Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Prokuratura: Sąd przyznał mu swoisty immunitet celebryty

| Aktualizacja:

Decyzja sądu o niezastosowaniu aresztu tymczasowego wobec podejrzanego o oszustwo i podrobienie weksla dziennikarza Kamila Durczoka jest nieracjonalna i niezrozumiała - oceniła w środę prokuratura Regionalna w Katowicach, potwierdzając zamiar złożenia zażalenia na decyzję sądu.

wróć do artykułu
  • ~ot wasza polska
    (2019-12-04 22:35)
    najlepiej powiesic! patrzac na medialny wrzask, ktos chce go najzwyczajniej zatluc. bo tylu urzednikow wysokich, tylu notabli w miasteczkach i wsiach robi wielkie przewaly i sa bezkarni. z drugiej strony jeden z nich ma mozliwosc zapoznania sie z dobrodziejstwem kapitalizmu
  • ~Mietekanonim
    (2019-12-04 20:57)
    Jak można takiego oszusta wypuścić . I to mają być bezstronne sądy . Jedna PO-ska kasta .
  • ~TOMO
    (2019-12-04 13:44)
    MA PLECY TVP NIE KAMIL DURCZAK
  • ~TOMO
    (2019-12-04 13:40)
    GWIAZDA TELEWIZYJNA TAK SIĘ UPOKORZYŁA NA SCENIE PUBLICZNEJ TV P PRACOWAŁ TERAZ TRAFI DO CIUPY ZAMKNĄ KAMILA DURCZAKA WIELKIEGO DZIENNIKARZA ********* ZAWSZĘ WYJDZIE PRAWDA ZAWSZĘ WYJDZIE NA JAW POCO ON SIĘ PAKOWAŁ TAKIE ********* TERAZ JEST WSTYD CAŁY KRAJ ROBIŁO SOBIE WSTYDU CAŁY KRAJ
  • ~polityka?
    (2019-12-04 13:14)
    Czy ten Durczok piastuje jakies wysokie stanowisko panstwowe? Nie? To dlaczego tyle halasu o nim? Czy to polityka?
  • ~98iokl
    (2019-12-04 10:56)
    No to albo sad wie, ze ten pan ma kase i juz nie bedzie przez Katowice do jerozolimy........albo jak zwieje i nie podda sie karze, to wyslemy za nim sedziow.........
  • ~marylka
    (2019-12-04 10:39)
    Zgoda, niech chłopina sam się żywi a nie na koszt podatnika ale zabrać paszport żeby nie chciał wyjechać na wczasy
  • ~MKoro
    (2019-12-03 21:57)
    Pewien sędzia powiedział mi kiedyś, że zupełnie nie mam szacunku dla prawa. Odpowiedziałem, że na mój szacunek to trzeba zasłużyć... Sędzia się zapluł ze złości, a ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że polskie prawo nigdy nie zasłuży na mój szacunek. Zbrodnia przeciwko papierkom, zbrodnia VAT-owska... To się powinno leczyć!
  • ~reirere
    (2019-12-03 21:00)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny projekt dla dorosły𝚌h, którzy chсą znalеźć p𝚊rtnera seksuаlnego
  • ~otwieracz puszek
    (2019-12-03 19:19)
    Serdecznie życzymy długich, spokojnych lat w więzieniu...
  • ~..Krystyna.z,Agencji
    (2019-12-03 17:52)
    Boje sie, ze jak wszystkich PO-KOwcow z ich hersztem zaaresztuja to nie bedzie sie czego smiac...a tak zabawa na calego...cyrk na kolkach...
  • ~Boby
    (2019-12-03 17:25)
    Gawiedż się cieszy bo bogaty i jeszcze z TVN.
  • ~nitra
    (2019-12-03 16:33)
    Wylosuje Juszczyszyna i PO kłoPOcie !
  • ~cep prawdy
    (2019-12-03 16:32)
    Un z TVN un niewinny !!! Tuleya albo inna rura napewno go uniewinni !
  • ~niwinnyj
    (2019-12-03 16:29)
    Mógł się zapisać do PO, neumon by go obronił !!!
  • ~ja , Jarząbek
    (2019-12-03 16:12)
    Najbardziej spektakularny upadek Roku.Trudno uwierzyć w taką autodestrukcję. Pokrętne są ludzkie losy.Od piedestału i nieskazitelnie czystych koszul , do więziennego drelichu.
  • ~Amen
    (2019-12-03 15:47)
    Przyszła kryska na dupczoka, ale 25 lat nie dostanie, gdy popełniał te czyny obowiązywały wzgledniejsze kary
  • ~gerard
    (2019-12-03 14:09)
    A czy w sądzie na sali w czasie procesu będzie Kijowski?
  • ~matylda
    (2019-12-03 14:08)
    Facet dostał drugie życie i je ********* na własne życzenie. Szkoda mi jego byłej żony która wspierała go podczas choroby a teraz ma kłopoty .
  • ~tadek
    (2019-12-03 14:06)
    Tak wyglądają ELITY III RP. Jest w dobrym towarzystwie znanych aktorzyn, pijaczków, sędziów kradnących drobne itp.