Trzaskowski: Nadal ustalamy przyczynę awarii w oczyszczalni. Jaki: Sprawie powinna się przyjrzeć UE

| Aktualizacja:

Zbieramy wszystkie informacje dotyczące wstępnej oceny, dlaczego doszło do tej awarii - poinformował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Dodał, że trwa szacowanie kosztów awarii, a informacje na ten temat miasto przedstawi we wtorek. Temat awarii kolektorów w oczyszczalni ścieków "Czajka" w Warszawie powinien zostać postawiony na forum unijnym – uważa europoseł PiS Patryk Jaki.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-09-02 17:33)
    po raz kolejny podaję co się stało : tunel pod dnem wisły w którym ułożone są rurociągi kanalizacyjne przełamał się a tym samym przełamały się obie rury. jedynym wyjściem jest budowa nowego tunelu lub budowa oczyszczalni na lewym brzegu wisły. awaria ta to wynik tego że wykonawca żeby odrobić prowizję którą zapłacił komu było trzeba przyoszczędził na materiałach a efekt tych oszczędności możemy oglądać teraz
  • ~Julietta
    (2019-09-02 17:32)
    I taki Jaki, którego warszawiacy nie chcieli, chce donosić na Polskę/Warszawę do UE?!!! Po prostu skandal!
  • ~gozdyra
    (2019-09-02 17:27)
    Z tym rządem i wojskiem na wojnę mogę iść. Widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niech żyje PiS i Wojsko Polskie
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-09-02 17:29)
    PO-KO chce sie dorwac do koryta, a jak sie dorwie to wyje wszystkie pomyje, a do pustego zdefekuje.
  • ~asia
    (2019-09-02 17:35)
    CAŁE TE POKO DO PAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Karmen
    (2019-09-02 17:31)
    Czy ten opolski kibol zaprosi UE , żeby sprawdziła tych piewiaków zerowych na okoliczność niszczenia przyzwoitych Sędziów ?.
  • ~mo
    (2019-09-02 17:36)
    DO UNII DONOSIĆ NA WARSZAWĘ CHCE??? TFU LEWACKI... a nie...
  • ~T LIS
    (2019-09-02 17:29)
    To rafcio-fafcio będzie becelował, szkoda tylko, że z pieniędzy podatników.
  • ~dt
    (2019-09-02 17:36)
    Pokazał swoją nieudolność burmistrzowi z Londynu
  • ~KLEMPA
    (2019-09-02 17:37)
    jaki to jednak jest geniuszem! Suski ma konkurenta!
  • ~Dm 2
    (2019-09-02 17:36)
    Jaki: Sprawie powinna się przyjrzeć UE. I mamy pierwszego kapusia na Polskę do UE. Poza tym Jaki powinien odwiedzić dobrego psychiatrę, przyjąć skierowanie do szpitala i rozpocząć zajęcia grupowe w tym szpitalu.
  • ~sprawa umożona
    (2019-09-02 18:35)
    Trzaskowski nadal ustala przyczynę, jak przyczyny nie znajdzie to znaczy że awarii nie było !
  • ~nu co zajec
    (2019-09-02 18:33)
    Wszystkie bakterie, tak Rafałku, tylko że są złe bakterie i dobre bakteria, bez dobrych bakterii rzeka tak samo umiera jak od obecności złych bakterii !
  • ~areał
    (2019-09-02 18:45)
    beznadziejny jaki ......
  • ~cyc apeluje
    (2019-09-02 18:57)
    Brukselo powołaj komisję Jakiego ,to najlepszy spec od płynących brudów
  • ~Robotnik
    (2019-09-02 18:09)
    Kapuś Jaki chce donosić na Polskę.
  • ~tylko PIS
    (2019-09-02 17:45)
    PO PŁynie mafia w czasie WYBOROW cieniasy bajkopisarze do celi z nimi pod trybunal pod pregierz
  • ~Trzaska
    (2019-09-02 18:36)
    No i mamy prezydenta od słoików, co to kojarzy się z zaborem kamienic i gów. W rzece Wisła
  • ~E meryt
    (2019-09-02 18:31)
    Niepotrzebnie tyle milionów "zainwestowała" HGW w te oczyszczalnie. Pewnie się opłacało skoro ja wybrano do UE
  • ~czy to wasi bracia? rodacy? z sejmu, z senatu?
    (2019-09-02 18:42)
    Jaki, nie kapuj do Unii. Tu trzeba zatrzymać wyciek na koszt odpowiedzialnych za budowę. Nie ma znaczenia ilu prominetów i rzadzących sceną polityczną będzie zmuszona oddać co przez 30 lat transformacji nakradli. I tak nie będa mieli źle, bo nie trafią do łagrów.

Może zainteresować Cię też: