Przyłębska chroniona przez SOP nawet poza granicami Polski. "Prezes TK często odwiedza męża w Berlinie"

| Aktualizacja:

Funkcjonariusze SOP strzegą prezes TK nawet poza granicami Polski. Dlaczego? Służba zasłania się tajemnicą - czytamy w środowym wydaniu "Rzeczpospolitej".

wróć do artykułu
  • ~kob.
    (2019-11-09 10:35)
    jak chce obiadków z mężem niech lata sama i za swoje, to jest po prostu skandal , im się wszystko należy
  • ~Las
    (2019-10-30 12:04)
    Myślałem, że tylko nieistniejącego pon bóczka się nie boi a tu masz. Wojna już dawno się skończyła.
  • ~dana
    (2019-10-30 10:43)
    i tak sie rozkrada kraj
  • ~Ryszard
    (2019-10-30 10:33)
    To odkrycie towarzyskie Prezesa wszystkch prezesów. Coś takiego należy chronić jak najwyższej klasy dobro narodowe.
  • ~Piotr P.
    (2019-10-30 10:31)
    L4 Przebłsbska traktuje TK jak sanatorium. Orzeczenia zalegają od kilku lat, a wątpliwej proweniencji pani chodzi na kąpiele borowinowe, okłady błotne. "Żyć" ma się dobrze. Parodia TK i kabaretu ciąg dalszy. Ta pani jest wizerunkiem infantylności kochającego inaczej Kain Kaczyńskiegi.
  • ~Bingo
    (2019-10-30 10:25)
    Żulia przyłębska ciągnie kasę i honory. PiS robi to na skalę przemysłowa. używa korupcji politycznej, a miało być uczciwie i sprawiedliwie.
  • ~stp
    (2019-10-30 09:35)
    Następny kryształ , wręcz narodowy diament. Im większa miernota tym większe parcie na wszelakie apanaże, profity.
  • ~Podobno
    (2019-10-30 09:24)
    julia poprosiła wolfganga o 100 zł na kosmetyczkę, ten popatrzył i dał 200 zł - to się na niego bardzo obraziła.
  • ~Ulmer
    (2019-10-30 09:20)
    Niech lata samolocikiem Kuchcińskiego. Niech jej w drodze nalewa drinki niewyżyty aktywista - bo coś czuję , że lubi wypić.
  • ~w
    (2019-10-30 09:03)
    Droga ochrona prezesa TK, drogie obiadki serwowane w domu dla prezesa PiS. Czego jeszcze się dowiemy o PiS? Miała być pokora i skromność, a pokazali Plucie i Szczucie.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-10-30 08:51)
    Jak PiS owskie miernoty boją się kintaktu z suwerenem.......wg klasyka "spie.przaj dziadu".
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-10-30 08:49)
    A mieli być lepsi, uczciwi, pracowici i krysztalowi. A jacy są każdy widzi.
  • ~Polak
    (2019-10-30 08:45)
    Do Wolfganga jeździ, więc ochrona poza granicami Wolski musi być!
  • ~Szary Wilk
    (2019-10-30 08:39)
    Przyłębska jeździ z ochroną i w konwojach po Polsce i Europie a prezydent Austrii sam i bez ochrony spaceruje po Wiedniu rozmawiając z mieszkańcami i robiąc sobie fotki z turystami. Jakby powiedział dozorca Popiołek z serialu Dom " Koniec świata".
  • ~kos
    (2019-10-30 08:34)
    Masakra . Co będzie jak straci ochronę PiS ? Azyl ? Ale gdzie ? Na Białorusi .
  • ~JMK
    (2019-10-30 08:11)
    Już zapomnieli ,że Tusk i Borusewicz co tydzień latali do Gdańska na niedzielne obiady.Im było wolno bo byli z PO.Innym politykom i urzędnikom nie wolno .Hipokryzja.
  • ~utylizowac
    (2019-10-30 08:06)
    ja bym na nia nawet nie oddal moczu a co dopiero zrobil jej krzywde dla mnie to jest NIKT