
    dobre jest to że nie trzeba jej stale oglądać i słuchać
  • ~Tazar
    (2019-08-09 16:48)
    Pani Mazurek w latach 2005-2007 z Polski uciekło 2 mln osób,proszę powiedzieć przed kim.

Może zainteresować Cię też: