Reklama
Reklama
Reklama

Pierwsza wizyta Merkel w Auschwitz [GALERIA]

Angela Merkel i Mateusz Morawiecki złożyli w piątek wieńce z róż w barwach narodowych obu państw przed Ścianą Straceń na dziedzińcu bloku 11. w byłym obozie Auschwitz I. Oddali w ten sposób hołd wszystkim ofiarom niemieckiego obozu.
Reklama
Reklama
Tematy:
Morawiecki Merkel Auschwitz pierwsza wizyta Oświecim galeria
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • 9iok
  2019-12-06 13:02
  Przy kazdej akcji Niemcow nalezy sie spodziewac drugiego dnia. Kanclerzowa przyjechala do Auschwitz, bo jak Kohl znowu chce u Polakow cos wydebic. Przyjechala w sw. Mikolaja, bo wczoraj bundestag przyklepal 60 mln Euro dla ..........teraz czekaj....fundacji Auschwitz-Birkenau. Przyjechala w piatek, bo w piatek sie dopina tygodniowego zadania..........i nic ciekawego sie juz nie dzieje. Taki rytm ma deutschlandfunk. Posluchajcie co sie dzieje w tym radiem we wtorek, srode i czwartek......
  2
  zgłoś
 • S.
  2019-12-06 13:02
  Too little, too late.
  0
  zgłoś
 • sd2017
  2019-12-06 12:59
  Łoj, aj, waj! Dziwo nad dziwami, Merkielowo przybyła bez swojego ryszawego ratlerka zwanego w Miemnczech POpulanie PO=lacką ME n,n ,,,DĄ, to jakaś wyjątkowa niesPOdzianka !
  3
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama