Wiec poparcia dla abp. Jędraszewskiego w Krakowie. Wśród tłumu modlących pojawili się politycy PiS

Tłum wiernych przyszedł w sobotę przed okno papieskie w Krakowie, by modlić się i wyrazić swoje poparcie dla abp. Marka Jędraszewskiego. Duchowny, po wypowiedzeniu słów o „tęczowej zarazie”, jest atakowany przez środowiska lewicowe i homoseksualistów.

wróć do artykułu
  • ~APiS
    (2019-08-12 15:10)
    Każdy ma swoją prawdę Mają ją biskupi mam i ja. Dla mnie nie komunizm, nie marksizm, nie genderyzm lecz klerykalizm jest zarazą.
  • ~bolo
    (2019-08-11 22:05)
    zenujace pl to jednak duza masa ciemnoty
  • ~gere1959
    (2019-08-11 20:13)
    tylko w Polsce pisuarowej takie cyrki gorzej niż w średniowieczu
  • ~oczlik
    (2019-08-11 19:53)
    Tęczowi z zaburzeniami psychoseksualnymi i ich neomarksistowscy sponsorzy won za pobolszewicki Don albo do Bundeskalifat Deutschland.
  • ~Loki
    (2019-08-11 19:51)
    będą palić ******a ludzi i książki. Podatek kościelny od zaraz.
  • ~?????????????????????????
    (2019-08-11 16:18)
    A co robi tam ta sekta chcąca koronować Chrystusa na Króla Polski? czy to jest zgodne z nauką Kościoła??????????
  • ~Bóg mi świadkiem
    (2019-08-11 15:10)
    Ludzie, na czorta obrazek z jakimś faciem w koronie. Królestwa, książęta, to przeżytek. Podnóżkami królów chcecie być? Teraz możny pan w helikopterze, z atomem w ręku, z aktem własności na kopalnię na linię kolejową lub kawałek portu. Nie te czasy, że konno jechało się do miasta kilka dni. Gdyby dzisiaj pan Jezus zobaczył zwykłego Polaka w samochodzie, rzucił by się na ziemie w pokłonie, że jakiś możny w karocy. mu sie objawił. Historia jest nieugięta. W czasach Jezusa, królowie i książęta wieszali, palili, ćwiartowali i krzyżowali setki niewolników lub żołnierzy pokonanych armii. Władza królów była utrzymywana dzięki strachowi i takim karom. Przed Jezusem pewnie miliony ludzi w podobnie okrutny sposób traciło życie. Później też, jak Azja Tuchajbej. Takie ukrzyżowanie (opisane w Quo vadis) i jaka żałość nad ofiarami. A co powiedzieliby ludzie spaleni w ułamen sekundy w Hiroszimie? Co powiedzieliby ludzie masakrowani torturami na Wołyniu? Nie macie lepszego zajęcia? Swego narodowego dramatu nie znacie?
  • ~xxxx
    (2019-08-11 14:55)
    Jedraszewski ma wielkie zaslugi dla ateizacji kraju, oby takich więcej. W Łodzi dzięki niemu chodzi do kościola tylko 18 procent tzw. wiernych
  • ~gorszy sort
    (2019-08-11 14:10)
    Nie mogło ich nie być. W końcu na pewno sami inspirowali ten spęd!
  • ~zin
    (2019-08-11 14:01)
    tak ta zbrodnicza intytucja rozpetywala wojny religijne w Eropie judzac przeciw ludzim ktorzy nie zgadzali sie z postepowaniem kosciola
  • ~iso
    (2019-08-11 13:49)
    kolorowy teatrzyk dla ciemnego luda.
  • ~Aurora
    (2019-08-11 13:43)
    PiS-człony na wiecu religijno-politycznym. Ciekawy sposób głoszenia pokoju. Jak u Mojżesza narodowego z Żoliborza. Bronienie agresora, ba prawie inkwizytora z krucyfiksem pol,ującego na czarownice, jest dobrym słowem bożym w wykonaniu watahy.
  • ~Johannes
    (2019-08-11 13:29)
    Przeciez najnowsza historia pokazala, ile zakonnikow molestowalo dzieci seksualnie, a ile u nich i w kregach PiS jest homoseksualnych to mozna sie tylko domyslac. Z histori sie mozna dowiedziec, homoseksualizm istnieje tak dlugo jak czlowiek chodzi po ziemi.
  • ~sic.
    (2019-08-11 13:25)
    A ci od Natanka juz moga dzialac oficjalnie ? Coz Jedraszewskiego popiera sekta nie tylko pisowska
  • ~Osłusznyszwab
    (2019-08-11 13:20)
    Zaraze się niszczy ogniem --co to znaczy Panie Terlecki ? Każdy normalny zrozumie ,że dla władzy posuniecie się nawet do masakry
  • ~guzikiewicz
    (2019-08-11 13:17)
    Wpuścić tych tęczowych do szkół, to koniec z rodzinami, nawet nieudanymi.Dzieci dowiedzą się przede wszystkim "róbta co chceta" , a to jest najważniejsze. Św. Tolerancja wam wszystko wybaczy...
  • ~tym
    (2019-08-11 13:14)
    a gdzie byl kolega paetz.on ma dlug wdziecznosci .jako milosnik klerykow,mocno bronil go jedraszek.do wyboru .jak brzmiala modlitwa,moze panie za saslug w obronie twojeo funkcjonariusza miej litosc nad jedraszkiem.co za obluda i jacy obludnicy.
  • ~Pelcia
    (2019-08-11 13:09)
    Chronił abp.Paetza a teraz moralizuje szaraczków. Co za przewrotność.
  • ~telef
    (2019-08-11 12:52)
    "Polacy stoją za nim"? Wypraszam sobie przyrownywanie mnie do takich "polaków" - świadomie z małej litery. Czarna zaraza też powinna wypier... ze szkół z tą powszechną indoktrynacją.
  • ~Plusow - Filip z konopii
    (2019-08-11 12:18)
    Towarzysze rozlaczcie sie !.Nigdy nie wyrzekniemy sie samych ...