• ~Genitaliusz
    (2012-05-10 16:35)
    POlakiem wszechczasów nie powinien być nikt inny jak nasz miłościwie panujący nam Donaldinio - urbanizator, twórca 1000 km dróg, budowniczy służby zdrowia i mający wiele, wiele innych zasług przywódca- Słońce Peru.
  • ~YES!
    (2012-05-10 16:37)
    KANDYDAT NA POLAKA WSZECHCZASOW, MOZE BYC TYLKO JEDEN - TO OCZYWISCIE PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ PROF. DR HAB LECH ALEKSANDER KACZYŃSKI, KTÓRY TRAGICZNIE POLEGŁ ZDRADZONY O ŚWICIE W SMOLEŃSKU, GDZIE TO WALCZYŁ O POLSKE DO KOŃCA!

    TO CHYBA OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ!
  • ~~YES!
    (2012-05-10 17:02)
    ~YES!2012-05-10 16:37 ---MASZ ZUPEŁNĄ RACJĘ NAJGORSZYM PREZYDENTEM POLSKI BYŁ MAMLAS LECH , KTÓRY ZNISZCZYŁ SAMOLOT , PRACOWAĆ POWINIEN W CYRKU ZE SZMACIARZEM RYDZYKIEM
  • ~Banach
    (2012-05-10 17:16)
    Zdjecia w galerii to kukielki.Nie potrzeba takich konkursow Polak wrzechczasow jest znany powszechnie w Polsce i na swiecie i nie ma potrzeby urzadzania jakis bzdurnych konku rsow
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-05-10 18:08)
    Tylko Donald T. ewentualnie Stefan N. co nie kolezki ?
  • ~ksiadz
    (2012-05-10 18:28)
    tylko rysiek ktory do konca zycia bedzie ryskiem ha ha ha
  • ~Kołodziej
    (2012-05-10 18:32)
    Głosowałbym na Mieszka I. Jurny to chłop. Nie wiem jednak czy po przyjęciu chrztu uprawiał tylko łączkę Dubrawy, czy też kosił trawkę u 10 pozostałych dworek.
  • ~wes
    (2012-05-10 18:32)
    tylko,,donek,,no i ewentualnie,,bronek,,,za niszczenie,panstwa polskiego,,a swiat oczywiscie tego nie widzi,,,
  • ~andrzej
    (2012-05-10 18:57)
    czy to są jakieś jaja?bo jak ten Cyrwus jest to chyba nic poważnego-on ostatnio i Rydzyka udawał nieudolnie ib w sukience biegał wśród Jarzębinek ...
  • ~as11
    (2012-05-10 19:29)
    A A A Adama wybierzcie !
    Gosc z klasa, no i pochodzenie odpowiednie.
  • ~christ
    (2012-05-10 19:31)
    do Genitaliusz, 16.35
    ty , Genitaliusz to ja widze, ze z tej nienawisci to do Polski i narodu polskiego to ci te twoje genitalia chyba niedlugo odpodna, gnoju ty jeden, zapszancu i bolschewiku katolicki ty jeden.
  • ~Antypisuar
    (2012-05-10 19:35)
    No Wiesio 13 jak nie jak tak, Stefek i Donek...:)
  • ~rokris
    (2012-05-10 19:36)
    Trzeba mieć własny rozum a nie "celebrytów".

    Jak mamy się pytać kogoś to słuchajmy opinii członków PAN
  • ~marco- Pytanie zapewne będzie brzmiało.
    (2012-05-10 19:45)
    Wskaż Polaka wszech czasów i uzasadnij dlaczego wybrałeś (aś) Donalda Tuska.
  • ~takitamnikt
    (2012-05-10 19:50)
    jakos dziwne ze nikt nie wymienil Jana Pawła II... chyba nie jest chwilowo modny.
  • ~W/g mnie
    (2012-05-10 19:51)
    Polak - Jan Paweł II.
    Polka - Maria Skłodowska
  • ~ZEB
    (2012-05-10 20:27)
    wystarczy że JPII jest błogosławionym, niech kościuł uznaje jego zasługi. polakiem wszech czasów powinien być odkrywca astronom Mikołaj Kopernik .jego odkrycie zrewolucjonizowało naukę.
  • ~Adam Skrzyp
    (2012-05-10 20:36)
    TO SĄ WG WAS KANDYDACI DO POZYCJI POLAKA WSZECH CZASÓW? Co tam robią te pseudo gwiazdorzyny? z py który zginąłska znam tylko Inż,Karwackiego,reszta to tylko jakieś resztki z celebryckiego stołu. A gdzie Wałęsa, Mieszko I, Matejko...? Polakiem wszechczasów zostanie Rysiek z Klanu? a może Kinga z M jak Motłoch zostanie superdupergwiazdą? no dajcie spokój, myślałem że to jakaś poważne wydawnictwo
  • ~Esteta