Awaria w Czajce. MPWiK podpisało umowę na naprawę rurociągu. Jej wartość to 23 mln zł netto

| Aktualizacja:

W środę podpisaliśmy umowę z Inżynierią Rzeszów SA na naprawdę układu przesyłowego ścieków do oczyszczalni "Czajka". Jej wartość to 23 mln zł netto, a roboty będą prowadzone 24 godziny na dobę - poinformowało stołeczne Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

wróć do artykułu
  • ~Geniiitaliusz
    (2019-10-03 07:59)
    Wierzę Trzaskowskiemu tak samo jak każdemu przedstawicielowi Partii Oszustów (przykład : Grabiec-Proboszcz z Legionowa) czyli wcale. Będą do końca swiata naprawiać bo dla wykonawcy zostanie 5% kwoty, resztę rozkradna.
  • ~Niedowiarek
    (2019-10-03 04:47)
    Dalej jest ukrywane co się stało. Ścieki zapychają rury ułożone pod górę?
  • ~m-53
    (2019-10-03 01:03)
    Dość kosztowna naprawa tej niedoróbki. 23 mln netto, czyli 28 mln brutto - 200 m nowej rury w cenie kilometra drogi klasy S. A podobno tylko połączenie puściło - to po co 2x100m nowej rury. Czy ciągle nie wiadomo co tam się stało??? No i po co dodatkowa trzecia rura skoro istniejąca druga była awaryjną??? Dwie rury awaryjne???
  • ~pln na glowe
    (2019-10-02 23:47)
    A ile to pln na mieszkanca?
  • ~Wyborca PiS-u z Wrocławia (Polak)
    (2019-10-02 22:16)
    W tej sytuacji dla obrony Warszawiakuw przed skutkami chorub i zanieczyszczen PiS powinien powlac bezzwlocznie i niezbendnie komisarza a Zcaskoscia zwolnic. Polowie polskie zatruł!
  • ~dsf2432342
    (2019-10-02 21:17)
    Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~asd321312
    (2019-09-12 02:58)
    2Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~asd242332
    (2019-09-11 23:44)
    zBardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~dfg34545
    (2019-09-11 23:14)
    7Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~dfsd432423
    (2019-09-11 21:06)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~J.b.
    (2019-09-09 05:03)
    Za pomoc rzadu powinni zaplacic wyborcy Trzaskowskiego a nie cala Polska. Przeciez oni sa totalnie przeciw rzadowi.
  • ~iopklö,.
    (2019-09-06 11:47)
    Szkoda Tczewa. Wolalabym, zeby prosto do Sopotu........Tam jest taka podroba Marka Grechuty..........A co do samych sciekow- to juz dzis nadmorski biznes powinien sie cieszyc. W przyszlym sezonie letnim sie nie ochroni od sinic........Lepiej wybrac sie do agroturystyki albo nad jeziorko..........Inna sprawa to zupelny brak wrzawy. Nie chce nawet myslec o tym, na jak wysokie mury by wchodzila dulkiewicz i spolka, gdyby podobna katastrofa na Wisle sie zdarzyla za warszawskiego burmistrza z PiS...........A tu widac, ze reka reke myje, nawet.........pomyjami z Wisly.........
  • ~użytkownik wody
    (2019-09-05 20:45)
    Kto jest winny tej katastrofy ekologicznej ? Czekam na wyjaśnienia .
  • ~Kirkor
    (2019-09-05 20:42)
    Zawsze jak jest katastrofa to ludzie odpowiedzialni za nią i ich stronnicy pitolą że nic takiego wielkiego się nie stało , wszystko jest pod kontrolą i nie ma jakiegokolwiek zagrożenia. Parszywe tchórze bez cywilnej odwagi.
  • ~MA
    (2019-09-05 20:07)
    A gdzie jest naczelna ekolożka kraju Kinia Rusin?
  • ~igor
    (2019-08-31 12:03)
    Pan Trzaskowski niestety zawiódł na całej linii. W porównaniu z premierem, który zareagował natychmiast, to przepaść między nimi jest gigantyczna.
  • ~antypasti
    (2019-08-31 10:23)
    Mimo różnic politycznych, ważne że rząd wspiera ratusz i ratuje sytuację. Szkoda tylko, że Trzaskowski nie potrafi zachować się tak jak Morawiecki.
  • ~tuptuś
    (2019-08-31 10:21)
    Prezydent Trzaskowski uniósł się honorem i wyszła katastrofa. Powinien od razu zawiadomić premiera. Zresztą już po fakcie widać, jak Morawiecki zareagował: szybko i konkretnie.
  • ~muszka
    (2019-08-31 10:20)
    Straszne to... Ja wiem, że awarie się zdarzają ale dlaczego Trzaskowski zwlekał z zawiadomieniem odpowiednich służb? Smutne bo w imię partyjnych sympatii wszyscy na tym straciliśmy.
  • ~ajax
    (2019-08-31 10:01)
    A ja dalej pytam gdzie pochowali się ekolodzy i ekocelebryci jeszcze niedawno tak ochoczo udzielający się w mediach, broniący puszczy, dzików, protestujący przeciwko smogowi, przekopowi Mierzei Wiślanej itd.? Teraz do szaf się pochowali i cicho siedzą, znamienne?! W skład KO wchodzi przecież partia Zieloni. Czyżby odgórny nakaz milczenia, bo zabieranie głosu w tej sprawie mogło by zaszkodzić PO/KO w kampanii wyborczej?!