• ~ewa koby
    (2013-05-11 22:49)
    ewa kasprzyk wyhodowala swoja corke teraz w te marchewke bedzie hodowala polakow
  • ~Bader
    (2012-08-09 18:31)
    Czytanie komentarzy - to doskonały środek na wymioty. Rewelacja
  • ~Jacek
    (2012-07-24 22:57)
    Zdjecie jest nieostre !
  • ~EWA KOBY
    (2012-06-08 23:31)
    ODPOLAKOWANI ROBIORY WALENSY KACZY NIK I ZNIK I GRONIEC- WALEC WYROWNUJE DLA TUSK HYBRYDYTA ZONA ANIOLEK CUDOK PRZYLECIAL NAZREC SIE W PL ZEBY NIE UKRAINOWAC KORONIE WLOSOWATEJ ANI CARYSOWAC RAZ PUTINOWI
  • ~EWA KOBY
    (2012-06-08 23:13)
    ODPOLAKOWANI GRATULUJE PYTANIA
  • ~EWA KOBY
    (2012-06-08 23:12)
    ODPOLAKOWANI
  • ~EWA KOBY
    (2012-06-08 23:10)
    TO SKANDAL ALE CHYBA NIE MA ZADNEGO POLAKA
  • ~ala
    (2012-05-11 20:10)
    jak ja widzę Cyrwusa wypowiadającego się na ten temat to mam wrażenie że to są jakieś jaja jak u Szymona
  • ~Fenix13
    (2012-05-11 19:00)
    A moze by tak zaglosowac na polską gnidę wszech czasów...Moja propozycja jaruzelski za kolaboracje z okupantem i zbrodnie na narodzie Polskim powinien wisieć,a pobiera wysoką emeryture.No cóż ten fakt jest dowodem,ze nie całkiem wolnym krajem...
  • ~Wrzechmir
    (2012-05-11 17:07)
    Wybierzcie Jaruzelskiego Dode lub Wojewodzkiego toz to dopierom prawdziwi polacy
  • ~real
    (2012-05-11 14:34)
    DONALD !!!

    TUSK !!!

    najlepszy (p)olak wszech czasów !!! może nie ? z powodu dziadka
  • ~pisglory
    (2012-05-11 13:21)
    ja zaglosowałem na tej stronie na prof Kaczynskiego i jest mi z tym dobrze
  • ~pikaj
    (2012-05-11 12:53)
    Na tym forum to mogą również wybrać Kwaśniewskiego, tak pięknie sie kiwał.
  • ~wwiado
    (2012-05-11 11:16)
    a czy był ktos z was na tej stronie gdzie sie wybiera tego Polaka wszechczasow.. czy tylko robicie takie bla bla jestem mega madry
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatolki
    (2012-05-11 10:53)
    Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, po stokroć Donald!!!
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 07:21)
    TEN POMNIK POWINIEN PRZERASTAC KOLUMNE BAWIDAMKA I IDIOTY BEZJAJOWCA.
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 07:17)
    DZIADY STEFANOWI BATOREMU POWINNO SIE WYBUDOWAC WIELKI I PIEKNY POMNIK. ZA JEGO WIELKOSC I MILOSC DLA POLSKI.
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 06:54)
    NAJWIEKSZYM KROLEM POKLSKI OBOK CHROBREGO I LOKMIETKA BYL BRAT STEFAN BATORY> KOCHAM CIEBIE KROLU> BYLES WYBITNY> WALCZYLES NA 7 FRONTACH, SPRZEDALES SWOJ MAJATEK ABY WOJSKA ZACIEZNE KUPIC PRZECIW ROSJI. MAGNATERIA LITEWASKA DALA DUPY. CZESC TWOJEJ PAMIECI. DLA NAS PRAWDZIWYCH POLAKOW JESTES LEKARSTWEM NA CALE ZLO. DZIEKUJE PANU SAKIEWICZOWI ZA POPIERANIE NASZYCH BRACI WEGROW. ONI SIE NIE ******** TAK JAK MY. IDA PO CALOSCI. MUSIMY IM POMAGAC I BYC Z NIMI. BO TO MADRY NAROD.
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 05:44)
    VP JESTES GLUPSZY OD USTAWY. BEDZIESZ DALEJ SRAL NIZ WIDZIAL TLUKU JEDEN.
  • ~vp
    (2012-05-11 05:02)
    Jak to ! pomijają Polaka omnipotencji wszelakiej . Celebryci kochani a co z bratem prezesa I PREZYDENTEM OD ,KTÓREGO POLSKA ZACZĘŁA ISTNIEĆ,A BRZYDALE JUŻ ZAPOMNIELIŚCIE.???

Może zainteresować Cię też: