Prezydent Gorzowa chciał zakazać organizacji Marszu Równości. Sąd uchylił jego decyzję

Sąd uchylił decyzję prezydenta Gorzowa Wlkp. zakazującą organizację 24 sierpnia br. Marszu Równości w tym mieście. W swoim orzeczeniu wskazał m.in., że konstytucja gwarantuje prawo do zgromadzeń - poinformował w środę prezes Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp. Jarosław Dudzicz.

wróć do artykułu
  • ~uijklm
    (2019-08-21 15:02)
    "Prezydent w uzasadnieniu swojej decyzji nie wykazał w sposób wyczerpujący, w jakim stopniu występuje zagrożenia dla bezpieczeństwa ludzi i mienia, jak również nie wykazał, że brak jest możliwości wzmocnienia służb mundurowych w celu przeprowadzenia obu zgromadzeń bez zakłócania porządku publicznego – powiedział PAP Dudzicz." - ten sad mi sie podoba. Rzeczowo, jasno.........jak prezydent cos nabazgral, to musi poniesc konsekwencje i teraz pilnowac swojego miasta i obywateli.
  • ~Gaweł
    (2019-08-21 15:20)
    PANI sędzio jesteś draństwem tej kasty ,mieszkańcy nie życzą sobie tych zb---o cz eńc ów oglądać , ale też 80% procent ludności nie życzy sobie , ja płacę na twoje utrzymanie podatki więc żądam odwołania cię być sędzią
  • ~pola
    (2019-08-21 15:24)
    kiedy to towarzystwo da zyc normalnym ludzom ---by bylo normalnie --cyrki to w cyrku ------ a komu sie podoba --zachowanie jak zwierzeta to moze meiszkac w klatce ze zwierzetami -----swoje rozwydrzenia seksualne nie przedstawiac na marszach
  • ~xxxx
    (2019-08-21 15:31)
    jeżeli chcą prowadzić marsz równości to powinni to robić tylko LGTB z danej miejscowości a nie przyjezdni których nie chcą chcą oglądać mieszkańcy !! Nie powinno być tak że grupa turystów LGBT jeździ po całej Polsce i zatruwa życie ludziom .
  • ~J.K
    (2019-08-21 15:34)
    więcej tych marszów to więcej głosów w wyborach na PIS
  • ~W
    (2019-08-21 16:26)
    Teczowy sad wraz z teczowym RPO w akcji.
  • ~Caveman
    (2019-08-21 16:47)
    nadzwyczajna kasta homosiów
  • ~GRU
    (2019-08-21 16:56)
    On NIC nie chcial ZAKAZAC!!! Powiedzial malzonce ide do sadu zeby ZAKAZAL MARSZU!!! CHCIALEM??? CHCIALEM!!! No i WIDZIALAS malpko, JESTEM KRYTY SADOWNIE!!! TERAZ MOGA MNIE CMOKNAC kolo PRZEPUKLINY!!! To taka polityka pod siebie!!! CHCIALEM ZAKAZAC i beda mnie mogli
  • ~Żenada
    (2019-08-21 18:11)
    Panie Prezydencie Polacy są z Panem. Odwróćcie się tyłem do parady.

Może zainteresować Cię też: