Lider Zielonych: Jesteśmy przeciw militaryzacji kraju. Chcemy jak najmniej amerykańskich wojsk w Polsce

Zieloni opowiadają się za tym, by amerykańska obecność w Polsce w formie baz była jak najmniejsza; jesteśmy przeciwko militaryzacji kraju, przeciwko nastawianiu się tylko na wojnę - mówił w piątek współprzewodniczący Zielonych Marek Kossakowski.

wróć do artykułu
  • ~ZNALAZŁ się AUTORYTET od SIEDMIU BOLEŚCI
    (2019-09-27 16:58)
    Pożyteczny ID..IOTA albo człowiek Putina
  • ~Monachijski
    (2019-09-27 17:00)
    A zmilitaryzowana Białoruś i Rosja jest ok ?
  • ~zdenek
    (2019-09-27 17:49)
    ....ta cała koalicja europejską to nic innego, jak eurokomuniści...mogą się nazywać, jak chcą, ale jedno mają wspólnego: likwidację państw narodowych, przemysłu, transportu, edukacji, rodziny, wartości chrześcijańskich, historii i wszystkiego innego, co zawsze stanowiło podstawy europejskiej cywilizacji...wszystkim im powinno postawić zarzuty zdrady stanu i powsadzać na dożywocie...
  • ~boy
    (2019-09-27 18:07)
    Ile przytulili ???
  • ~pola
    (2019-09-27 18:10)
    to znaczy poddamy sie ruskom -------najpierw gruzja .nastepnie ukraina ----panstwa nadbaltyckie i polska ---Putin marzy o duzej rosji ---i powrot do przeszlosci ----opozycja i zieloni --cce mu umozliwic ….-bez zolnierzy i walki ---
  • ~Kosokowow
    (2019-09-27 18:39)
    TOWARZYSZE ZIELONI LUBLU SOWIECKU SZAŁDAT
  • ~87ziujklm,
    (2019-09-27 20:02)
    O, w Polsce sa ........zieloni..........A gdzie byli, jak g......o plywalo w Wisle i jak skazony szlam rozwozono chyba przy przyzwoleniu trzaskowskiego rozwozono w cala Polske ? Spali po cpaniu?
  • ~i to by było na tyle
    (2019-09-27 20:21)
    Kudłaty to może żądać od swojej papugi.
  • ~Ekologiczna szajba
    (2019-09-28 00:34)
    zieloni wypad do ruskich, dawaj, dawaj, topot walonek
  • ~globalne oci pienie
    (2019-09-28 00:37)
    zieloni są jak arbuzy, na zewnątrz zieloni, wewnątrz czerwoni z brunatnymi pestkami. Adolf też był ekologicznym przyjacielem zwierząt i wegetarianinem
  • ~KRYSTEK
    (2019-09-28 09:46)
    MAMY ZIELONYCH KTORZY NA NICZYM SIE NIE ZNAJA A UDAJA ITACY PCHAJA SIE DO SEJMU ALE PYTAM PO CO ABYMIEJSCA JAK W TEATRZE ZAJAC ONI SA SMIESZNI I WROGO NASTAWIENI PRZECIW WLASNEJ OJCZYZNIENIE WIERZE TYM OSOBNIKOM ONI BY STRZELALI DO SWOICH A NIE DO WROGA ONI SAZLE NASTAWIENI DO NARODUIKRAJU
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-09-28 14:44)
    JA TEZ JESTEM JESTEM PRZECIWKO MILITARYZACJI KRAJU, ALE NIESTETY ROSJA NIE JEST. CZY PANSTWO ZIELONI TEGO NIE POTRAFIA ZROZUMIEC???????????????
  • ~Żenada
    (2019-09-29 14:44)
    KOD pod nazwa zieloni się wypowiada?
  • ~Widmo
    (2019-09-29 14:46)
    Panie zielony - a ja bym wolał żeby mnie brzuch nie bolał . Czy o tym można na arenie międzynarodowej?
  • ~Marek
    (2019-11-22 03:16)
    Papierosy powinny być tańsze tak jak w Rosji!