Abp Jędraszewski znowu atakuje LGBT: Nie pozwólcie, aby zło zagrażających nam ideologii rozlało się po Polsce [WIDEO]

| Aktualizacja:

Arcybiskup Marek Jędraszewski ponownie zabiera głos w sprawie środowiska LGBT. Metropolita krakowski na Jasnej Górze odprawiał mszę na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej. W swoim kazaniu mówił między innymi o jakoby zagrażającej Polakom "ideologii LGBT" i wzywał do obrony Kościoła, któremu jakoby ona zagraża.

wróć do artykułu
  • ~michałfk
    (2019-10-12 23:55)
    kto dzisiaj krzyczy
  • ~czloax
    (2019-08-15 03:11)
    Jakoby? Chcesz dać swoje dzieci na wychowanie przedszkolne czy szkolne tym ... ?
  • ~Co to jest prawda ?.
    (2019-08-13 12:22)
    Pytanie do abp skad sid wziela Czarna Madonna ?.Otwieramy Biblie Tysiaclecia i czytamy - warto to poznac !.Ew.Sw .Mateusza rozdzial 1 wiersz 23 - 25 ,rozdzial 13 wiersz 53 - 58.Ew.Sw.Marka rozdzial 6 wiersz 1 - 6.Ew.Sw .Jana rozdzial 7 wiersze 3,5 i 10.Dzieje Apostolskie rozdzial 1 wiersz 14.Pierwszy list do Koryntian rozdzial 9 wiersz 5.Ew.Sw.Mateusza rozdzial 8 wiersz 14 - 15.List do Galatow rozdzial 4 wierdz 4 - 6.Dzieje Apostolskie rozdzial 19 wiersz 21 - 38.Ksiega Jeremiasza rozdzial 7 wiersz 18 - 20 i rozdzial 44 wiersz 16 - 30.Prosze zapytac w tej sprawie swoich ksiezy !,co oni na to ?.A tak tylko do abp,Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 3 wiersz 1 - 5 i wiersz 12.Nastepny rozdzial 4 wiersz 1 - 3.Na zakonczenie List do Rzymian rozdzial 6 wiersz 8 - 10.List do Galatow rozdzial 1 wiersz 7 - 9.
  • ~To nie ciuciubabka
    (2019-08-13 11:45)
    Czestochowa jakos nie figuruje,podobnie jak inne miasta np,Fatima (arabskie imie ),Lourds itp w Biblii,nawet sam Watykan czy Rzym.W Biblii miastem Boga jest Jerozolima i czy to sie komus podoba czy nie,tak jest !.Koncowym aktem w Apokalipsie mamy miasto swiete zstepujace z niebios Jerozolime,czy w koncu ktos z Kk wyjasni te kwestie !.Moze to pozornie nie ma zwiazku z LGBT,jednak ma,a to dlaczego ?,Biblia mowi ,ze owocem ignorancji Slowa Bozego jest grzech i tu nie ma roznicy jaki !.Kto nie wierzy ,prosze otworzyc Biblie Tysiaclecia i czytac.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 - 6 i Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 4 wiersz 10 - 20 i rozdzial 5 wiersz 8 - 10.Nastepnie prosze przez czytanie nastepnego przykladu z Biblii zobaczyc do czego to w koncu zmierza !.List do Rzymian rozdzial 1 wiersz 18 - 32.
  • ~Demokracja czy ? - demonokracja
    (2019-08-13 11:22)
    Konkretnie ruch LGBT ,to nie ideologia,zgodnie z Biblia, to caly zbior grzechow.W przypadku abp, nalezy zaczac od sprzatania wlasnego podworka,a jeszcze nalezaloby wyjawic grzeszna historie Kk.Kk nie ma zgodnie z faktami historycznymi ciaglosci z Kosciolem Bozym,dlaczego gdyz Kk powstal w 313 roku.Dalej Biblia fundament wiary chrzescijan,dzielo od A do Z - et skonczone jest w konflikcie z naukami Kk,gdzie sa stale wprowadzane nowosci tzw,dogmaty,doktryny i okultyzm.W koncu kto tu jest wazniejszy Slowo Boze, czy ludzkie nauki .LGBT jest zaprzeczeniem tego co zawiera Biblia i my chrzescijanie w oparciu o Biblie zwracamy tym ludziom uwage,ze zycie biologiczne trwa krotko i na tym sie nie konczy !.Nie moge zrozumiec jak slepi moga prowadzic slepych,bo to w swietle bilijnej nauki i problemu jaki sie pojawil w Polsce tak wyglada.Trudno aby ludzie lamiacy nauke Boza zawarta w Biblii mogli zawrocic ze zlej drogi tych ludzi z LGBT ?.
  • ~Kolano !
    (2019-08-13 11:01)
    Kiedy zniknie to czerwone pole ?.Mam prosbe o podanie nam instrukcji ,sciagi umozliwiajacej nam pisanie prawdy na tym forum.Moze w koncu Bog sie nad nami zlituje i ten kto knebluje usta powiekszy grono upadlych aniolow.Na ....
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-12 22:47)
    Im większe BEZMÓŻDŻE tym głośniej krzyczy i wszystkich chce „ustawiać”.
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-12 21:48)
    Własne gniazdo i kolesi atakuje?
  • ~to juz jest fanatyzm
    (2019-08-12 21:46)
    Jedraszewski strzela sobie i polskiemu KK w kolana.
  • ~taka jest prawda
    (2019-08-12 21:41)
    Polscy hierarchowie to niemoralni piewcy moralnosci.
  • ~nie psujcie jeszcze bardziej obrazu Kosciola
    (2019-08-12 21:33)
    Wladza kiedys odejdzie a Kosciol pozostanie i bedzie rozliczany, Czy hierarchowie uwazaja ze przy zmianie wladzy czy ustroju odwroca sie jak choragiewka na wietrze? Myslalem, ze oni sluza Bogu a nie partiom politycznym. Zycie pokazuje cos innego.
  • ~to jest juz obrzydliwe
    (2019-08-12 21:27)
    Jestem wiecej niz pewny, ze Jedraszewski zaczepia stale LGBT i prowadzi te wojne ideologiczna dla Kaczynskiego. Prezes obiecal Polakom w kampanii wyborczej taka wojne. Jako obronca KK bedzie mial wtedy pelne poparcie tak zaslepionych wiernych. To jest wedlug mnie obrzydliwe. A co na to przyzwoici biskupi? Czy sa jeszcze tacy w Polsce?
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-12 18:10)
    Czy od przeszło tysiąca lat POŻERA nas wiecznie głodna NIEMORALNA czarna ZARAZA (też zboczona ideologia)?
  • ~B. katol
    (2019-08-12 17:51)
    Kościół w Polsce nazywacie biskupim . To prawda . Lecz jest to przede wszystkim ,,,kościół pisowski"," tak nazywany też przez niektórych odważnych duchownych.Kościół Polsce stacza się w dół. Zamiast wiary jest w nim tandetne ,,świętowanie " i nawyk chodzenia do kościoła aby pokazać się księdzu i sąsiadom.Najtańsza rozrywka za kila zł na tacę.Pismo Święte czytają innowiercy i nie wierzący.Wielu nie wie, że ono istnieje. To niestety prawda.
  • ~gość
    (2019-08-12 16:51)
    Nie jakoby tylko taka jest rzeczywistość
  • ~Wrosławski
    (2019-08-12 16:48)
    Abp Jędraszewski powinien powołać pod broń ,,armię zbawienia i obrony kościoła biskupiego".Do tej armii powinien wcielić brygadę egzorcystów ze szkoły biskupa warszawsko praskiej diecezji , latających na miotłach.
  • ~kujawiak
    (2019-08-12 16:33)
    Jędraszewski przemawiając na Jasnej Górze , powinien powołać się na ,,,świętość tego miejsca" ,przypominając, że to Władysław Opolczyk sprowadził z Węgier Paulinów, nadał im ziemię i kościół oraz kupioną na jarmarku w Bełzie na Ukrainie ikonę NMP z Dzieciątkiem, która to ikona poczęła czynić cuda.. Powinien też podkreślić ,że Opolczyk ultra katolik, otrzymał od papieża tytuł ,,chorążego królestwa niebieskiego." Za zabieganie o rozbiór Polski przez Węgry , Krzyżaków i Brandenburgię , pokonany przez W. Jagiełłę, zbiegł na Węgry. W naszej historii jest pierwszym zdrajcą Narodu.
  • ~GRU
    (2019-08-12 15:57)
    WEDLE polskiego PRAWA to on juz RECYDYWA!!! A mowia ,ze ksiadz 2 razy kazania nie powtarza. Gdyby np;SLD albo WIOSNA OGLOSILY,ze po WYGRANYCH przez nich WYBORACH ODDADZA pod zarzad KOSCIOLA np.wojewodztwo podkarpackie,Abp JEDRASZEWSKI sam bylby ORGANIZATOREM MARSZOW LGBT!!! Taka to z niego ZARAZA!!!
  • ~zdrowa
    (2019-08-12 15:34)
    Czemu ta marksistowska zaraza nie szerzy się na przykład w Turcji?
  • ~Wąż
    (2019-08-12 15:34)
    Abp. Jędraszewski podpada pod paragraf szerzenia nienawiści. Gdzie prokuratura ? Pisowska napewno ślepa. NS-PIS i KK to jedna szajka przestępcza !