Janda: Na salony dostali się ludzie, którzy są niewychowanymi chamami, brutalnymi kłamcami

- Na najwyższe stopnie władzy i salony dostali się ludzie, którzy są po prostu zwykłymi, niewychowanymi chamami, brutalnymi kłamcami i to oni decydują o naszym życiu - mówiła w TOK FM Krystyna Janda, aktorka, reżyserka i dyrektorka teatrów.

wróć do artykułu
  • ~Tesia
    (2019-12-05 21:20)
    Słyszałam od Pana taksówkarza z Poznania że kilka razy wiózł tę Panią gdy miała gościnne występy w stolicy Wielkopolski lecz nigdy nie usłyszał takich słów z jej ust jak dzień dobry..dziękuję. do widzenia .
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-12-05 18:19)
    NA SALONACH RZODZILI ZLODZIEJE8 LAT I ZATO WSZYSCY WINNI JUZ DAWNO POWINNI PONIESC WYSOKIE KARY BO ZA KORUPCJE WSZEDZIE NA SWIECIE SO WYSOKIE WYROKI A ICH SALONY TO POWINNY BYC WZK.ALE DO POKI KASTA RZODZI JAK MOWILA SEDZIA ZE TO ZEMSTA.TO TAK JEST ZWYKLI LUDZIE ZA BATONIKA BYLI SODZENI TAKIE JEST PRAWO TAKA JEST JANDA WASZA DEMOKRACJA I KONSTYTCJA OKRASC NARUD I KRAJ I ZROBIC CZAJKIE AZ KOZY POZDYCHALY Z GLODU.SOD JANDA WASZE A WYROKI NASZE BO I CELEBRYCI ROBIO CO CHCO POTROCIL NA PASACH STARUSZKIE I MOWI Z JAKO ONA SZLA SZYBKOSCIO DRUGI JECHAL JAK MOWILA KOBIETA DOBRZE ZE ZDORZYLA ZJECHAC NA BOK OKAZALO SIE ZE BYL PIJANY.NIE CHCEMY TAKICH SODOW PONAD60% NARODU DOMAGA SIE RUWNEGO PRAWA DLA WSZYSTKICH.ALBO JEST PRAWORZODNOSC I SPRAWIEDLIWOSC DLA WSZYSTKICH ALBO DLA NIKOGO.TERAZ JEST POLSKA TERAZ JEST RZOD I WIE JAK DZIELIC TEN TORT CZAJKA CALY CZAS NIE MA SPALARNI TO DLA TEGO SMIECI ROZWORZO GDZIE SIE DA I PIENIEDZY NA WSZYSTKO BRAKUJE.
  • ~babcia Ewka
    (2019-12-05 14:08)
    Pani Krysiu, mnie też już żaden chłop nie chce, kupiłam sobie wibrator i jest mi dobrze !
  • ~Erder
    (2019-12-05 12:56)
    Zamknij swinski pysk
  • ~merso
    (2019-12-04 20:43)
    Pani Jando to co pani wyprawia jest żałosne,a szkoda
  • ~sokrates
    (2019-12-04 16:38)
    Pani Jadno, pani pasowała do salonów PRL-u !
  • ~szczecin
    (2019-12-04 15:56)
    ,,że jej nie wywalili z tok fm .Salonem to zwykle określano środowisko michnika i u tu janda sie nie myli
  • ~Seb
    (2019-12-04 14:37)
    "Przestałam zgadzać się na tę Polskę, która na nowo staje przed naszymi oczami. I zaczęłam protestować tak, jak dawniej - powiedziała." Kiedy to dawniej Pani protestowała? "Ja rozumiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale okazało się, że nie potrafimy tego zdania wypowiadać w sposób spokojny, logiczny" No właśnie. Niech Szanowna Pani to przeczyta i zastanowi się, czy sama potrafi się wypowiadac w sposób spokojny i logiczny ;)
  • ~Anioł
    (2019-12-04 14:21)
    Najbardziej kompetentnymi i kulturalnymi we wszystkim są obywatele świata ...
  • ~Asior
    (2019-12-04 13:34)
    Beznadzieja, lepiej milcz kobietko.
  • ~ryko
    (2019-12-04 13:21)
    A propos spokojnego wypowiadania sie i rozmowy. Je.ać Frasyniuka i jemu podobnych, buhahaha!
  • ~Antycham
    (2019-12-04 12:10)
    Nareszcie. Nie ma jak samokrytyka.
  • ~Pablo E.
    (2019-12-04 10:21)
    No cóż, wydaliła z siebie kilka słów, które nic nie znaczą, po prostu chciała kolejny raz zaistnieć medialnie...
  • ~gerard
    (2019-12-04 09:25)
    Frasyniuk to jej idol. Ten jest prawdziwym lwem salonowym III RP.
  • ~#bezsilny w kupie
    (2019-12-04 09:03)
    Kiedy słyszę tą nawiedzoną lolę to czuję jakby ktoś na mnie srrrał . Ciekawe ile ona musiała obsłużyć parów żeby się dostać na salony .
  • ~żal komentować
    (2019-12-04 07:39)
    A kiedy Janda była w salonie. Prędzej w przedsionku u moślów.
  • ~Obłęd
    (2019-12-04 07:18)
    Niespotykane pokłady chamstwa wylały się z,, salonu" po przegranych wyborach. Janda jest tego przykładem.
  • ~ogi
    (2019-12-04 01:07)
    Krysia kup sobie nowy beret i j*nij się w pusty czerep
  • ~josef
    (2019-12-04 01:01)
    Janda ty wyzywasz ludzi od chamów a ty kim jesteś czerwona ****** umysłowo upośledzona
  • ~Ireneusz
    (2019-12-04 00:20)
    Janda to aktorskie dno wypromowane przez guru Wajdaczyka za komuny - Powidoki to chłam jakich mało. Idź kobieto nie na deski ale pod tam twoje miejsce -może na suflerkę.