"Terytorialsi stanęli na drodze Marszu Równości". Prezydent Lublina: To oczywiste, że priorytet mają WOT

| Aktualizacja:

Organizatorzy Marszu Równości w Lublinie zmienili trasę pochodu, który miał się rozpocząć w miejscu i czasie, gdzie planowana jest przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. "Priorytet mają WOT" – powiedział prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

wróć do artykułu
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-05 13:58)
    Prezydent Lublina wydał oświadczenie w którym poinformował mieszkańców że jeśli uczestnicy marszu równości będą zarejestrowani w Urzędzie Miejskim Lublina jako tęczowe berety Biedronia albo różowe peruki Rabieja to może uda się połączyć te dwie imprezy .
  • ~Generał
    (2019-09-04 21:39)
    Widzę to tak nowa tęczowa jednostka chce wygryźć WOT z placu zamkowego. Prowadzą działania zaczepne. Gdy wygrają okryją się sławą na całym świecie i zastąpią WOT. Aktywiści LGBT pochwalą tęczowych za wierną służbę i dołożą do swego arsenału jeszcze jedną zwycięską taktykę. I nikt już nie stanie na drodze zwycięskiego marszu "praw człowieka"
  • ~Qwwer
    (2019-09-04 08:45)
    Zolnierki 150 cm wzrosto
  • ~pająk
    (2019-09-03 16:53)
    do niny ty czerwone ******o pewnie twój tatko śłużył w zomo czerwony śmieciu
  • ~Piotr
    (2019-09-03 13:31)
    My kibice z calej Polski tez bedziemy
  • ~Brawo terytorialsi
    (2019-09-03 12:49)
    za wielką pomoc w tym roku przy klęskach żywiołowych, serca rosły na Wasz widok! Należy się Was godnie uhonorować, brawo Lublin!
  • ~!!!!!!!!!!
    (2019-09-03 12:36)
    Mogli rozdeptać tych tęczowych karaluchów!
  • ~alik
    (2019-09-03 10:25)
    wszystkie marsze równości powinny odbywać się na torze służewieckim
  • ~Piatrowcz
    (2019-09-03 10:23)
    Pisowskie po komunistyczne KBW zostało stworzone aby bronić władzy pisu?!
  • ~rafref
    (2019-09-03 10:00)
    Ostatnio Science stwierdził, że nie występuje gen odpowiedzialny za preferencje seksualne, natomiast jest to efekt wpływu wychowania i kultury. Wnioskuje stąd, że można ten efekt odwrócić, wystarczy chcieć.
  • ~uzdek98
    (2019-09-03 09:33)
    no i takie sa własnie zadania meneli terytorialnych, tak jak kiedys ZOMO... przeciez na specnaz ich nie puszcza, bo jeden rusek sam wytłukby saperką pół batalonu tych harcerzyków ...
  • ~dość nieczystości na ulicach niast
    (2019-09-03 07:37)
    spuścić to dziadostwo w dół Wsły razem z nieczystościami i PO ptokach.
  • ~tttt.
    (2019-09-03 07:03)
    Teczowe parady to jest wszystko to co moze dac Polakom PO KO.
  • ~emik
    (2019-09-03 01:15)
    Czy to lajdactwo nic innego nie potrafi,nie moze sie zajac czyms pozyteczniejszym tylko marsze w glowach ,co tydzien jakis marsz.Najwyzszy czas ZAKAZAC organizowania i promowania tej rozpusty.
  • ~z niemieckich srebrników
    (2019-09-02 22:10)
    tydzień bez zbocków tygodniem straconym
  • ~tttt.
    (2019-09-02 21:06)
    Jak mozna zrozumiec teczowych jeslo oni nie potrafia zrozumiec ze zrobila ich matka i ojciec i urodzila matka?Wszystkie zwierzeta,robaki,rosliny wiedza ze aby powstalo nowe stworzenie musi byc ona i on.A przez teczowych mogliby tylko wyginac ludzie na ziemi.
  • ~prr
    (2019-09-02 20:30)
    Te homoparady to objazdowy cyrk lewackich aktywistów
  • ~koneser
    (2019-09-02 19:54)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~jamcito
    (2019-09-02 19:49)
    Najprostsze rozwiązanie, żeby demokratycznie skasować pomysł takich marszów które maja ze 200 aktywistów ? Zacisnąć zęby, przygotować ogromne transparenty -"Wiwat Rodzina", "Trwajmy jak nasza TV", "Niech żyje układ hetero", "Motor zawsze z Lublinem", "Legia z Jaga dzisiaj razem"" itp.. i w kilka-kilkanaście tysięcy osób dołączyć do marszu. Przecież może iść każdy. A tym natłokiem transparentów haseł itd.. zasłonić grupki tęczowych. TVP może to nawet bez obróbki uczciwie relacjonować. Po marszu podziękować im za zorganizowanie narodowo-chrześcijańskiej manifestacji... i poprosić o jeszcze. To byłby ostatni ich marsz.
  • ~abcd
    (2019-09-02 19:17)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"

Może zainteresować Cię też: