Nowe przejście otworzy furtkę przemytnikom? Skarbówka boi się o granicę z Białorusią

| Aktualizacja:

Otwarcie dla ruchu towarowego kolejowego przejścia granicznego Czeremcha-Wysokie Litewskie może być nowym szlakiem przemytniczym – uważa Krajowa Administracja Skarbowa.

wróć do artykułu
 • ~antyPiterek
  (2019-08-13 09:39)
  sa wazniejsze sprawy niz to male przejscie graniczne. Od tego przejscia Polska sie nie zawali. nad Polska wisi 300 miliardow dolarow dla Izraela, i od tego Polska moze sie zawalic
 • ~prezes
  (2019-08-13 09:08)
  no,to jest prosta sprawa,paru wiekszych przemytnikow dalo w lape komu trzeba w Ministerstwie Infrastruktury zeby wreszcie "wrocily dobre czasy".Wojna PiS u i KAS ostro odbila sie na zyskach gangow i czas "sie odkuc".KAS nie powinien do tego dopuscic,isc z tym od razu do Kaczynskiego-on juz pogoni kogo trzeba.Widac,ze nadal sa kregi,ktore chca dobrze zyc z innej dzialalnosci niz ciezka praca za srednia krajowa.Z tego sie Lambo nie kupi.
 • ~Coco
  (2019-08-13 10:37)
  Przybędzie dobrej literatury przemytniczej, nowych Kochankow Wielkiej Niedźwiedzicy, nowych Piaseckich przybędzie. Ministerstwo Kultury dofinansowywać nie będzie musiało, pójdzie przebojem...
 • ~Cyklon-B
  (2019-08-13 11:30)
  Te wagony maja omijać Małaszewicze /Terespol ale w Siedlcach i tak wjadą na ta samą trasę Brześć Berlin tyle tylko że jest jeden problem most na Bugu pod Siemiatyczami jest z 1872 roku trochę za słaby na obecny ciężar wagonów no może wagony wypchane fajami go nie zarwą.

Może zainteresować Cię też: