Pierwszy Marsz Równości w Radomsku. Jedna osoba zatrzymana za kradzież tęczowej flagi [WIDEO]

| Aktualizacja:

Pod hasłem "Miłość. Równość. Akceptacja" przeszedł w sobotę w Radomsku (Łódzkie) pierwszy Marsz Równości, zorganizowany przez środowiska LGBT. Na trasie przemarszu odbyły się zgromadzenia jego przeciwników. Policja zatrzymała jedną osobę, która ukradła tęczową flagę.

wróć do artykułu
  • ~Oh my god !!!!
    (2019-08-17 18:58)
    Andre Rieu w Polsce ???
  • ~Marek
    (2019-08-17 17:51)
    Jeżdżą te same zboki po całym Kraju i sieją syf tylko ja jako podatnik muszę płacić za obstawę tych ciot, jakim prawem pytam co to za demokracja?
  • ~0opklö
    (2019-08-17 17:01)
    " (...) organizator Ksawery Olczyk, manifestacja odniosła sukces jeszcze przed startem. Tłumaczył, że obecność osób należących do środowiska LGBT w tak małym mieście przestała być tematem tabu i organizacja marszu pokazała, że w Radomsku żyją również osoby homoseksualne." - no popatrz. Po raz pierwszy sie dziennikowi wypsnelo, ze takie marsze to nie milosc i spontanicznosc, tylko organizacja............Czyli biskup mial racje mowiac, ze ich obwoza z miasta do miasta..........
  • ~Tuptus
    (2019-08-17 18:22)
    PO CO TE MARSZE PRZECIESZ MY ZONACI NIE WYCHODZIMY NA ULICE JAK ONI MAJA SMAK TAK ZYC TO NIECH SIDZA W DOMU BO MY NANICH PATRZYC NIE MAMY OCHOTY
  • ~dsa
    (2019-08-17 18:37)
    Ładnie zboków potłukło. To już nie tolerancji a akceptacji żądają:) Przepchnięte przez "wydech" do makówy dotarło w miejsce mózgu.
  • ~Kojot
    (2019-08-17 20:10)
    Oni nie rozumieją, że Polacy nie zaakceptują tych chorych ludzi. Do psychiatry idźcie może to pomoże. Nikt nie czepiał się zboczeńców dopóki nie wyłazili na ulicę
  • ~Tuptus
    (2019-08-17 18:25)
    POWINNI ZAPISAC TAKI PARAGRAF I ZAKAZAC TAKICH MARSZOW
  • ~Mareks
    (2019-08-17 19:56)
    który normalny człowiek afiszuję się swoim życiem seksualnym publicznie.....
  • ~bacha
    (2019-08-17 19:21)
    Oś kurde! Do Radomska cyrk przyjechał
  • ~Duszan Be
    (2019-08-17 17:36)
    Nie rozumiem stosowania pojęcia "patriotyczne" w stosunku do środowisk naziolskich czy nawet nacjonalistycznych. Patriotyzm to umiłowanie własnej ojczyzny i narodu. Nacjonalizm i faszyzm - nienawiść do innych krajów i narodów. To nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.
  • ~Tolerancyjny dla normalnych
    (2019-08-17 19:16)
    To ci sami dewianci i wykolejeńcy LGBT co krążą po calej polsce że sie nie wstydzą fuj pomýśl biedroń ci kiche zatyka albo ty grodzkiej fuj nie moge
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-17 18:32)
    MOI DRODZY TO JEST PROWOKACJA ABY WYWOLAC WOJNE DOMOWA BO KO SLD PSL KUKIZ RAZEM WIOSNA IINNI DAZA DO ROZLEWU KRWI BO NASZ KRAJ NIE MA PRAWA ROZWIJAC SIE LUDZIE MUSZA ZYC W BIEDZIE DZIECI NIE MOGA SIE RODZIC RODZINA NIE MA PRAWA BYTU OTO IM CHODZI ZNISZCZYCNASZ KRAJ I JEGOOBYWATELI DO TEGO SA TE SPSDY TYCH DZIWALAGOW TO NAJLEPIEJ NIE REAGOWAC I ZERO ZAINTERESOWANIA NIMI A SKONCZA TAK JAK KODZIARZE BADZMY MADRZEJSI OD NICH NIE CH AFISZUJA SIEDOBRO ZWYCIEZY ZLO
  • ~Wolność słowa
    (2019-08-17 18:39)
    Jestem za legalizacją związków partnerskich.Wszyscy jesteśmy równi,nie wolno nikogo dyskryminować za orientację.Tylko w tym kraju homofobia nie jest należycie karana.
  • ~Kristof
    (2019-08-17 21:05)
    Sponsorowane LGBT. Z czego Ci ludzie żyją? To wciąż Ci sami ludzie na wszystkich marszach. Kto ich sponsoruje? To nie ma nic wspólnego z pedalstwem. To pewnie KOD2.
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-17 21:25)
    Załóżcie partię „TOLERANCJA”, bez zdradliwych celebrytów i innych nawiedzonych - i na wybory. Dopiero wtedy dowiecie się kto jest rzeczywistym inspiratorem waszych marszów i dlaczego.
  • ~Vox Populi
    (2019-08-17 16:22)
    Mnie te marsze równości nie dziwią i w zasadzie są normą bo w demokracji każdy ma prawo wyrazić swój pogląd .Przyczyną pierwotną wszystkich marszów jest hucpa smoleńska powtórzona 96 razy z Kaczyńskim i jego podnóżkiem (stołeczkiem ,platformą ) Dał przykład wszystkim następnym . Słusznie z tego korzystają i niech tak będzie i żadne wyklinanie przez biskupów nie ma tu znaczenia . Mogą ich .......?
  • ~gość
    (2019-08-18 01:00)
    Myślał, że ręcznik a chciał się podmyć.
  • ~md
    (2019-08-18 07:18)
    Przedtem się bali prowadzać za rączki, a teraz się ujawnili i od razu strach im przeszedł. Co za bździny. Ciekawe ilu tam było prawdziwych radomszczan i kto ten obwoźny cyrk tęczowy finansuje?
  • ~von Gersdorf
    (2019-08-18 15:01)
    Te LGBT to samoluby, nie chcieli flagi pożyczyć.
  • ~Jo
    (2019-08-18 10:38)
    Ludzie którzy bierzecie udział w tych marszach - wiem, że macie szlachetne intencje, ale czy nie należało by się zastanowić, czy te marsze przypadkiem nie mają dokładnie odwrotnego skutku niż zamierzony, czy nie stajecie się pionkami w politycznej grze, która ma właśnie na celu wywołanie konfliktu?

Może zainteresować Cię też: