Trzaskowski: Nadal ustalamy przyczynę awarii w oczyszczalni. Jaki: Sprawie powinna się przyjrzeć UE

| Aktualizacja:

Zbieramy wszystkie informacje dotyczące wstępnej oceny, dlaczego doszło do tej awarii - poinformował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Dodał, że trwa szacowanie kosztów awarii, a informacje na ten temat miasto przedstawi we wtorek. Temat awarii kolektorów w oczyszczalni ścieków "Czajka" w Warszawie powinien zostać postawiony na forum unijnym – uważa europoseł PiS Patryk Jaki.

wróć do artykułu
  • ~gozdyra
    (2019-09-02 17:27)
    Z tym rządem i wojskiem na wojnę mogę iść. Widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niech żyje PiS i Wojsko Polskie
  • ~T LIS
    (2019-09-02 17:29)
    To rafcio-fafcio będzie becelował, szkoda tylko, że z pieniędzy podatników.
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-09-02 17:29)
    PO-KO chce sie dorwac do koryta, a jak sie dorwie to wyje wszystkie pomyje, a do pustego zdefekuje.
  • ~Karmen
    (2019-09-02 17:31)
    Czy ten opolski kibol zaprosi UE , żeby sprawdziła tych piewiaków zerowych na okoliczność niszczenia przyzwoitych Sędziów ?.
  • ~Julietta
    (2019-09-02 17:32)
    I taki Jaki, którego warszawiacy nie chcieli, chce donosić na Polskę/Warszawę do UE?!!! Po prostu skandal!
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-09-02 17:33)
    po raz kolejny podaję co się stało : tunel pod dnem wisły w którym ułożone są rurociągi kanalizacyjne przełamał się a tym samym przełamały się obie rury. jedynym wyjściem jest budowa nowego tunelu lub budowa oczyszczalni na lewym brzegu wisły. awaria ta to wynik tego że wykonawca żeby odrobić prowizję którą zapłacił komu było trzeba przyoszczędził na materiałach a efekt tych oszczędności możemy oglądać teraz
  • ~asia
    (2019-09-02 17:35)
    CAŁE TE POKO DO PAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Dm 2
    (2019-09-02 17:36)
    Jaki: Sprawie powinna się przyjrzeć UE. I mamy pierwszego kapusia na Polskę do UE. Poza tym Jaki powinien odwiedzić dobrego psychiatrę, przyjąć skierowanie do szpitala i rozpocząć zajęcia grupowe w tym szpitalu.
  • ~dt
    (2019-09-02 17:36)
    Pokazał swoją nieudolność burmistrzowi z Londynu
  • ~mo
    (2019-09-02 17:36)
    DO UNII DONOSIĆ NA WARSZAWĘ CHCE??? TFU LEWACKI... a nie...
  • ~KLEMPA
    (2019-09-02 17:37)
    jaki to jednak jest geniuszem! Suski ma konkurenta!
  • ~tylko PIS
    (2019-09-02 17:45)
    PO PŁynie mafia w czasie WYBOROW cieniasy bajkopisarze do celi z nimi pod trybunal pod pregierz
  • ~Robotnik
    (2019-09-02 18:09)
    Kapuś Jaki chce donosić na Polskę.
  • ~Rychu
    (2019-09-02 18:12)
    Z prezentowanych w internecie opinii na temat przyczyn uszkodzenia, leżących obok siebie pod dnem Wisły, dwóch rur, służących do doprowadzenia ścieków do oczyszczalni wynika że przyczyną był wybuch. Ścieki raczej nie wybuchają, to co w takim razie wybuchło. I to by było na tyle.
  • ~kaz
    (2019-09-02 18:12)
    Trzeba było zaprojektować i wykonać rurę na moście ponieważ obydwie inwestycje były wykonywane równolegle. Zaoszczędzono by kilkaset milionów i utrzymanie byłoby łatwiejsze. Mieszkańcy teraz płacą za ścieki dużo więcej bo ścieki muszą być pompowane. Wybudowany most nie nadaje się na włożenie tam rury.
  • ~E meryt
    (2019-09-02 18:31)
    Niepotrzebnie tyle milionów "zainwestowała" HGW w te oczyszczalnie. Pewnie się opłacało skoro ja wybrano do UE
  • ~nu co zajec
    (2019-09-02 18:33)
    Wszystkie bakterie, tak Rafałku, tylko że są złe bakterie i dobre bakteria, bez dobrych bakterii rzeka tak samo umiera jak od obecności złych bakterii !
  • ~sprawa umożona
    (2019-09-02 18:35)
    Trzaskowski nadal ustala przyczynę, jak przyczyny nie znajdzie to znaczy że awarii nie było !
  • ~Trzaska
    (2019-09-02 18:36)
    No i mamy prezydenta od słoików, co to kojarzy się z zaborem kamienic i gów. W rzece Wisła
  • ~czy to wasi bracia? rodacy? z sejmu, z senatu?
    (2019-09-02 18:42)
    Jaki, nie kapuj do Unii. Tu trzeba zatrzymać wyciek na koszt odpowiedzialnych za budowę. Nie ma znaczenia ilu prominetów i rzadzących sceną polityczną będzie zmuszona oddać co przez 30 lat transformacji nakradli. I tak nie będa mieli źle, bo nie trafią do łagrów.

Może zainteresować Cię też: