ETPC: Polskie władze powinny wypłacić 100 tys. euro rodzinie Olewnika. Seria błędów policji

| Aktualizacja:

W sprawie porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika władze Polski są odpowiedzialne za serię poważnych błędów ze strony policji, które doprowadziły do jego śmierci. Polska powinna wypłacić łącznie 100 tys. euro skarżącym z rodziny - ocenił jednogłośnie w czwartkowym wyroku Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. - Do tej pory nie wpłynęło do nas uzasadnienie wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, więc ciężko komentować tę sprawę - powiedział w rozmowie z PAP insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji.

wróć do artykułu
  • ~pola
    (2019-09-05 11:12)
    obciazyc winnych co krecili --utrudniali -i winni tej smieci ---dlaczego to panstwo polskie ma placic ---kara moze naprzyszlosc -da motyw ucziwosci w pracy wszelkim organom winnym tej zbrodni
  • ~kalisz
    (2019-09-05 11:22)
    ....ale wredne te polskojęzyczne pismaki z der dziennik od szkopa wydawcy....NIE NAPISALI kto rządził w tym czasie.....obłudne stworzenia, szczuje i żuliki..
  • ~Krakowianin od 2-ch lat (Polak)
    (2019-09-05 11:06)
    Czy to Czarzasty na zdjęciu?
  • ~zapytowujem ???
    (2019-09-05 11:22)
    Szemrane towarzystwo, spotkania towarzyskie z policjantami będzie nagrodzone naszymi podatkami ?
  • ~ech...
    (2019-09-05 12:06)
    odpowiedź dla "pytający" : Olewnik był uprowadzony pod koniec października 2001, a Kaczyński był ministrem do 4 lipca 2001 .. człowieku pomyśl zanim napiszesz takie bzdury - żenada .... wyłącz tvn24 i przestań czytać GW i spróbuj pomyśleć i przeanalizować fakty ....
  • ~dz
    (2019-09-05 12:02)
    policja nigdy nie ponosila odpowiedzialnosci jak w PRL tak i teraz Zawsze klamali i klamia nadal przekonalem sie na wlasnej skorze
  • ~Pytający
    (2019-09-05 11:24)
    Kto był Ministrem Sprawiedliwości w 2001 roku,czy nie Prezydent 1000lecia brat Posła Jarosława Lech Kaczyński a jego zastępcą mody wówczas obecny dziś Ziobro?
  • ~KRYSTEK
    (2019-09-05 12:14)
    NAJWIENCEJ NA MIESZAL RUTKOWSKI A DO ZAPLATY TO SLD A NIE MY PODATNICY TAK WOWCZAS DZIALALA KRYMINALNA I PROKURATURA I SADY ZE IM WSZYSTKO TRZEBA BYLO PODAC NA TACY SAMI BYLI POGUBIENI TYLE BYLO DOWODOW I WSKAZAN A NIE POTRAFILI KORZYSTAC Z TEGO ANI ZE SWIADKOW TO BYLA MAGABRA HANBA DLAOWCZESNYCH RZADZACYCH
  • ~zin
    (2019-09-05 12:20)
    jako mlody czlowiek przesiedzialem we wiezieniu 3 miesiace posadzaony przez policje Uratowala mnie uczciwosc poszkodowanego ktory na sadzie stwierdzil ze to nie sa te osoby Zostalem uniewiniony Statysfakcje mialem kiedy ten milicjant pobelnil samobojstwo strzelajac sobie leb bo innej kary by nie poniosl
  • ~R meryt
    (2019-09-05 14:24)
    I znów PIS ma rację - prawnicy do zmiany
  • ~Piotrek
    (2019-09-05 15:18)
    Co na to towarzysz Ryszard Kalisz i jego kumple?

Może zainteresować Cię też: