• ~71
  (2010-12-24 00:21)
  niestey narod polski jestcofniety...az przykro patrzec ,ze ni widzi zagrozenia -- jest jak slepiec poruszajacy si po omacku .Niestety ,brak zdroworozsadkowego myslenia powodowal w historii a i obecnie to, ze sami jako narod nie mozemy funkcjonowac i musi byc nad nami jakis obcy batog,ktory zaprowadzal ,prowadzi i bedzie prowadzic w przyszlosci swoj porzadek, a my z rozdziawionymi gebami bedziemy patzrec co dalej sie z nami bedzie dzialo.Przyke i zarazem smutne 71-
 • ~observator
  (2010-10-20 15:04)
  " Dorżnąć watahy, wytepic mohery, precz z PIS-wskim b ydłem, zacofany nisko ,wykształcony ,prowincjonalny elektorat, chore wypowiedzi Prezesa, ustrzelić i wypatroszyć "kaczkę" , " Zimny Lech" najlepszy - to tylko niektóre cytaty z wypowiedzi oświeconych , czcigodnych i kulturalnych wodzów P ...artii O...szustów
  Ludzi czemu Wam sie nie chce mysleć? Przecież to nietakie trudne...
 • ~Cyraneczka
  (2010-10-19 19:50)
  --re kometa. masz rację a widzisz ,że są takie piszące " jerzy" , który niczego nie kuma i tylko TVN i inne polsko- języczne media ma na uwadze i wierzy , ufa, ---DEBIL i jeszce mówi kretyn od rzeczy o zbieraniu burzy , kompletny idiota.
 • ~tamara
  (2010-10-19 20:36)
  Wyborcy platformy wychowuja sie na, szklekontaktowym, programie Kuby wojewódzkiego, Majewskiego, tam sie ucza jak kpić z ludzi jak nimi poniewierać, wyszydzać, obrażac. Autorytety to bartoszewski od bydła, Niesiolowski który nie potrafi jednego zdania wypowiedzieć żeby nie opluć PIS i kaczyńskiego, Palikot od patroszenia , świńskich ryjów i plastikowych penisów. Wszystko to z przyzwoleniem i zadowoleniem tuzów dziennikarstwa TVN
 • ~StJ
  (2010-10-19 20:33)
  Ty bezpartyjna idiotko!! To nie PiS wzywał do dorżnięcia watachy, ale jeden z prominętnych liderów PO!!! To Palikot wzywał do zamordowania J. Kaczyńskiego To Nisiołowski rozsiewa nienawiśc do PiS !! To Palikot lzył i szydził z PANA PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO!! To Tusku wzywał do kryteriów ulicznych!! To Michnik, geremek , rosati, bydłoszewski lżyli i szkalowali Polske w Zagranicznych mediach!! Kiedy Polacy się wreszcie obudzą?? Rządy Platfusów to utrata niepodlogłości, to sprowadzenie Polski do kondominium rosyjsko - niemieckiego!! O statusie kondominium dawnego KDLu PO wycofaniu się z NATO Ameryki pisali w swoich opracowaniach tej miary politycy jak Z. Brzeziński i H. Kisinger!!!
 • ~StJ
  (2010-10-19 21:10)
  Kilka dni temu w tvp, lub w tvn, dwaj profesorowie od siedmiu boleści Kik i Śpiewak wychwalali POd niebiosa Palikota!!1 Jaki on dnamiczny, jaki on wyrazisty, jaki on nowoczesny! WPROWADZIŁ DO POLITYKI NOWOCZESNY STYL!! Cała audycja to było kikanie i śpiewanie na cześc Palikota!! Przypominam, że palikot wzywał do zamordowania J. Kaczyńskiego!!1
 • ~Stach
  (2010-10-20 10:25)
  Macie skutek grubej krech doradcy Głupiego Bronka.
  Pewnie SLD (założyciel TVNu) zaciera ręce z radości.
  Pozdrowienia dla TW Stokrotki, ona też odwala kawał dobrej roboty, w końcu tatuś ją nauczył jak skłócać polaków i piąć się do góry.
  Szkoda że pejsy zgoliła.
 • ~komunś
  (2010-10-20 17:13)
  bezpartyjna--- TY JESTEŚ STRASZNIE, ALE TO BARDZO STRASZNIE ZAKŁAMANA.
 • ~metatron
  (2010-10-20 16:28)
  przykro czytać opinie w czarnych okularach ziarno nienawiści zasiane przez małego człowieka niszczy godność narodu i rozbudza demony zła.
 • ~Jerzy
  (2010-10-19 18:02)
  Kto sieje wiatr ten zbiera burze!!!Wywołał wojenkę Jareczek KACZOREK i tak się skończyło-zginoł niewinny człowiek-powinien J>KACZOREK!!!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.