• ~Mwx
    (2011-06-16 09:02)
    Tylko referendum powtrzymać może dalszą zapaść naszego kraju, inaczej dojdzie do poważnych konfliktów.
  • ~polka
    (2011-06-16 10:11)
    PRZECIEZ Haslo ---ROBTA CO CHCETA ---KRECENIE LODOW ---Przyzwolenie nastapilo przez TUSKA i jego POPAPARANCOW ---KAMINSKI I CBA nie dziala __NASZ JEST --SWOJ CHLOP ---EFAKTY EFEKTY EFEKTY TYLKO POPARCIE PO --Za to
  • ~stary telewidz
    (2011-06-16 10:30)
    Kwiaty, wiązanki kwiatów, naręcza kwiatów. lawiny kwiatów, ciężarówki wypełnione po brzegi kwiatami zwozić będą do Sejmu ogłupiałe z zachwytu nad sukcesami swojego ministra posłanki PO. Tylko jak one się nazywały? Bo warto zapamiętać te nazwiska. Grabarczyka także!
    A Tusk niech nadal broni swojego niewydarzonego, delikatnie mówiąc przygłupa.
  • ~Romek
    (2011-06-16 11:04)
    Poparcie mają wysokie tak jak ja wypłatę, mówię sobie że zarabiam 4200 i od razu humor mi się poprawia bo co może być lepszego niż fata morgana.
  • ~OMEN
    (2011-06-16 12:37)
    Taa... Te przygotowania do EURO 2012 przyPOminają chory sen erotomana... WSZYSTKO STOI, ALBO SIĘ PIE***LI !!!
  • ~pytanko
    (2011-06-16 12:37)
    100 procent poparcia dla Platformy! Co ja mówię, 100 to za mało, conajmniej 1000!
  • ~wydymany elektorat
    (2011-06-16 13:20)
    Autostrada stoi...
    PełO leży i kwiczy !
  • ~Elzunia
    (2011-06-16 15:49)
    Czy jest cos co za kadencji PeLo zostalo robione dobrze?
    Chhociaz jedna rzecz?
    Prosze mi powiedziec, co to jest? (Oprocz PrOpagandy).
  • ~fiki miki
    (2011-06-17 22:28)
    ale ruch na tej drodze
  • ~A1
    (2011-07-27 22:43)
    Może Państwo zaczęłoby coś robić zamiast tylko patrezć wszystkim na ręce? Skoro sami wiemy lepeij, dlaczgo sami nie budujemy tych cholernych autostrad? Wstyd na cała Europę, za granicą potrafimy a u siebie oczuwiście nie!!