Syn byłego posła PO zginął w wypadku na quadzie. Wzruszające pożegnanie ojca

| Aktualizacja:

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w czasie jazdy quadem, w Dolistowie Nowym (Podlaskie). Kierujący nim 14-latek, syn byłego posła PO, wjechał do rowu; w wyniku odniesionych obrażeń chłopak zmarł. Jadącym z nim dwóm innym nastolatkom nic poważniejszego się nie stało. Na swoim Facebooku ojciec chłopca zamieścił wzruszające pożegnanie.

wróć do artykułu
  • ~taka prawda
    (2019-08-12 18:05)
    Taczke trza było dać nie kupywać zabawki za dziesiątki tyś ZŁOTYCH kiedy smark POd nosem z naszych POdatkow
  • ~Groblin NH
    (2019-08-12 18:33)
    Giną bo każdy popełnia w życiu błędy. Ale kto pozwala tak niebezpiecznie się bawić 14 latkowi? Czy to on sam sobie kupił śmieć na kółkach??
  • ~Julia
    (2019-08-12 19:24)
    Pewnie ksiądz go chowal? A tak plują na kościół.
  • ~Krystyna
    (2019-08-12 19:53)
    Najszczersze wyrazy współczucia z powodu tragicznej śmierci syna.
  • ~Eu
    (2019-08-12 20:55)
    Julia jest katoliczka ktura ma diabla za skura
  • ~żuczek
    (2019-08-13 09:21)
    Tylko po co taki wpis zamieszczać na Facebooku? Trudno mi sobie wyobrazić bym ja, będąc pogrążony w rozpaczy, myślał wtedy o Facebooku. Zauważyłem, że wiele osób publicznych i celebrytów komentuje śmierć swoich bliskich w mediach społecznościowych. Lans nawet na śmierci? Nekrolans?
  • ~Mein Freund der Baum
    (2019-08-13 09:32)
    Dobrze, ze ten 14-latek nie walnal tym quadem w jakies drzewo, bo drzewo mogloby zostac strasznie okaleczone !
  • ~Adam Bialystok
    (2019-08-13 10:41)
    Tatuś najpierw cieszył się jaka cudowna zabawkę synkowi kupił a okazało się że kupił. Mu trumnę.
  • ~Bidul
    (2019-08-13 14:49)
    Bbbb współczuje z powodu tragedii. Dziwi mnie tylko pisanie do całego świata tak osobistych i wzruszających wyznań.
  • ~kasztelan Wolności
    (2019-08-13 16:09)
    Artykuł o głupocie ojca dysponującego kasą na fanaberie synalka, czy o rzewnym wpisie zrozpaczonego, bo głupiego co najmniej przed wypadkiem? Takie rzeczy się zdarzają, jednak o chłopach pńszczyźnianych Folwarku Polska nikt się nie rozczula w mediach. Zwykły człowiek nie pozwoliby sobie na upublicznianie tragedii. Zwłaszcza, że politycy w stosunku do wyborców nie mają sumienia, ani uczuć. Ooo, są twardzi i bezwzględni. A z solidarności ekonomicznej z tymi na dole się śmieją.
  • ~Ali Gator
    (2019-08-13 17:18)
    Komentarze pisowskich b y d l a k ó w powalające. Mam nadzieję, że los się wam za te świnstwa zrewanżuje, padalce.
  • ~AOLKA
    (2019-08-13 17:44)
    ciekawe jaki udział w tym zdarzeniu miał tatuś ? powinien zostać ukarany....

Może zainteresować Cię też: