• ~Gość
    (2011-09-02 11:25)
    Jakie te dzieciaki były zadowolone ze spotkania z PREZYDENTEM
  • ~Tak
    (2011-09-02 12:17)
    Cieszyły się
  • ~Anna
    (2011-09-02 01:37)
    Niebieskie czapki z pomponikami na glowkach malych dzieciakow wygladaja raczej dziwnie i jakos nie na miejscu. Czy czasem nie zostaly skopiowane z nakryc glow absolwentow universytetow? Czy pomyslodawca nie przeholowal traktujac rowno dzieci i doroslych w dziedzinie mody szkolnej.?Co na to inni czytelnicy ?
  • ~australijski wombat
    (2011-09-02 05:51)
    Zgadzam sie z Anna w 100% to moda z wreczenia dy[plomow zakonczeniastudiow wyzszch na zachodnich uniwersytetach.Nie ma polskiego zadnego universytetu w 300 najlepszych. dopiiero w 3-ciej setce sa jagielonski i warszwski, nawet za niektorymi azjatyckimi.
    podrawiam
  • ~DT
    (2011-09-02 07:03)
    A Broniowi nie dali czapki czerwonej? Dla czego - jemu ten kolor bardzo pasuję!
  • ~Bulba
    (2011-09-02 09:20)
    Tak panie prezydęcie. Czas przywitać się ze szkołą i nauczyć się pisać oraz liznąć historii.
  • ~petronelka
    (2011-09-02 15:30)
    Czy będa dzieci pamietac o swojej pani minister , ktora tak pieknie zabłysneła sesja zdjęciową przed rozpoczęciem roku szkolnego?
  • ~Zomowiec
    (2011-09-02 23:29)
    Ten debil on o histori gdzie matola do dzieci najpierw jego musimy nauczyc Polskiej historji tego kreetyna z ruskiej budy.L.
  • ~KWK Morcinek
    (2011-09-02 23:44)
    Dlanas Polakuw najwieksze zagrozenie w tych wyborach sa Towarisze z PZPR SLD I PO oni nasz kraj wyzezbili na sucho bez mydla. wystarczy 66lat obiecanek tyle razy kazali strzelac do robotnikuw stoczniowcuw moich koleguw na KWK Wujek do dzis niema winnych pogonmy ta mafie czerwonych frajeruw.
  • ~rol
    (2011-09-09 13:16)
    a mi się podobało, Broniu to fakt ale zawsze to wizyta głowy państwa.