Pierwszy Marsz Równości w Radomsku. Jedna osoba zatrzymana za kradzież tęczowej flagi [WIDEO]

| Aktualizacja:

Pod hasłem "Miłość. Równość. Akceptacja" przeszedł w sobotę w Radomsku (Łódzkie) pierwszy Marsz Równości, zorganizowany przez środowiska LGBT. Na trasie przemarszu odbyły się zgromadzenia jego przeciwników. Policja zatrzymała jedną osobę, która ukradła tęczową flagę.

wróć do artykułu
  • ~toleramcyjny leming
    (2019-08-20 10:34)
    Teczowi nazisci POpielgrzymowali w Polske.
  • ~von Gersdorf
    (2019-08-18 15:01)
    Te LGBT to samoluby, nie chcieli flagi pożyczyć.
  • ~Jo
    (2019-08-18 10:38)
    Ludzie którzy bierzecie udział w tych marszach - wiem, że macie szlachetne intencje, ale czy nie należało by się zastanowić, czy te marsze przypadkiem nie mają dokładnie odwrotnego skutku niż zamierzony, czy nie stajecie się pionkami w politycznej grze, która ma właśnie na celu wywołanie konfliktu?
  • ~SWO
    (2019-08-18 09:49)
    stop degeneracji i sodomizacji Polski !!!
  • ~md
    (2019-08-18 07:18)
    Przedtem się bali prowadzać za rączki, a teraz się ujawnili i od razu strach im przeszedł. Co za bździny. Ciekawe ilu tam było prawdziwych radomszczan i kto ten obwoźny cyrk tęczowy finansuje?
  • ~gość
    (2019-08-18 01:00)
    Myślał, że ręcznik a chciał się podmyć.
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-17 21:25)
    Załóżcie partię „TOLERANCJA”, bez zdradliwych celebrytów i innych nawiedzonych - i na wybory. Dopiero wtedy dowiecie się kto jest rzeczywistym inspiratorem waszych marszów i dlaczego.
  • ~Kristof
    (2019-08-17 21:05)
    Sponsorowane LGBT. Z czego Ci ludzie żyją? To wciąż Ci sami ludzie na wszystkich marszach. Kto ich sponsoruje? To nie ma nic wspólnego z pedalstwem. To pewnie KOD2.
  • ~Kojot
    (2019-08-17 20:10)
    Oni nie rozumieją, że Polacy nie zaakceptują tych chorych ludzi. Do psychiatry idźcie może to pomoże. Nikt nie czepiał się zboczeńców dopóki nie wyłazili na ulicę
  • ~Mareks
    (2019-08-17 19:56)
    który normalny człowiek afiszuję się swoim życiem seksualnym publicznie.....
  • ~bacha
    (2019-08-17 19:21)
    Oś kurde! Do Radomska cyrk przyjechał
  • ~Tolerancyjny dla normalnych
    (2019-08-17 19:16)
    To ci sami dewianci i wykolejeńcy LGBT co krążą po calej polsce że sie nie wstydzą fuj pomýśl biedroń ci kiche zatyka albo ty grodzkiej fuj nie moge
  • ~Oh my god !!!!
    (2019-08-17 18:58)
    Andre Rieu w Polsce ???
  • ~Wolność słowa
    (2019-08-17 18:39)
    Jestem za legalizacją związków partnerskich.Wszyscy jesteśmy równi,nie wolno nikogo dyskryminować za orientację.Tylko w tym kraju homofobia nie jest należycie karana.
  • ~dsa
    (2019-08-17 18:37)
    Ładnie zboków potłukło. To już nie tolerancji a akceptacji żądają:) Przepchnięte przez "wydech" do makówy dotarło w miejsce mózgu.
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-17 18:32)
    MOI DRODZY TO JEST PROWOKACJA ABY WYWOLAC WOJNE DOMOWA BO KO SLD PSL KUKIZ RAZEM WIOSNA IINNI DAZA DO ROZLEWU KRWI BO NASZ KRAJ NIE MA PRAWA ROZWIJAC SIE LUDZIE MUSZA ZYC W BIEDZIE DZIECI NIE MOGA SIE RODZIC RODZINA NIE MA PRAWA BYTU OTO IM CHODZI ZNISZCZYCNASZ KRAJ I JEGOOBYWATELI DO TEGO SA TE SPSDY TYCH DZIWALAGOW TO NAJLEPIEJ NIE REAGOWAC I ZERO ZAINTERESOWANIA NIMI A SKONCZA TAK JAK KODZIARZE BADZMY MADRZEJSI OD NICH NIE CH AFISZUJA SIEDOBRO ZWYCIEZY ZLO
  • ~Tuptus
    (2019-08-17 18:25)
    POWINNI ZAPISAC TAKI PARAGRAF I ZAKAZAC TAKICH MARSZOW
  • ~Tuptus
    (2019-08-17 18:22)
    PO CO TE MARSZE PRZECIESZ MY ZONACI NIE WYCHODZIMY NA ULICE JAK ONI MAJA SMAK TAK ZYC TO NIECH SIDZA W DOMU BO MY NANICH PATRZYC NIE MAMY OCHOTY
  • ~Marek
    (2019-08-17 17:51)
    Jeżdżą te same zboki po całym Kraju i sieją syf tylko ja jako podatnik muszę płacić za obstawę tych ciot, jakim prawem pytam co to za demokracja?
  • ~Duszan Be
    (2019-08-17 17:36)
    Nie rozumiem stosowania pojęcia "patriotyczne" w stosunku do środowisk naziolskich czy nawet nacjonalistycznych. Patriotyzm to umiłowanie własnej ojczyzny i narodu. Nacjonalizm i faszyzm - nienawiść do innych krajów i narodów. To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.

Może zainteresować Cię też: