Imitacja banku przejmowała kontrolę nad komputerami klientów. Za ich zgodą.

Pracownicy brokera niby foreksowego, niby powiązanego ze znanym bankiem, przejmowali kontrolę nad komputerami klientów. Za ich zgodą.

wróć do artykułu
  • ~chytry i naiwny zawsze traci
    (2019-10-14 21:52)
    nikt o zdrowych zmysłach nie oczekuje krociowych zysków. Frajerzy ogoleni i (niestety) dobrze im tak.
  • ~Andy
    (2019-10-14 22:25)
    Tusk winny mamroce prezes
  • ~bankusiewicz
    (2019-10-14 23:21)
    A nasze "służby " dowiedziały się o tym procederze od dziennikarzy i oszukanych kllientów ? ?
  • ~Pomamrotac warto
    (2019-10-15 04:09)
    Te dziadostfo jesce dlugo bedzie ciongnonc sie za ludziami ciensko pracujoncemi a obietnice zielonej wyspy bedo snic sie jako mamroty
  • ~Slazak
    (2019-10-15 06:30)
    ewidentna wina Tuska
  • ~wifi
    (2019-10-15 06:37)
    gdzie był KNF?
  • ~nauczka
    (2019-10-15 06:59)
    Tak to jest, gdy chciwości jest nadmiar, a rozumu brak
  • ~7zuihjnm
    (2019-10-15 08:02)
    "Credit Agricole Bank Polska zapowiada złożenie zawiadomienia do prokuratury i służb skarbowych." - czyli dla bad boys Polska to dalej el dorado.......UOKiK jakos sie nie wypowiada w sprawie? A powinien! Tak jak powinien miec doskonalych specow od internetu.
  • ~Klarenbachuś
    (2019-10-15 08:36)
    KNF woli łapówki jak udowodnił poprzedni Prezes.
  • ~Marti
    (2019-10-15 16:57)
    Widzę że wielu ludzi tutaj wini za to instytucje, ale ludzie litości. Żadna instytucja wam nie pomoże jeśli w kółko będziecie nabierać się na wizję szybkich zarobków i będziecie rozsyłać swoje pieniądze po obcych ludziach gdzie popadnie...jak jeszcze np Amber gold miał swoje placówki i niektórzy mogli się dać nabrać, to tutaj ludzie wysyłali tysiące złotych do konsultantów ze wschodnim akcentem nie sprawdzając w ogóle co to za firma!
  • ~KATI
    (2019-10-15 21:22)
    A ASPEN HOLDING - to taka sama banda!!!!
  • ~kaloo
    (2019-10-17 11:41)
    Czekamy na wielkie larum oszukanych,żeby państwo zrekompensowało im straty.
  • ~kaloo
    (2019-10-17 11:44)
    Coś mi się wydaje,że dla takich przekrętów stworzono w Brukseli RODO.
  • ~Antypolityk
    (2019-10-20 10:39)
    Śmierć frajerom! Z 10 000 kapitału 2800 zysku dziennie? To tylko u św. Mikołaja.
  • ~Woj59
    (2019-10-20 11:56)
    Dobrze im Tak! Nawet się cieszę że Durni nie brakuje A niby wszyscy tacy mądrzy. Tylko martwi mnie zachowanie polskich rządów.Pewnie unieważnią im Umowy kredytowej jak u.orzyli Cwaniaczkom Frankowiczom.Ja Pie.....ole mam kredyt hipoteczny w Alior Bank i płacę ratę niemałą co miesiąc bo 1100złotych.A może przestać płacić Sąd mi przecież umoży ten dług.
  • ~Gronus
    (2019-10-21 13:14)
    Im też trzeba będzie pomagać z podatków jak tym z ambergold. Kretyni. Dobrze im tak.