• ~dorkino
    (2010-12-26 11:31)
    a od kiedy lis to dziennnikarz ??!!
  • ~edd
    (2010-12-26 18:15)
    Pismaki to obok polityków , najbardziej godna
    pogardy profesja. Dzisiaj prawdziwych dziennikarzy już nie. Tak uważam.
  • ~BUACHA CHA
    (2010-12-26 11:33)
    jak to sa dziennikarze to swarceneger jest 18 letnia blondynka !!!
  • ~YORK
    (2010-12-26 12:06)
    ludzie czy jestesmy debilami kto go wybral POwno ta sama grupa co prowadzi sondaze tuska to niezle szmbo a ten POn federowicz to juz za PRLu niezlym alkocholikiem czy mu teraz TUSK POmaga
  • ~YORK
    (2010-12-26 12:10)
    dajta mu wiecej pieniedzy bedzie wiecej pieprzyl w tej tam POblicznej telewizji POto ma byc ostro bo inaczej nie beda nas OGLADAC
  • ~YORK
    (2010-12-26 12:13)
    iwonka tez sie POdlozylas LISKOWI bo juz jedna od niego UCIEKLA terza masz szanse tylko uwazaj bo to LISI LEB
  • ~Iwona
    (2010-12-23 20:46)
    Gratuluje wszystkim nagrodzonym ! A tym co zazdroszcza i zolcia pluja - pocalujcie wy ich w "cztery litery" , z wami nie warto rozmawiac!!!
  • ~kasienka----asienka
    (2010-12-26 15:06)
    ~zioberko2010-12-16 13:50

    re: w.p.

    Na zdjęciach są wyłącznie dziennikarze. Nie ma natomiast zakłamanych pisowskich parobków w rodzaju Sakiewicza czy Ziemkiewicza. Nie ma także (i pewnie nigdy nie będzie) oszustów z RM i TV Trwam.

    DLA CIEBIE KAZDY KTO JEST PRZECIW TUSCKOWI I JEGO BANDZIE, MAzOWIECZCYZNIE tj zwolennikiem rozmemlanego dziamdzi Mazowieckiego , ORAZ SZECHTEROWI , O TVN NIE WSPOMINJAC, JEST zaklamanym pisiorskim probkiem. POwska banda nie mam nie tylko rozumu ale pojecia o dyskusji, negocjacji, walce na argumenty. Przede wszystkim nie ma kregoslupa moralnego, korzeni i charakteru.
  • ~Gerard
    (2010-12-27 09:58)
    kumple z foksal-to obrzydliwe czy tylko smutne?
  • ~Ja tam ich nie czytam, slucham i ogaladam
    (2010-12-21 13:54)
    Oni slabo mowia po polsku, a z pisaniem maja jeszcze wieksze problemy. Wzoruja sie na CNN a wychodzi im debilny FOX. Ot banda pismakow z prowincji we wschodniej Europie silaca sie na oryginalnosc.