NEWS DGP: Jakub Banaś stracił pracę w Banku Pekao

| Aktualizacja:

Jakub Banaś, syn prezesa NIK Mariana Banasia, stracił posadę pełnomocnika zarządu i dyrektora w Banku Pekao – dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

wróć do artykułu
  • ~banasiów w pisie jest dostatek
    (2019-12-04 01:44)
    Ciekawe, czy bank Pekao SA teraz da sobie radę bez takiego pisiego fachowca
  • ~ Wyborca z Wrocka
    (2019-12-03 17:37)
    Je-bać Frasyniuka !
  • ~frasynieuk
    (2019-12-03 16:53)
    Pani Kidawa-Błońka - to kiedy demonstracja w obronie Banasia !!!
  • ~tad
    (2019-12-03 15:08)
    Jest postęp. Jeszcze pięć lat temu mógł "się" powiesić.
  • ~pis emny
    (2019-12-03 13:38)
    Nie tylko NIK został opanowany przez gangsterów, lecz ofenzywa dotyczyła też banków. Chwała pisowi za ochronę rodzinnego gangu, RODZINA TO NASZE PISOWSKIE HASŁO!!!!
  • ~sid
    (2019-12-03 12:56)
    SITWA;;rodzinka ach rodzinka
  • ~?!?!?!?!
    (2019-12-03 10:32)
    To Witek dostała list od Banasia czy nie???Odesłała czy nie odesłała??Sami się zapętliliście..
  • ~Anna
    (2019-12-03 09:29)
    Wczoraj kłamaliście o reakcji marszałek Witek na rzekomy list Banasia.Wstyd!Wstyd!
  • ~Kulsonik
    (2019-12-03 07:49)
    A Prezes Pan rozchorował się na kolano.Nie tylko głowa boli od takich decyzji jak z Banasiem może boleć kolano też.
  • ~MW
    (2019-12-03 07:13)
    PRL - jak np. w Powidokach A.Wajdy
  • ~xzs
    (2019-12-03 01:01)
    Właśnie realizowany jest "plan B"...
  • ~Obs
    (2019-12-03 00:49)
    A jaką dostał odprawę?...
  • ~ślepy
    (2019-12-02 23:01)
    Fajnie się rodzinka ustawiła.
  • ~Tomasz
    (2019-12-02 22:32)
    Zwolenie Pana Jakuba Banasia z Pekao oznacza paradoksalnie, że wysokie stanowiska lub funkcje w spółkach kontrolowanych przez rząd (lub pośrednio w przypadku Pekao) są nadawane po tzw. znajomości, bo jeśli Pan Jakub Banaś był kompetnetnym pracownikiem tej instytucji nie było podstaw do jego formalnego zwolnienia tylko dlatego, że Ojciec podpadł partii rządzącej. Ciekawe ilu takich synów, bratanków , siostrzeńców, przyjaciół czy członków dalszej rodziny działaczy PIS pracuje w instytucjach państwowych lub spółkach Skarbu Państwa i jakie maja oni kompetencje i jaki jest ich wpływ na fatalny stan tych instytucji. Przecież PIS krytykował PO za nepotyzm a teraz sam jawnie pokazuje jak to działa. Obłuda, obsłuda i jeszcze raz korupcja władzy.
  • ~krzyhoo1
    (2019-12-02 22:28)
    Jest coś obmierzłego w uderzeniu w rodzinę w celu zmuszenia do uległości zbuntowanego "swojaka". Wygląda to jak ostatnie ostrzeżenie klanu rządzącego
  • ~logiczne
    (2019-12-02 22:21)
    I dlatego Wolfgangini Kaczyńskiemu nie podskoczy, bo z roboty w 5 minut wylecieliby tak mąż, jak i syn
  • ~As
    (2019-12-02 22:03)
    Marian teraz czas na Twój ruch. Dawaj filmik z hotelu na godziny z jednym ze Świętych z paki Jarosława
  • ~to juz rozwolnienie
    (2019-12-02 21:57)
    kolejny fake news?