Prezydent Gdańska: Andrzej Gwiazda mógł popełnić przestępstwo

| Aktualizacja:

Prezydent Gdańska zawiadomiła policję o możliwości popełnienia przestępstwa przez Andrzeja Gwiazdę - dowiaduje się Radio ZET. Chodzi o słowa jednego z założycieli "Solidarności", który tydzień temu powiedział o autorach gróźb kierowanych wobec Aleksandry Dulkiewicz, że "mają do tego moralne prawo".

wróć do artykułu
  • ~Norymberdzki
    (2019-08-13 09:40)
    Temu człowiekowi chyba myli się moralność z zawiścią ?
  • ~antyPiterek
    (2019-08-13 09:55)
    Gwiazda powiedzial prawde. O jakie przestepstwo ma byc Gwiazda posadzony?
  • ~pola
    (2019-08-13 10:01)
    widzac to co sie dzieje w Gdansku --kazdy polak patriota jest oburzony --jak kokosi sie ta pani z wladzami -----przypominam --Gdansk jest Polski i Polakow --i wladze Polski wybrali Polacy demokratycznie ----i oni odpowiadaja za Polske ---i nie pozwolimy by jacys zausznicy byli sluzelcami --wrogom ---i im sluzyli to naza Polska i nasz Gdansk ----gdanszczanie -nie dajcie sie manipulowac --i otworzcie oczy uszy i rozum
  • ~Ryszard
    (2019-08-13 10:10)
    Zostawcie Gdańsk mieszkańcom Gdańska i nie zabierajcie głosu w sprawach o których mało wiecie. Wybory w Gdańsku już się odbyły.
  • ~Krystyna
    (2019-08-13 10:19)
    P .Dulkiewicz to taka nawiedzona "modliszka".
  • ~utylizowac
    (2019-08-13 10:19)
    stara zgnilizna i demencja ma czelnosc obrazac kogos to poplucina solidarnosci zawsze lzal jak pies
  • ~Stary Solidaruch
    (2019-08-13 10:24)
    Jak każdy PIS-owiec tak Gwiazda musi doczekać kary za dzielenie społeczeństwa i groźby karalne.
  • ~bolo
    (2019-08-13 10:28)
    stary tetryk , plącze mu się pod kopułą, a że chamstwo z niego dodatkowo wyłazi to inna sprawa
  • ~zin
    (2019-08-13 10:36)
    zaczhyna sie temu leb trzasc juz nie panuje nad tym co mowi Zawisc go zrzera ze nie zalapal sie na koryto na ktore ci bohaterzy Solidarnosci liczyli
  • ~Garbi
    (2019-08-13 10:41)
    ,,zin,,analfabeto tęczowa pisz poprawnie zgodnie z ortografią bo pewnie jesteś śmierdzącą onucą tęczowa
  • ~Zks
    (2019-08-13 11:13)
    Przecież ten gościu ma nie równo pod sufitem. Powinni mu znaleźć dobrego psychiatrę
  • ~autorwidmo
    (2019-08-13 11:14)
    To teraz jeszcze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art 240 kk przez Gądeckiego i Jędraszewskiego. I niech się Ziobro poci przed wyborami.
  • ~GRU
    (2019-08-13 11:16)
    To nie jest gwiazda,tylko CZYNIACY SZKODY NIEPOTRZEBNY meteorycik!!!
  • ~zin
    (2019-08-13 11:17)
    Garbi gdzie ty bar.nie widzisz slowo teczowa chyba po narkotykach masz zwidy
  • ~gorszy sort
    (2019-08-13 11:27)
    Panie Gwiazda czy nie warto byc przyzwoitym a nie zausznikiem dojnej zmiany?
  • ~Hipokrates
    (2019-08-13 11:32)
    Gwiazda to odmóżdżony, eściekły pies pisuaru! To prawda i diagnoza! Nawet demencja starcza nie daje takich objawów....??
  • ~Gdańszczanka
    (2019-08-13 11:36)
    Pamiętam w latach osiemdziesiątych jak Pan Andrzej Gwiazda przyjeżdżał do mojego zakładu organizować niezależne związki zawodowe Solidarność. Ryzykował wiele, gdyby nie on ludzie baliby się ruszyć. Zawsze mówił to co myślał. Teraz taka... będzie mu groziła. Wstydźcie się Gdańszczanie.
  • ~deron
    (2019-08-13 11:51)
    Obleśny stetryczały naziol. Marzą mu się pogromy i mordowanie ludzi na ulicach?
  • ~HAŃBA +
    (2019-08-13 11:58)
    Czy pan Gwiazda chciałby osobiście uczestniczyć w mordach, czy planuje jedynie patrzeć z okna?
  • ~89iokl,
    (2019-08-13 12:28)
    Najpierw mysle i dziwie sie, ze pan owsiak, jako organizator imprezy, do tej pory nie poniosl odpowiedzialanosci za incydent. O dziwo, nie slyszalam w tej sprawie od rodziny nawet jednego slowka. Po drugie- zgodzimy sie, ze nikt nie ma ani moralnego ani innego prawa obrazania innej osoby, tym bardziej grozenia jej. Jesli pani dulkiewicz sie skarzy i sklada sprawe do policji, to musi takie grozby i obraze udowodnic. To nie jest sprawa policji albo prokuratury, zeby decydowac o rozmiarze i wymowie korespondencji do tej pani, tylko sprawa sadowa. Wiec jak sie pani dulkiewicz cos nie podoba, to musi czekac na wyroki sadowe w kazdej sprawie. A tak patrzac na sprawe odgornie- gdyby nie prowokowala, nie dostawalaby tego typu wiadomosci. Schlesien ist unser und Danzig auch!

Może zainteresować Cię też: