Stuhr i Szczygieł poszli w ślady Wolszczak. Sąd wydał wyrok

| Aktualizacja:

Łącznie 35 tys. zł zadośćuczynień na cele charytatywne orzekł we wtorek warszawski sąd ws. aktora Jerzego Stuhra, dziennikarza Mariusza Szczygła i tłumacza Tomasza Sadlika, którzy pozwali państwo za naruszenie prawa do korzystania z niezanieczyszczonego powietrza.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-18 11:19)
    Od pozwów powietrze się nie oczyści. Ewentualne odszkodowania uszczuplą budżet przeznaczony na zwalczanie smogu. Chyba, że powodom o to chodzi ,żeby SZKODZIĆ !!!
  • ~edek
    (2019-09-18 10:09)
    Żądaj od Trzaskowskiego za smog a nie od rządu niedouku We łbach wam już się pokręciło z tej nienawiści To wasze PO zlikwidowało korytarze napowietrzające miasto budując w tych miejscach wieżowce
  • ~T LIS
    (2019-09-18 10:06)
    Ale p Sztur pozwał san siebie. Czy p Sztur nigdy nie jechał samochodem? pociągiem?, nie latał samolotem? nie zużywa energii elektrycznej? nie ogrzewa domu? Pozew bez sensu, wyrok bez sensu
  • ~CIEPŁY
    (2019-09-18 10:08)
    Nie do wiary! Pozwał skarb państwa, czyli także mnie o pieniądze… A dlaczego skarb państwa a nie władze miasta w którym żyje?
  • ~dorota
    (2019-09-18 10:07)
    No cóż pan sztur pomylił adres swoich roszczeń.Proponuję Plac Bankowy i kąpiel oczyszczającą w Wiśle.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-18 10:21)
    Dziadostwo. Tyle w tym temacie.
  • ~asia
    (2019-09-18 10:06)
    A GDZIEŚ TY BYŁ PRZEZ OSIEM LAT I WCZEŚNIEJ ZA KOMUNY?
  • ~Korwin Piotrowska
    (2019-09-18 10:09)
    Założyć mu skafander , przyłożyć i niech leci do swoich do Izraela. Tam powietrze czystsze , już niebawem będzie więcej zapachu wybuchów.
  • ~polok
    (2019-09-18 10:06)
    Odczuwam wyjątkową przykrość z oglądania tego typa o mentalności „wodzireja” którego ani wiek ani uratowanie od śmierci przez lekarzy nie pobudziło do przyzwoitości i refleksji.
  • ~aids
    (2019-09-18 10:07)
    Głupota wypala mózg
  • ~Plkl
    (2019-09-18 10:21)
    Jak rządzili radzieccy konfidenci a potem po 89 postradzieccy konfidenci ...no to smog mu nie przeszkadzał?
  • ~MA
    (2019-09-18 10:17)
    Mieszkają w miastach rządzonych przez PO, które nic nie robią w sprawie zanieczyszczeń, to niech im płaci PO.
  • ~dactor
    (2019-09-18 10:36)
    Stuhr chce się za darmochę wypromować ! Prokuratura powinna wszcząć przeciwko niemu postępowanie za fałszywe zawiadomienie !!!
  • ~Os
    (2019-09-18 11:01)
    Ciekawe, czy Pan Sztur lubi siedzieć przy kominku? I czy na próby chodzi piechotą?
  • ~md
    (2019-09-18 10:53)
    Stuhr tak dobrze grał w "Wodzireju" szuję Danielaka, bo nie musiał grać. Po prostu był sobą.
  • ~Pankracy
    (2019-09-18 11:27)
    Jeżeli nadzwyczajna kasta przyzna im to zadośćuczynienie, to wszyscy Polacy powinni wystąpić z takimi samymi pozwami. Zobaczymy co wtedy zrobią, bo to oznaczałoby bankructwo kraju, a wtedy ludzie powinni tych cwaniaków i nagrzanych sędziów potraktować jak Jagnę z "Chłopów" i wywieźć ich na kupie ***** na jakiś śmietnik.
  • ~Renia
    (2019-09-18 13:01)
    Sędzina żałosna. Pani Wolszczak chce tym sposobem przypomnieć, że jest taka aktorka? Może dałaby na cel charytatywny ze swojego budżetu.
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-10-01 18:23)
    No to panie Stuhr - może już pan oddychać pełną piersią ! - wyrok wydany. Nasze pieniądze zaspokoją pana i koleżków fanaberie!
  • ~ PO - kaput
    (2019-09-18 13:21)
    Najbardziej zanieszyszczają POwietrze Szczury , Szczygły Czaskoski i reszta POs-rańców !
  • ~Kk
    (2019-09-18 11:23)
    Panie Szczygieł przez głupotę Pana żadnej książki Pana nie kupię i nie przeczytam! Sorry

Może zainteresować Cię też: