Uruchomienie obu nitek awaryjnego rurociągu opoźnione. "Jedna z nich wymaga przekonstruowania"

| Aktualizacja:

W niedzielę okazało się, że jedna z nitek rurociągu wymaga przekonstruowania - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. Dodał, że uruchomienie obu nitek awaryjnego rurociągu ścieków łączącego lewy brzeg Wisły w Warszawie z oczyszczalnią "Czajka" nastąpi prawdopodobnie w poniedziałek.

wróć do artykułu
  • ~Jerzy S 1944
    (2019-09-11 16:16)
    90 % komentarzy potwierdza definicję ,,Polactwa" jako nacji wściekłej i zawistnej do siebie i totalnie lekceważącej prawo stanowione( Fryderyk II Wielki - Prusy Wschodnie oraz Bismarck -jego następca)
  • ~Jerzy S.
    (2019-09-11 16:10)
    Co się stanie jak poziom wody w Wiśle zmieni się na skutek np opadów . Jak to wpłynie na trwałość i sprawność połączenia rur ułożony na pontonach z instalacjami podpiętymi z obu jej stron
  • ~myNaród
    (2019-09-11 12:02)
    te dwa rurociągi awaryjne nie powinny iść w poprzek Wisły, lecz w górę Wisły. Powyżej miejsc poboru wody przez Warszawiaków. Niech cwaniaczki poczują swój smród i skosztują swoich fekalii.
  • ~batoh
    (2019-09-11 09:46)
    czas aby wyciągnąć wnioski w stosunku do prezydenta Miasta,który nie miał chęci przystać na pomoc ze strony rządu.Czas aby odszedł z fotela prezydenta.
  • ~big biznes !!!!
    (2019-09-10 18:05)
    ile wpadlo Hanni na lewo do kieszwni ? wiecie ? okazuje sie ze sa tacy co wiedza !
  • ~Ekolog
    (2019-09-09 21:05)
    A kaczor przy tym nie mieszał? Nie odkręcił jakiejś śrubki?
  • ~aj
    (2019-09-09 15:45)
    najgorsze że w tych ściekach co spłynęły do Wisły są ścieki z sejmu
  • ~dzialacz POKO
    (2019-09-09 09:12)
    Kochani forumowicze, odwalcie sie od pana Trzaskowskiego. Awaria sciekow w Warszawie byla bardzo konieczna w zwiazku z odwiedzinami Donalda Trumpa. Tylko smrodem sciekow moglismu mu uniemozliwic wizyte w Polsce, co nam sie w 100 % udalo. Warszawiacy sie nie skarza na smrod sciekow z Wisly. Skarzy sie tylko PiS !
  • ~Wojak
    (2019-09-09 08:04)
    Jak myślicie? Dlaczego nie uległa awarii żadna oczyszczalnia wybudowana przez PiS?Dlatego że narazie jeszcze takiej nie wybudowano.Za PO PSL wybudowano tysiące kilometrów kanalizacji i setki a może nawet tysiące oczyszczalni.Nawet tysiące polskich wiosek ma kanalizację nie mówiąc o setkach kilometrów kanalizacji w polskich miastach!Na taką ilość jedna awaria to jest poniżej 1%.A swoją drogą to myślę że Polacy wiedzą już że nie można liczyć w razie wojny na polską armię.Kilka dni budowali most pontonowy.W czasie wojny w jedną noc trzeba zbudować taki most po którym musi przejechać armia wojska i do tego pod obstrzałem!!!Jedyne co nam Polakom pozostało to iść do kościoła i dziękować Bogu że nie mamy obecnie wrogów!!!Przecież to kpiny z wojska - to co pokazali!!
  • ~dfg345345
    (2019-09-09 03:56)
    5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Rapaport
    (2019-09-08 22:05)
    Do wyborów łajdackie hieny odpalą kolejne numery to nie koniec
  • ~Jestem
    (2019-09-08 21:35)
    Eko" szczury pochowaly sie czyzby brakowalo lancuchow w Warszawie ;ochotnikow do picia trzaskowianki tez nie widze;wylaza szczury jak g.......przeplyna na druga strone i nie widac cwaniaka ;nic sie nie stalo ,tylko trzaskowianka plynie obficie do Gdanska
  • ~Mit
    (2019-09-08 20:23)
    A ten rurociąg jest elastyczny, jak stan wody w Wiśle się podniesie?
  • ~spizi
    (2019-09-08 19:46)
    PIS to nawet g.....potrafi w nocy podłączyć .
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-09-08 18:27)
    A co na to przedstawiciele LGBT ? Czy oni też wąchają zapach odchodzów płynących Wisłą i popierają Trzaskowskiego, który zrezygnował z latarników w szkołach ?
  • ~ karolek
    (2019-09-08 18:23)
    jak kocham w rure wydechową
  • ~Mareks
    (2019-09-08 17:51)
    I tym samym zostali mistrzami świata, w tej niechlubnej konkurencji.
  • ~Wedkarz
    (2019-09-08 17:18)
    Przecierz to sie dzialo od lat spytajcie wedkarzy ,motorowodniakow oni to wszystko widzieli na wodzie od dawna A ta cala afera akurat teraz przed wyborami
  • ~dz