Nadciąga zima trzydziestolecia? Autor prognozy zabiera głos

| Aktualizacja:

Najpierw brytyjskie, potem polskie media zaczęły straszyć nadciągającą zimą. Głos w sprawie zabrał wreszcie twórca prognozy, który wyjaśnia, skąd wzięło się zamieszanie.

wróć do artykułu
  • ~z.
    (2019-11-07 11:20)
    Niemożliwe. Greta Thunberg powiedziała wyraźnie, że klimat się ociepla i basta !
  • ~Greta
    (2019-11-07 11:59)
    How dare you?! Youve RUINED my childhood!!!!
  • ~Megas
    (2019-11-07 12:03)
    Czym innym jest mróz dla Brytyjczyka z wysp a czym innym dla Polaka z kontynentu
  • ~dted
    (2019-11-07 12:58)
    65% to prawie jak te góralskie prognozy.
  • ~Mark Twain
    (2019-11-07 13:53)
    Zima stulecia w 1978/ 79 to była zima!!!
  • ~NS
    (2019-11-07 16:15)
    Zgodnie z literą demokracji przeprowadżmy referendum kto jest za ciepłą zimą a kto za mrożną..I jeszcze osobny glos dla Nobisty Bolka , który jako ekspert jest za a nawet przeciw
  • ~0pokl,.
    (2019-11-07 16:34)
    Fotograf ma facje, zaden plac zabaw z plastikowymi zjezdzalniami, kolorowymi domkami nie jest w stanie bez szwanku przetrwac polskiej zimy. Po co wydaja kase na sprzety, ktore sa nie na nasze warunki klimataczne?
  • ~krystek
    (2019-11-07 16:39)
    przeciez to jest normalne ze zimaprzychodzi raz jest mrozna i zdrowa a raz chlapowata bo ziemia obraca sie poprostu wielkiej brytani takie uroki sa zadko a unas jest klimat zmienny cztery pory roku pogody zmieniaja sie bo za duzo jest aut i samolotylataja zostawiaja smugi szkodliwe i dlatego sa zmiany pogodowe
  • ~Kos
    (2019-11-07 16:46)
    Meteorologia = ekonomia.
  • ~Meteo
    (2019-11-07 17:33)
    Co roku takie same prognozy,a natura robi jak chce.
  • ~bau vann
    (2019-11-07 19:41)
    bo Indianie chrust to już od sierpnia zbierają😊
  • ~marketing
    (2019-11-07 20:28)
    Własnie otwarto na północy UK nieczynna kopalnię węgla który trzeba sprzedać , wiec zaczeło sie straszenie mrozami.Stary marketingowy chwyt zadziała.
  • ~BODO7
    (2019-11-07 21:54)
    polskie dziennikarstwo to obraz ruiny. Bezmyślne kopiuj wklej z głupawych gazet zachodnich.
  • ~Zasiedzialy w Finnmark/Norge
    (2019-11-07 23:09)
    Neee..., ale mundry ten profesorek Marek S. prawie jak svenska Greta.
  • ~Kogut
    (2019-11-08 05:49)
    To moja ciotka tyz tak godol jak w dumu nikt nic nie mówi.cos tam zawsze zagodo o Ty pogodzie,,,